INSPIRACJE

5 pomysłów na prezent dla dziecka

Empikfoto: Pomysł na prezent dla dziecka

Trudno Ci wpaść na pomysł na prezent dla dziecka? Twoja pociecha ma już mnóstwo zabawek na swoich półkach, a Ty chcesz sprawić jej oryginalną niespodziankę? Zastanawiasz się co wywoła największy uśmiech na buzi Twojego malucha? A może jeszcze nie wiesz jaki prezent przygotujesz dla dziecka na komunię, chrzest, roczek lub urodziny? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę inspiracji, która przyda Ci się nie tylko przed Dniem Dziecka!

Uroczy prezent dla dziecka: maskotka z Waszym zdjęciem

Nie da się ukryć, że każdy maluch kocha pluszaki. Są milutkie, urocze i można zaprosić je na domowe przyjęcie! Maskotka to zawsze świetny pomysł na prezent dla dziecka nawet wtedy, gdy na jego półce znajduje się już cała masa słodkich misiaków. W naszej ofercie możesz zamówić maskotkę ze zdjęciem, które nadrukujemy na białym ubranku pluszaka. Możesz wybrać Waszą wspólną fotografię lub w kilka minut wykonać własny napis, który poprawi humor każdemu maluchowi, który zabierze swojego ulubionego przyjaciela do szkoły.

Pomysł na prezent dla dziecka: maskotki ze zdjęciem

Pomysł na prezent dla dziecka: maskotki ze zdjęciem

Dużo energii już od śniadania: kubek ze zdjęciem

Twój maluch już od rana ma mnóstwo energii, a jego wyobraźnia podsuwa mu masę pomysłów? Zamień każde śniadanie w pełne inspiracji chwile! Kubek ze zdjęciem – koniecznie Waszym ulubionym – to świetny pomysł na prezent dla dziecka. W naszej ofercie znajdziesz klasyczne kubki o pojemności 330ml i 440ml, a także specjalne kubki z łyżeczką (idealne na poranną owsiankę!) oraz magiczne kubki, na których zdjęcie pojawia się dopiero wtedy, gdy w kubki znajdzie się gorący napój. Własny projekt na kubek ze zdjęciem wykonasz już w kilka minut w naszym edytorze, a dzięki niemu Twoja pociecha pokocha każdy posiłek!

Pomysł na prezent dla dziecka: kubek ze zdjęciem

Pomysł na prezent dla dziecka: kubek ze zdjęciem

Niepowtarzalny prezent dla dziecka: t-shirt ze zdjęciem

Wydawać mogłoby się, że dzieciaki wolą dostawać zabawki, a ubrania to dla nich nudne prezenty. Nic bardziej mylnego! Koszulka ze zdjęciem to świetny pomysł na prezent dla dziecka, jeśli tylko zaprojektujesz ją samodzielnie. Możesz wykorzystać Wasze ulubione zdjęcia, dodać śmieszny napis lub w kilka minut stworzyć własny projekt graficzny. Gwarantujemy, że nikt inny nie będzie nosił takiego samego t-shirtu, jak Twoja pociecha, a przecież oryginalność liczy się najbardziej!

Pomysł na prezent dla dziecka: t-shirt ze zdjęciem

Pomysł na prezent dla dziecka: t-shirt ze zdjęciem

 

Prezent dla małego śpiocha: poduszka na kolorowe sny

Twój maluch zamiast budzić się skoro świt, lubi trochę poleniuchować? W takim razie idealnym pomysłem na prezent dla Twojego dziecka będzie poduszka z Waszym zdjęciem. Idealny sposób na to, by każdego wieczora zasnęło tuż po przeczytanej bajce, a po krótkiej drzemce w ciągu dnia budziło się pełne energii. W końcu najlepsze wspomnienia to gwarancja kolorowych snów, prawda? W naszym serwisie możesz zamówić poduszki o wymiarach 25x25cm, 38x38cm oraz 40x40cm. Na nich możesz dodać ulubione zdjęcia lub własny napis.

Pomysł na prezent dla dziecka: poduszka ze zdjęciem

Pomysł na prezent dla dziecka: poduszka ze zdjęciem

Mamy nadzieję, że nasza lista będzie dla Was inspirująca, a Wasze maluchy już niebawem będą mogły cieszyć się oryginalnymi i w pełni spersonalizowanymi prezentami. Jeśli zdecydujecie się je wykonać – koniecznie prześlijcie do nas zdjęcia gotowych projektów!

Udostępnij: