INSPIRACJE

Zaproszenie na urodziny – jakie wręczyć gościom?

zaproszenie na urodziny

Aby impreza urodzinowa się udała, trzeba ją dokładnie zaplanować i zaprosić ludzi, z którymi będziemy się świetnie bawić. Aby nasi goście poczuli się ważni i już od początku byli pozytywnie nastawieni, warto poświęcić trochę uwagi na przygotowanie zaproszeń urodzinowych. Jakie zaproszenie na urodziny wybrać?

Papierowe zaproszenia urodzinowe

W dobie Internetu zapewne wielu z nas woli wysłać zaproszenia urodzinowe SMS-em bądź na czacie ze znajomymi. Taka forma komunikacji jest z pewnością łatwa i szybka, ale czy wyjątkowa? Jeśli organizujemy urodziny, na które zapraszamy wielu znajomych, warto każdego z nich zaprosić w sposób bardziej osobisty, a więc podarować mu zaproszenie w formie papierowej. Zwłaszcza, jeśli są to okrągłe urodziny lub osiemnastka, którą organizujemy na sali balowej. Papierowe zaproszenia świadczą o ważnym i wyjątkowym charakterze uroczystości.

Zaproszenia personalizowane ze zdjęciem

Aby zaproszenie, które wręczamy bliskim, było jeszcze bardziej osobiste, warto skorzystać z możliwości jego personalizacji. W naszym sklepie możecie stworzyć zaproszenie z własnym zdjęciem lub grafiką, korzystając z gotowych szablonów lub projektując je w całości samodzielnie. Na zaproszeniu na urodziny możemy umieścić własne zdjęcie: radosne, roześmiane, pozytywne. Możemy wybrać jedno z ulubionych zdjęć lub zrobić je specjalnie z myślą o umieszczeniu na zaproszeniu. Będzie to z pewnością dobrą zabawą i pozwoli na wykazanie się kreatywnością. Dobrym pomysłem będzie wykorzystanie imprezowych gadżetów, na przykład balonów, zwłaszcza tych w kształcie cyfr, informujących o urodzinach, które obchodzimy. Możliwości jest mnóstwo: kombinuj i baw się dobrze, przygotowując idealne zdjęcie i, następnie, idealne zaproszenie!

Zaproszenia na urodziny tematyczne

Zaproszenia przydadzą się zwłaszcza, jeśli organizujemy zabawę tematyczną. Urodziny w stylu lat 80-tych czy 90-tych, baśniowe, z motywem przewodnim z ulubionego filmu, serialu, książki lub inspirowane kulturą obcego kraju. Coraz częściej możemy się spotkać z tego typu pomysłami. Urodziny tematyczne to świetny pomysł, jeśli chcemy wykazać się oryginalnością i urządzić zabawę, która z pewnością zostanie w pamięci naszych gości na długo. Zaproszenia na taką imprezę powinny zawierać informację o motywie przewodnim zabawy oraz wskazówki dotyczące kreacji, jakie powinni założyć goście.

Wręczając każdemu zaproszenie z tymi informacjami, unikniemy nieprzyjemnych sytuacji. Ktoś nie zostanie powiadomiony lub przeoczy wiadomość o charakterze zabawy i przyjdzie na nią ubrany w wyróżniający się, niepasujący strój. Zdjęcia, które umieścimy na zaproszeniu na zabawę tematyczną, powinny wskazywać na jej charakter. Ubierzmy się więc tak, jak oczekujemy, że ubiorą się nasi goście lub stwórzmy zdjęcie oddające atmosferę planowanego przyjęcia. Dzięki temu zaproszenie będzie współgrać z charakterem imprezy oraz w prosty sposób poinformuje o nim gości.

Jak stworzyć zaproszenie na urodziny?

Stworzenie własnego zaproszenia na naszej stronie jest proste i intuicyjne. Wystarczy wybrać odpowiadający nam szablon i jego parametry. Następnie w kreatorze tworzymy projekt: dodajemy zdjęcia, grafiki i ramki oraz tekst. Gdy wszystko jest już gotowe, zamawiamy dowolną ilość kartek. Po paru dniach możemy odebrać gotowe, spersonalizowane zaproszenia na urodziny z naszym zdjęciem. Teraz pozostaje tylko wręczyć je gościom i oczekiwać na imprezę!

Udostępnij: