Pomysły na prezent

Prezent na 100 urodziny – co dać na ten wspaniały jubileusz?

Wyobrażasz sobie przeżyć 100 lat? Być może nie wybiegasz jeszcze tak daleko w przyszłość. Na szczęście Twojemu dziadkowi lub babci udała się ta sztuka i już wkrótce cała rodzina dotrze na celebrację setnych urodzin. Taki wiek to już naprawdę coś, dlatego warto przygotować niezapomnianą imprezę, która przypomni babci lub dziadkowi stare, dobre czasy, kiedy zdrowie pozwalało na wesoło pląsy. Poznaj receptę na niezapomniany prezent na 100 urodziny dla babci lub dziadka. Sprawdź z nami sprawdzone pomysły na upominek.

Nadszedł czas na to, aby podziękować za wszystkie wspaniałe historie opowiedziane w dzieciństwie, złote rady, smaczne obiady i garść historycznych informacji z pierwszej ręki. Nadszedł moment, w którym to Ty powinieneś dać od siebie coś niezwykłego. No właśnie, tylko co? Podejdź do sprawy z radością i z humorem. Jesteśmy pewni, że babcia lub dziadek cieszą się doskonałym poczuciem humoru. Wybierz z nami prezent na 100 urodziny!

Jasiek na setne urodziny

Z czym kojarzą Ci się najlepsze wakacje u dziadków? Nam z ciepłym kocem, gorącym mlekiem i wspaniałym czasem spędzonym w niezastąpionej atmosferze. Jeśli szukasz prezentu dla wyjątkowej osoby, która podarowała tyle swojej bliskości i czułości, poduszka z nadrukiem to świetny wybór. Każda babcia i każdy dziadek powinien mieć miejsce, w którym odpoczną po radosnych podskokach ze swoimi wnuczętami i gdzie ułożą do snu swoje prawnuczęta. Poduszka z nadrukiem na przykład w formie wspólnej fotografii lub od lat powtarzanego cytatu sprawi im ogromną dawkę radości każdego dnia.

Prezent na 100 urodziny na pamięć i dobrą kondycję mózgu

Nasz mózg może pracować wydajnie nawet po przekroczeniu magicznej setki na liczniku. Jedynym warunkiem, który musimy spełnić jest odpowiednie dbanie o jego kondycję. Najlepsza gimnastyka dla mózgu młodszych i starszych to łamigłówki. Co powiecie na wspólne układanie puzzli z rodzinnym zdjęciem? A kiedy uda Wam się ułożyć całą fotografię, możecie oprawić ją w antyramę. Powieście ją na ścianę jako pamiątkę wspaniałych wspomnień.

Kubek w stylu retro

Setne urodziny to doskonały powód do tego, aby sprawić babci lub dziadkowi ciekawy prezent w stylu retro. Kubek emaliowany z nadrukiem to powrót do młodości i beztroskich chwil w gronie przyjaciół. Dzięki niemu każde posiedzenie przy herbatce i ciasteczku nabierze nowego wymiaru. Stworzenie spersonalizowanego kubka z Waszymi zdjęciami jest proste i pozwala na budowanie kolejnych wspomnień i uwiecznianie ich w praktyczny sposób.

kubek retro

Dzień bez smartphona

XXI wiek to czas wykluczenia osób starszych, które rzadko posługują się nowoczesnymi telefonami, przez co często tracą kontakt ze światem i najbliższą rodziną. Zamiast kolejnego postu i poziomu w grze, zadbaj o dobre samopoczucie babci. Poświęć im swój czas i zorganizujcie w rodzinie dzień bez telefonów.

Gotowi na huczną imprezę setnych urodzin solenizantki lub solenizanta? Zabierzcie ze sobą ogromną dawkę pozytywnego humoru. Tak, aby opowiadanymi żartami nie odstawać (przynajmniej za bardzo) od poziomu żartów dziadku lub babci.

Udostępnij: