INSPIRACJE

Niezobowiązujące prezenty za niewielkie pieniądze

Okazji do obdarowywania się prezentami nie brakuje. Święta, urodziny, rocznice, uroczystości rodzinne, awanse, sukcesy zawodowe i naukowe, udana współpraca czy z sukcesem zakończony projekt. Część z nich wymaga szczególnej oprawy, więc i prezenty muszą być wyszukane. Nie zawsze jednak trzeba nadwyrężać możliwości domowego budżetu, by sprawić komuś przyjemność i mile go zaskoczyć. Dzięki personalizowanym gadżetom można osiągnąć efekt „wow” bez wydawania fortuny.

Kubków nigdy nie za wiele

Jednym z najbardziej popularnych drobnych podarunków są kubki oraz filiżanki. Wydawać by się mogło, że to prezent oklepany, ale prawda jest taka, że większość ludzi zawsze przyjmuje je z wdzięcznością. Kubki i ich bardziej wytworne siostry filiżanki przydadzą się zawsze, czy to w pracy, czy w domu, a jeśli zamówi się personalizowany egzemplarz, to radość obdarowywanego będzie jeszcze większa. W Empik Foto istnieje możliwość stworzenia kubka według własnego projektu. Nasi klienci już nie raz nas zaskoczyli swoją kreatywnością, pomysłowością i świetnym gustem. Zawsze chętnie realizujemy tego typu zlecenia, bo i dla nas stanowią one ciekawe wyzwanie. A możliwości jest naprawdę sporo. Można stworzyć projekt z wykorzystaniem zdjęć, własnych prac graficznych, inspirujących sentencji lub motywujących haseł. Można też pójść za gustem obdarowywanego i np. zamówić kubek ozdobiony kolażem, na którym obejmują go członkowie jego ulubionego zespołu muzycznego. Dzięki intuicyjnemu i łatwemu w obsłudze narzędziu do projektowania każdy jest w stanie poczuć się jak prawdziwy twórca i stworzyć prezent jedyny w swoim rodzaju. I nie wydać na to majątku.

Skarpetki? Jak najbardziej!

Skarpetki to jeden z takich prezentów, które nie cieszą się dobrą sławą, ale które należą do najczęściej znajdowanych pod choinką lub w innych prezentowych paczkach. Czas przełamać ten niesprawiedliwy dla skarpetek stereotyp, że są jako podarunek nudne i oklepane. U nas możesz zamówić parę lub nawet kilka par, które będą dokładnie takie, jak zaprojektujesz. Mogą być jednobarwne lub wielokolorowe, mieć śmieszny nadruk albo napis, a nawet być nie do pary. Stwórz je tak jak chcesz! Skarpetki dostępne na naszej stronie to oczywiście produkt najlepszego gatunku. Nadruk jest trwały, więc prezent będzie długo radował swojego nowego właściciela.

Magnesy na lodówkę

Magnes na lodówkę to drobiazg, który naprawdę może ucieszyć, szczególnie jeśli przywodzi na myśl miłe chwile spędzone wspólnie z najbliższymi podczas bliższych i dalszych wyjazdów. Jeśli chcesz sprawić komuś miły prezent, podaruj mu magnez na lodówkę z Waszym wspólnym fajnym zdjęciem albo jakimś innym motywem, który sprawi, że każda wizyta w kuchni i każde otwarcie lodówki będzie wywoływało uśmiech na jego bądź jej twarzy.

W Empik Foto zawsze znajdziesz mnóstwo pomysłów i inspiracji na oryginalne prezenty. Nasza oferta jest niezwykle bogata i stale się powiększa, więc warto zaglądać do nas regularnie!

Udostępnij:

Zostaw komentarz