INSPIRACJE

Plakaty do przedpokoju – jakie wybrać?

Przedpokój często jest pomijany, jeśli chodzi o dekorację wnętrz. Skupiamy się na tym, by mieć fantastyczny salon, doskonale wyposażoną kuchnię, przytulne pokoje. Tymczasem pomieszczenie łączące je wszystkie pełni rolę przechowalni i magazynu. To miejsce reprezentacyjne w naszych domach i mieszkaniach zasługuje na nieco więcej uwagi. Dobrym sposobem na urozmaicenie jego wyglądu jest powieszenie na ścianach ciekawych plakatów. Plakaty do przedpokoju – jakie wybrać?

Plakaty do przedpokoju podkreślą Twój indywidualizm

To, jak i czym dekorujemy nasze domy i mieszkania, świadczy najdobitniej o naszym guście, upodobaniach i zainteresowaniach. Jeśli chcesz, aby Twoje pasje, poczucie humoru i podejście do życia były dla odwiedzających Cię gości już od progu widoczne jak na dłoni, to dobry plakat Ci w tym pomoże. Uwielbiasz rośliny i najchętniej codziennie wstawiałbyś lub wstawiałabyś do mieszkania doniczkę z nową zdobyczą? Plakaty botaniczne to coś dla Ciebie. W ofercie posiadamy zarówno piękne fotografie wydrukowane na papierze fotograficznym. Utrzymane w stylu retro akwarele, nawiązujące do starych rycin z atlasów botanicznych.

Dla miłośników kotów także coś się znajdzie. A przez „coś” rozumiemy kolekcję świetnych, czasem zabawnych, a zawsze uroczych plakatów z tymi czworonogami w roli głównej. Nie tylko wielbiciele swoich pupili mogą czuć się przez nas dopieszczeni. Wielbiciele fauny pod każda postacią także będą usatysfakcjonowani. Nasza kolekcja plakatów zwierzęcych jest dość pokaźna, a ponieważ ten rodzaj cieszy się dużą popularnością, staramy się go urozmaicać i wzbogacać o coraz to nowe, jeszcze ciekawsze propozycje.

Uśmiech na powitanie – podaruj go na plakacie w przedpokoju

Śmiech to zdrowie, ale jeśli w codziennym życiu jest go jak na lekarstwo, to można go sobie samemu wypisać na receptę. Jak? Na przykład kupując u nas kolekcję plakatów znanej rysowniczki, tworzącej pod pseudonimem Rynn. Specjalizuje się ona w przedstawianiu w zabawnej, komiksowej formie naszych codziennych bolączek oraz mniejszych i większych problemów. Wszystko to zamknięte w świetnych rysunkach i błyskotliwych tekstach. Kiedy zatem wrócisz do domu po ciężkim dniu pracy, albo kiedy dzieci dadzą Ci wyjątkowo mocno w kość, spojrzysz na nie i na pewno przez Twoją twarz przebiegnie uśmiech. Twoi goście także nie przejdą obok nich obojętnie.

Rynn Rysuje plakat

Plakaty do przedpokoju – wakacyjne wspomnienia zawsze z Tobą

Do udanych wakacji się tęskni i wraca myślami do przeżytych chwil, wspaniałych krajobrazów, smaków, doznań i przeżyć. Nie bez powodu zimową pora tak chętnie odkurzamy albumy i zaglądamy częściej niż zwykle do galerii w telefonie. Znajdują się tam zdjęcia ukazujące te bliskie sercu miejsca. Dlaczego zatem nie powiesić ich sobie na ścianie, by móc zerkać na nie każdego dnia, przed wyjściem do pracy i po powrocie do domu? Według nas to świetny sposób na udekorowanie ścian w przedpokoju, który z miejsca staje się przytulny, przyjazny i ciepły. Możesz zlecić nam wydrukowanie wybranych fotografii w dowolnym rozmiarze i wybrać podkład, jaki najbardziej Ci odpowiada. Możesz także skorzystać z przygotowanych przez nasz szablonów i umieścić na jednym plakacie wiele zdjęć. Ułóż je w ciekawy sposób, a następnie opatrzyć wymyślonym przez siebie opisem. Taki plakat to również świetny pomysł na prezent, na przykład z okazji parapetówki u przyjaciół.

plakat na piance

Kolekcja plakatów w Empik Foto ma liczną i bardzo różnorodną reprezentację. Jesteśmy przekonani, że udało nam się stworzyć zbiór, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie. A tym, którzy się uprą i jednak nic nie znajdą, dajemy możliwość stworzenia własnych, niepowtarzalnych dekoracji. Zachęcamy zatem do przejrzenia dostępnych propozycji, bo okazja do kupienia fajnych plakatów zawsze się znajdzie.

Udostępnij: