Pomysł na prezentPomysły na prezent

Jak wybrać prezent dla żony na rocznicę ślubu?

Rocznica ślubu to wyjątkowy dzień dla małżonków, którzy z tej okazji obdarowują się prezentami. Zazwyczaj kobiety przywiązują znacznie większą wagę do tego święta niż panowie, ale nie zależy im najbardziej na jakichś drogich i wyszukanych prezentach. O wiele ważniejsza dla nich jest pamięć o samej rocznicy, z czym u mężczyzn różnie bywa. Zatem drodzy mężowie, przede wszystkim znajdźcie patent, by nie zapomnieć o tym ważnym dniu. Podarujcie żonie coś, na co zawsze będzie spoglądała z wielkim sentymentem.

Niektóre panie czekają na rocznicę ślubu nawet kilka miesięcy, planując ten dzień w najdrobniejszych szczegółach. Oczywiście w tajemnicy przed mężem. A mężczyźni, jak to mężczyźni, najczęściej „nie mają głowy do dat”. Z pamięcią jest różnie, więc aby więc uniknąć niepotrzebnych pretensji i nie zawodzić nadziei innych, najlepiej znaleźć sposób na przypominanie o okazjach i uroczystościach. Warto ustawić tak popularną dziś „przypominajkę” w telefonie, zaznaczyć na czerwono dzień w kalendarzu lub poprosić dzieci o przypominanie o zbliżającej się rocznicy ślubu. Dwa, trzy tygodnie przed rocznicą ślubu pojawia się najlepszy czas, by wybrać prezent dla żony na rocznicę, i wcale nie musi on być drogi. Jeśli będzie to podarunek o wartości sentymentalnej, to żona z pewnością będzie nim zachwycona.

Romantyzm w waszych wnętrzach

Nasze domy i mieszkania mają bardzo różny charakter. Jedni kochają tak modny dziś minimalizm, a inni nie wyobrażają sobie swojej przestrzeni urządzonej inaczej niż w stylu vintage. Każde z tych wnętrz powinno jednak mieć jakieś przedmioty lub dekoracje, które opowiadają historię jego właścicieli. Rocznica ślubu to doskonała okazja, by podarować żonie fantastyczne fotoobrazy, które stworzą wspaniałą, sentymentalną minigalerię na ścianie salonu lub sypialni.

Wybierz najpiękniejsze wasze wspólne zdjęcia z ciekawych miejsc na świecie, które odwiedziliście razem Możesz użyć również tych uroczych, robione w domowym zaciszu. Jak stworzyć personalizowany prezent dla żony na rocznicę? To proste! Wejdź na naszą stronę i rozpocznij tworzenie fotoobrazów w generatorze. Możesz wybrać jeden z trzydziestu szablonów, w których umieścisz zdjęcia. Drugą opcją jest stworzenie własnego projektu. Możesz swobodnie dodawać i przesuwać zdjęcia. Masz do dyspozycji różne tła, kliparty i ramki, a dzięki nim stworzysz niesamowite projekty.

Fotopanel

Fotoobrazy możemy wydrukować na różnym podłożu, które powinieneś dobrać do stylu waszych wnętrz. W pomieszczeniach urządzonych klasycznie doskonale wyglądają obrazy drukowane na płótnie lub na drewnie. We wnętrzach nowoczesnych, często o minimalistycznym charakterze, znakomicie prezentują się obrazy drukowane na aluminium. Na ścianie może zawisnąć jeden obraz, ale najciekawiej wygląda romantyczna galeria złożona z obrazów o różnych formatach. Jeśli podarujesz żonie taki komplet obrazów, będzie z pewnością bardzo szczęśliwa.

Fotopanele, czyli współczesne ramki ze zdjęciami

Do dziś w wielu domach, na specjalnych półkach, kominkach czy regałach aż roi się od zdjęć w ramkach drewnianych, aluminiowych lub nawet ceramicznych. To pamiątki z lat minionych, gdy zanosiło się kliszę, a potem cyfrowy plik do wydrukowania na tradycyjnym papierze. Następnie dobierało się stosowną ramkę. Dziś jednak ten sposób prezentowania zdjęć odchodzi do lamusa. Ramki ze zdjęciami zastępuje się fantastycznymi fotopanelami, które też mogą być doskonałym prezentem dla żony z okazji rocznicy ślubu.

prezent-dla-zony-na-rocznice-fotopanel

Wybierz najlepsze wasze wspólne zdjęcia. To wcale nie muszą być ujęcia pozowane, rodem z sesji zdjęciowej. Naturalne kadry mają w sobie to coś, za czym tęsknimy. Najlepiej oddają atmosferę chwili i wywołują tę przysłowiową łezkę w oku. Wybierz odpowiedni format i rodzaj panelu, na którym ma zostać wydrukowane zdjęcie. Możesz zdecydować się na fotopanele aluminiowe lub drewniane. Oba z nich mają specjalną podstawę z tyłu, dzięki której panel można ustawiać w pionie lub poziomie. Zdjęcia wydrukowane na fotopanelach można stawiać zawsze w zasięgu wzroku i spoglądać na nie z rozrzewnieniem. Żona z pewnością będzie zachwycona takim prezentem.

Udostępnij: