Pomysł na prezentPomysły na prezent

Kubek zmieniający kolor – świetny prezent nie tylko dla dziecka

Wiele jesteśmy w stanie zrobić, by znaleźć ciekawy gadżet na prezent dla najbliższych lub coś, co byłoby fantastyczną formą reklamy dla tej niewielkiej firmy, która nie potrzebuje setek i tysięcy sztuk artykułów reklamowych. I choć z pewnością jest wiele przedmiotów spełniających te kryteria, to jedną z najciekawszych propozycji w tym zakresie są kubki zmieniające kolor. Sprawdź, dlaczego warto podarować taki kubek dziecku, osobie dorosłej lub klientowi, na którym nam bardzo zależy.

Spytacie, co takiego ma w sobie magiczny kubek, który wygląda tak jak każdy inny i tak jak z każdego innego można napić się z niego kawy lub herbaty. No i co z tą magią? Tak, to prawda. Magiczne kubki z pozoru niczym nie różnią się od tych, z których korzystamy przez całe życie. A jednak jest coś, co czyni je rzeczywiście magicznymi. Magia pojawiła się wtedy, gdy pewien sprytny człowiek zastosował specyficzną powłokę na powierzchni kubka, która reaguje na wysoką temperaturę. Gdy do takiego kubka naleje się gorącego płynu, oczom ukazuje się zdjęcie ukryte na jego powierzchni. Zapewne zapytacie, jak to możliwe, bo przecież – jak to niektórzy twierdzą – ostatnie cuda miały miejsce ponad 2000 lat temu. Otóż na kubku umieszcza się zdjęcie, napis czy grafikę, a następnie cała powierzchnia kubka zostaje pokryta specjalną czarną powłoką, która po prostu staje się przezroczysta pod wpływem wysokiej temperatury. Efekty są naprawdę niezwykłe i potrafią zafascynować i dzieci, i dorosłych.

Magiczny kubek dla dziecka

Teraz, gdy wiecie już jak to działa, wystarczy pomyśleć, jak sprawić radość maluszkowi. Z pewnością potraficie wskazać bajki i postaci, które dziecko uwielbia. Stwórzcie grafikę i powierzcie ją nam albo wybierzcie coś z gotowych szablonów, które są w naszej ofercie, a my przygotujemy magiczny kubek dla maluszka. Dzieci z pewnością ucieszą się także, gdy pod wpływem temperatury, na kubku ukaże się zdjęcie mamy, taty lub ukochanego psa. Tak, to też jest możliwe, bowiem na kubkach bez problemu nadrukujemy każde zdjęcie.

Kubki magiczne dla dzieci mają jeszcze inne walory. To z nich maluchy chętnie piją nawet to, czego nie lubią. Znane są przypadki, gdy nielubiane kakao staje się ulubionym wieczornym napojem właśnie dlatego, że na kubku pojawia się na przykład zdjęcie maluszka z ukochanym domowym czworonogiem.

Magiczny kubek dla dorosłego

I choć w każdym dorosłym człowieku pozostaje odrobina dziecka, to tu już trudno oczekiwać, że magiczny kubek skłoni go do wypicia czegoś, czego nie lubi. Jednak dorośli uwielbiają drobiazgi o zabarwieniu sentymentalnym, lubią humorystyczne gadżety albo takie, które potrafią podkreślić ich osobowość.

Zatem magiczny kubek dla młodych ludzi to ten z wyeksponowanymi ideami i zasadami, którym hołdują w życiu codziennym. Ci nieco starsi chętnie trzymają w rękach kubki z wizerunkami najbliższych, a dziadkowie uwielbiają przyglądać się magicznym kubkom, gdy na ich powierzchni z wolna pojawiają się zdjęcia ukochanych wnuków.

Z kolei kubki prezentujące grafikę, zdjęcia lub napisy o zabarwieniu humorystycznym uwielbiane są przez każdego. Możesz dostarczyć nam taką grafikę przygotowaną we własnym zakresie albo wybrać coś z naszego katalogu, a my przygotujemy fantastyczny kubek, który będzie idealnym prezentem.

Kubek magiczny jako reklama firmy

Każdy, kto prowadzi nawet najmniejszą działalność gospodarczą, doskonale zdaje sobie sprawę, jak wielką moc sprawczą ma reklama. Maleńkie firmy mają jednak zwykle bardzo niewielkie możliwości w tym zakresie, bo ani nie są w stanie, ani nie potrzebują zamawiać tysięcy gadżetów reklamowych. Tu więc doskonałym rozwiązaniem są właśnie magiczne kubki, które będą mogli wręczyć swoim dobrym klientom i firmom współpracującym. Wystarczy przygotować ciekawą grafikę z logo firmy i zlecić wykonanie magicznych kubków właśnie nam. To doskonała reklama, która może zwrócić się wielokrotnie. Wystarczy taki kubek podarować pani w banku, a ta, codziennie stawiając go na swoim biurku i pijąc z niego kawę, będzie prezentować m

Udostępnij:

Zostaw komentarz