Oferta szkolna do -50%

Sprawdź
0 produktów

Kubek magiczny z Twoim nadrukiem albo zdjęciem

Kubek magiczny, to kubek, który pod wpływem ciepła zmienia swój kolor. Dlaczego jest magiczny?  Dlatego, że wniesie w Twoje życie odrobinę codziennej magii. Wlej odrobinę gorącego napoju i zobacz jak pod wpływem ciepła wyłoni się Twoje ulubione zdjęcie albo nadruk. To wspaniały prezent dla najmłodszych, ale sprawi także dużo przyjemności starszym. Jest kilka powodów, dla których warto sprawić sobie (albo komuś) kubek magiczny, przede wszystkim:

  • Kubek magiczny jest po prostu magiczny - wyobraź sobie, jaką radość sprawi dziecku fakt, że kubek pod wpływem ciepła zmienia swój kolor. Ta codzienna magia spodoba się także starszym. Kubek magiczny to świetny prezent zarówno dla bliskich, jak i wspaniały niezobowiązujący upominek dla przyjaciół albo znajomych. 
  • Kubek magiczny z Twoim zdjęciem albo nadrukiem- magia nie kończy się na tym, że kubek zmienia kolor. Kubek magiczny pod wpływem ciepła może także ukazać Twoje ulubione zdjęcie albo nadruk. Wystarczy, że wejdziesz do naszego edytora i wgrasz z dysku fotografię, którą chcesz uwiecznić albo dodasz swój napis. Kubek magiczny pod wpływem ciepła pokaże Twoją kompozycję. 

W EmpikFoto możesz stworzyć swój własny kubek magiczny. Wybierz ulubione zdjęcia, dodaj śmieszny podpis, wykorzystaj nasze kliparty i stwórz kubek, którego nie znajdziesz w żadnym sklepie. Możesz także wybrać jeden z naszych gotowych szablonów. Ponieś się wyobraźni i stwórz magiczny prezent dla siebie albo kogoś bliskiego.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!