Pomysł na prezentPomysły na prezent

Prezent dla męża na rocznicę ślubu – jaki wybrać?

prezent-dla-meza-na-rocznice-slubu

Życie upływa nam bardzo szybko, ale zdajemy sobie z tego sprawę najczęściej wówczas, gdy patrzymy na dorastające lub wręcz dorosłe już dzieci. Rocznice ślubu to też chwila, gdy widzimy, jak szybko upływa czas. Nie wiadomo jak to się dzieje, że niedawno świętowaliśmy pierwszy rok bycia razem, a tu już wielkimi krokami zbliża się 10. albo 20. rocznica zawarcia związku małżeńskiego. Każda z tych dat, to doskonała okazja, by przygotować prezent na rocznicę ślubu dla męża. Oto kilka naszych propozycji.

Prezent z okazji rocznicy ślubu wcale nie musi być niewiarygodnie drogi. Wcale też nie musi być bardzo praktyczny. O wiele ważniejszym jest bowiem fakt, że to podarunek od kochającej osoby, która włoży nieco wysiłku w przygotowanie go. Prezenty mogą mieć różne przeznaczenie. Jedne z nich mogą być miłą dekoracją pokoju czy miejsca pracy. Inne mogą bawić lub po prostu poprawiać nastrój, a jeszcze inne mogą przywoływać miłe wspomnienia. I choć wiele z nich to mniejsze lub większe drobiazgi, to trzeba jednak pamiętać, że całe nasze życie składa się z drobiazgów i to właśnie je należy doceniać najbardziej. Spraw więc mężowi wielką przyjemność i podaruj mu prezent idealnie dopasowany do jego charakteru lub upodobań.

prezent dla męża

1) Prezent dla męża-śpiocha

Mężowie najczęściej przez cały dzień pracują, a gdy wracają wieczorem do domu, lubią uciąć sobie małą drzemkę i to czasami nawet przed obiadem. Mało tego, wszyscy przecież lubimy wygodnie wyciągnąć się na sofie i posłuchać padającego deszczu lub obejrzeć w telewizji kolejny odcinek ulubionego serialu. Czego więc potrzeba mężowi? Oczywiście… wygodnej poduszki. Podaruj mu zatem prześliczną poduszkę bawełnianą ozdobioną waszym wspólnym zdjęciem. Na bawełnianej poszewce możemy wydrukować fotografię w doskonałej jakości, która przetrwa nawet wielokrotne pranie.

2) Prezent dla męża-kawosza

Jeśli twój mąż zaczyna dzień od kubka aromatycznej kawy, a potem przez cały dzień praktycznie się z nim nie rozstaje, to oczywista wskazówka dla ciebie. Podaruj mu wyjątkowy kubek, ale nie taki znaleziony na półce pobliskiego marketu. Wybierz jakieś ciekawe wasze wspólne zdjęcie i zleć nadrukowanie go na powierzchni kubka. Jeśli nie chcesz użyczyć swojego wizerunku, zrób zdjęcie waszemu psiakowi. Możesz też zdecydować się na kubek z ciekawą grafiką albo przygotuj własny projekt nadruku. Zlecając nadruk nam, możesz też wykorzystać któryś z gotowych szablonów. Ogromną popularnością cieszą się kubki z nadrukiem zawierającym słowo „Mąż” i datę ślubu albo te z hasłem: „Zawód – Mąż”.

portret-mlody-czlowiek-trzyma-filizanki-kawy-pozycje-w-kuchni

3) Prezent dla męża-kucharza

Coraz więcej Polaków uwielbia i umie gotować. Pewnie stało się tak za sprawą nie tylko ogromnie popularnych programów kulinarnych, ale także coraz bardziej dostępnej turystyki. Trzeba przyznać, że czas spędzony w kuchni nie zawsze jest męczący. Gotując pyszności, sprawia się przyjemność nie tylko sobie i najbliższym. To także moment, aby pozbyć się stresu nagromadzonego w ciągu dnia czy tygodnia. Nic tak dobrze nie relaksuje jak cudowne smaki i aromaty. Jeśli twój mąż uwielbia gotować, podaruj mu fartuszek kuchenny z nadrukiem, którego treść możesz wymyślić sama.

4) Prezent dla męża-romantyka

Zanurzać się we własnych, miłych wspomnieniach lubią chyba wszyscy, ale ci o romantycznej naturze wprost kochają chwile, gdy mogą przeglądać zdjęcia i wracać myślami do niezwykłych chwil z przeszłości. Mąż o sentymentalnej duszy powinien otrzymać w prezencie fantastyczną fotoksiążkę, którą możesz przygotować sama. Fotoksiążka to zestaw wybranych zdjęć, najczęściej dotyczących jakiegoś konkretnego wydarzenia. Zastanów się więc, co dla twojego męża było ważnym wydarzeniem w ostatnim roku lub w minionych latach. Wybierz zdjęcia dotyczące tego tematu. Może to będzie wasz ślub, może narodziny dziecka, a może cudowna, romantyczna podróż we dwoje. Na naszej stronie internetowej wybierz szablon fotoksiążki, który ci odpowiada. Ułóż zdjęcia w odpowiedniej kolejności, nadaj fotoksiążce tytuł i zleć nam jej wydrukowanie. Taki prezent z pewnością zachwyci męża, niech powraca myślami do tak ważnych dla niego wydarzeń.

Udostępnij: