Pomysł na prezentPomysły na prezent

Magnesy na lodówkę ze zdjęciem – tradycyjny element w Twoim mieszkaniu, w oryginalnym wykonaniu

Magnesy na lodówkę to jedna z tych pamiątek, które najchętniej przywozimy ze sobą z podróży w dalsze i bliższe miejsca. Zazwyczaj są to gipsowe odlewy z konturami najważniejszych zabytków lub innych atrakcji danego miasta. Mogą to też być plastry drewna, na których namalowano ręcznie lokalne krajobrazy bądź plakietki z tworzywa, ze zdjęciami pięknych miejsc wartych odwiedzenia. Mogą to być wreszcie magnesy z Twoim zdjęciem. Stworzysz je łatwo i bez trudu, korzystając z naszego kreatora.

Magnesy na lodówkę ze zdjęciem przywołają miłe wspomnienia każdego dnia

Jak często otwierasz lodówkę? Szacujemy, że co najmniej kilka razy dziennie. Tyle samo razy możesz uśmiechnąć się na widok magnesu ze swoim zdjęciem z imprezy, wyjazdu czy spotkania rodzinnego, których wspomnienie zechcesz szczególnie pielęgnować. Możesz umieścić na magnesie dowolne zdjęcie, wybierając dla niego najodpowiedniejszą według Ciebie oprawę i formę. Do wyboru masz mnóstwo gotowych szablonów, które znajdziesz na naszej stronie, ale możesz też zaproponować coś od siebie. Autorskie projekty są u nas zawsze mile widziane.

Celebruj codzienność – magnes na lodówkę ze zdjęciem Ci w tym pomoże

Ten, kto potrafi dostrzegać w codzienności piękne chwile, jest z pewnością szczęśliwym człowiekiem. Z pozoru nic nie znaczące momenty, zwykłe rodzinne obiady czy popołudnia spędzane z przyjaciółmi są tak naprawdę esencją naszego życia i one także zasługują na uwiecznienie i świętowanie. Zrób sobie zatem przyjemność albo zaskocz swoich bliskich, zamawiając magnes na lodówkę ze zdjęciem, na którym wspólnie przygotowujecie śniadanie albo pieczecie niedzielne ciasto. Swoim przyjaciołom podaruj magnes ze zdjęciem z ostatniego wyjścia do kina czy na spacer. Rodziców uszczęśliwisz, obdarowując ich rzeczonym gadżetem, na którym będzie widnieć fotografia Twojej uśmiechniętej twarzy wraz ze specjalną dedykacją dla nich. Taki drobiazg – uwierz nam – może komuś zrobić dzień!

Ciesz się swoimi sukcesami! Kolekcjonuj najpiękniejsze momenty dzięki magnesom

Jeśli myślisz, że tylko zdjęcia z wakacji nadają się do tego, by umieścić je na magnesach, to chcemy Cię zapewnić, że tak nie jest. Ktoś kiedyś powiedział, żeby w życiu pamiętać o każdym swoim, nawet najmniejszym sukcesie. Wygrany konkurs recytatorski w szkole podstawowej, wyróżnienie na olimpiadzie matematycznej, pierwsze miejsce w zawodach sprawnościowych na wakacjach, dostanie się na studia, zdany egzamin na prawo jazdy. Można by tak wyliczać w nieskończoność. Wszystkie te momenty, kiedy czuliście się dumni z siebie i zadowoleni z tego, co udało się Wam osiągnąć, zasługują na zapamiętanie i uwiecznienie. Jeśli więc masz zdjęcie, na którym z uśmiechem od ucha do ucha zdobywasz wymarzony górski szczyt albo skaczesz do turkusowej wody ze stromej skały, przełamując swój strach, koniecznie umieść te fotografie na magnesie! Przypominaj sobie wciąż i wciąż o tym, jaki drzemie w Tobie potencjał i że jeśli czegoś naprawdę chcesz, to znajdziesz sposób, by to osiągnąć!

magnes ze zdjęciem

Masz głowę pełną nietuzinkowych pomysłów i szukasz oryginalnych upominków dla najbliższych? To się świetnie składa, bo u nas zawsze masz możliwość zrealizowania nawet najśmielszych projektów! Jeśli chcesz sprezentować komuś jedyny w swoim rodzaju magnes na lodówkę, skorzystaj z wygodnego narzędzia do kreacji udostępnionego na naszej stronie. Puste szablony aż proszą, by ktoś je wypełnił! Może to będziesz Ty?

 

Udostępnij:

Zostaw komentarz