INSPIRACJE

Nie zapomnij o Dniu Mężczyzn!

Drogie Panie! Pamiętajcie, że dokładnie dwa dni po naszym święcie (czyli 10 marca) obchodzimy równie ważny, natomiast często zapominany, Dzień Mężczyzn. Warto docenić bliskich sobie panów i podarować im drobiazg, który będzie przypominać im o kochających ich kobietach, a także będzie praktycznym gadżetem, ułatwiającym lub umilającym im życie.

Panowie są z natury praktycznymi osobami, dobrze jest więc pamiętać, że słodki miś z napisem „Kocham Cię” może być uroczym prezentem, który niestety już następnego dnia wyląduje na dnie szafki. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na oryginalny prezent z okazji Dnia Mężczyzn, koniecznie sprawdźcie, jakie praktyczne podarunki możecie przygotować dla swoich bliskich dzięki Empik Foto.

Zapominalski tata

Jeśli waszemu tacie często zdarza się zapominać o ważnych datach (jak np. rocznica ślubu czy urodziny zięcia), to z okazji Dnia Mężczyzn warto przygotować dla niego kalendarz. Personalizowany terminarz będzie nie tylko piękną pamiątką, ale również doskonałą „ściągą” z najważniejszych rodzinnych świąt. Już na etapie projektowania możecie zaznaczyć w nim wybrane daty oraz opatrzyć je odpowiednim komentarzem. Jeśli dodatkowo zamieścicie w nim zdjęcia najważniejszych życiu waszego taty kobiet, to z pewnością kalendarz stanie się jego ulubionym gadżetem. Natomiast dla mniej zapominalskich miłośników porannej kawy lub herbaty, z okazji Dnia Mężczyzn warto przygotować kubek. Oczywiście nie taki zwyczajny ? Uśmiechnięte twarze córek z napisem „Miłego dnia tatku!” pozwolą każdemu ojcu z przyjemnością rozpocząć kolejny dzień.

Brat artysta

Jeśli wasz brat jest miłośnikiem komiksów, to idealnym podarunkiem dla niego będzie plakat, na którym przedstawicie go jako superbohatera ? Kilka zdjęć, „komiksowe” dymki z zabawnym tekstem oraz niebanalny pomysł na fabułę wystarczą, aby przygotować ciekawy projekt. A co jeśli jest miłośnikiem ciężkich, metalowych brzmień? Lub sam gra na gitarze lub innym instrumencie? W takiej sytuacji przygotujcie dla niego plakat, godny największej gwiazdy rocka ? Z kolei artystyczną duszę, która tworzy piękne szkice lub pisze wiersze czy teksty piosenek, z pewnością zachwyci personalizowany notatnik. Odpowiedni grawer na okładce, np. „Szkicownik Adama” lub „Śpiewnik Julka”, nadadzą mu wyjątkowego charakteru.  

Mąż gadżeciarz

Jeśli szukacie prezentu dla typowego gadżeciarza, to koniecznie sięgnijcie po personalizowany case na telefon. Możecie umieścić na nim zdjęcie, lub pokusić się o samodzielne zaprojektowanie etui. Wybrany motyw przewodni, zabawny komentarz lub inspirujący cytat sprawi, że gadżet będzie każdego dnia przypominał obdarowanemu o jego ukochanej, a przy okazji będzie też praktycznym podarunkiem ? Mężczyzna-gadżeciarz będzie również zachwycony pokrowcem na laptop. Jeśli będzie chronił prywatny komputer, to możecie umieścić na nim wasze wspólne zdjęcia z wakacji czy spotkań z przyjaciółmi. Natomiast na sprzęt służbowy, możecie przygotować pokrowiec z wybranym, gotowym wzorem, lub z wymownym napisem „Laptop dyrektora”.

Jeśli potrzebujecie więcej inspiracji na prezent dla waszego mężczyzny, to zapraszamy tutaj.

Więcej personalizowanych prezentów znajdziecie na stronie Empik Foto.

 

Udostępnij: