Pomysł na prezentPomysły na prezent

Jaki prezent na rocznicę dla dziewczyny?

Każda rocznica znajomości, związku partnerskiego, a tym bardziej związku małżeńskiego, to doskonała okazja, by podarować partnerowi coś uroczego. Jeśli w tej chwili myślisz, że twój podarunek musi kosztować krocie, to nie jest to prawdą. Jeśli prezent ma zrobić na dziewczynie wrażenie, to ważny jest dobry pomysł i odrobina uczucia w czasie jego realizacji.

Aby partnerzy w związku byli szczęśliwi, a relacja ta mogła się rozwijać, potrzeba nie tylko miłości. W taką relację trzeba włożyć sporo wysiłku, wyrozumiałości i chęci do uczynienia wspólnego życia szczęśliwym i ciekawym. Celebrowanie wszelkich rocznic i uroczystości zdecydowanie pomaga w budowaniu pięknych relacji. Z tej okazji partnerzy przygotowują dla siebie prezenty, które zapadają w pamięć na długo. Niestety czasami brakuje pomysłów na ciekawe i wyjątkowe podarunki, a te przecież są szczególnie ważne dla dziewczyn.  Nie wiesz jeszcze jaki wybrać prezent na rocznicę dla dziewczyny? Skorzystaj z naszego poradnika! Kosmetyki czy biżuteria już dawno przestały budzić emocje, choć wydają się prezentami niezwykle oczywistymi. Oto nasze propozycje na prezent na rocznicę dla dziewczyny, które zaskoczą ukochaną dziewczynę oraz sprawią, że mocniej zabije jej serce.

A może romantyczny prezent na rocznicę dla dziewczyny?

W dniu rocznicy związku dziewczyny chcą się czuć wyjątkowo, ale oczywiście zdają sobie sprawę z tego, że to nie tylko ich święto. Twoja partnerka czeka na ten dzień i zastanawia się, co takiego przygotujesz dla niej i podarujesz w tym ważnym dla was dniu. Musisz pamiętać, że dziewczyny – nawet jeśli się do tego nie przyznają – kochają romantyczne gesty i prezenty. Kolejne kolczyki czy flakonik perfum oczywiście będzie miłym podarunkiem, ale nie zagrzeje miejsca w jej pamięci na długo. Jeśli jednak wykażesz się odrobiną kreatywności, to z pewnością trafisz w dziesiątkę.

romantyczna-para-swietujaca-w-domu-rocznice

Jednym z takich fantastycznych prezentów – z kobiecej perspektywy – jest z pewnością plakat z waszym wspólnym zdjęciem. Nie powinno to być zwykłe zdjęcie. Fotki robione na imprezach, gdzieś w zaciszu domowym czy w autobusie też oczywiście można wykorzystać. Najlepsze jednak będą te, które zrobisz w jakimś romantycznym otoczeniu. Pomyśl o tym zawczasu i zaaranżuj zdjęcie o wschodzie lub o zachodzie słońca nad brzegiem jeziora lub chociaż na domowym balkonie. I choć niektórzy powiedzą, że taka sceneria trąci lekkim kiczem, to nie da się ukryć, że ujęcia te mają niezwykle romantyczny, sentymentalny charakter. Zdjęcie możesz powierzyć nam, a my wydrukujemy je w formie plakatu i oprawimy w ramkę.

Fotografię możesz także wydrukować w formie fotopanelu, który z tyłu ma podstawę umożliwiającą stawianie go na biurku lub półce zarówno w pionie, jak i w poziomie. Dobrym pomysłem jest także przygotowanie kalendarza trójdzielnego z waszym wspólnym zdjęciem. W kalendarzu będziesz mógł zaznaczyć wszelkie ważne dla was daty, które będą wyznaczały wspólną drogę w ciągu najbliższych miesięcy.

Podarunki dla obojga, czyli rocznicowe prezenty nie tylko dla niej

Z pewnością jest wiele rzeczy, które uwielbiacie robić razem. Możesz zatem pomyśleć o prezencie na rocznicę dla dziewczyny, który jest przeznaczony dla obojga partnerów w związku. Jeśli kochacie oboje poranną kawę, to kubki ze specjalnymi nadrukami będą strzałem w dziesiątkę. I choć niektórzy twierdzą, że pomysł wcale nie jest oryginalny, to jednak nie mają racji. Cała niepowtarzalność tego rozwiązania tkwi w pomyśle na ciekawy nadruk, który będzie znaczył wiele dla was obojga. W naszym kreatorze nadruków możesz skorzystać z gotowego szablonu albo stworzyć cały projekt od zera. Wykorzystaj ciekawe tła, cliparty. Dodaj także napisy, które mają jakieś szczególne znaczenie tylko dla was, a wówczas kubek przestanie już być zwykłym prezentem.

para-prezent-na-rocznice

Jeśli sporo czasu spędzacie wspólnie w plenerze, jeśli macie sportowe pasje to warto też postawić na personalizowane t-shirty dla dwojga. Ciekawe, wspólne zdjęcie nadrukowane na koszulkach, dobry, oryginalny tekst i projekt, który możesz wykonać sam. Wykorzystaj nasz generator i uczyń z takich koszulek uroczy prezent. Tak ubrani będziecie mogli błyszczeć na każdej, nawet najbardziej szalonej imprezie.

Udostępnij: