Pomysły na prezent

Co kupić bratu na 18. urodziny?

Osiemnaste urodziny brata to wielkie wydarzenie także w twoim życiu. Prawdopodobnie od miesięcy zastanawiasz się, co kupić bratu na 18 urodziny. Pewnie nadal nie masz pomysłu lub nie wiesz, czy Twój pomysł jest odpowiedni. W końcu trzeba uczcić ten wielki dzień, bo on zdarzy się w życiu tylko raz. Jeśli więc ciągle wahasz się, co kupić, lub chcesz utwierdzić się w przekonaniu, że Twój wybór jest słuszny, zapraszamy do przeczytania tego tekstu.

Oczywiście każdy z nas wie, że dobry prezent to ten oryginalny, który robi wrażenie. Problem w tym, że o tę oryginalność coraz trudniej. Spróbuj znaleźć dobry pomysł, biorąc pod uwagę charakter twojego brata, jego upodobania i pasje. Pamiętaj także, że najważniejsze jest to, by prezent okazał się tym niezapomnianym, tym, który przez lata będzie przywoływał miłe wspomnienia.

Prezenty z cyklu – zróbmy to jeszcze raz

Jeśli różnica wieku między wami nie jest duża i łączą was bardzo bliskie relacje, to z pewnością spędziliście mnóstwo czasu razem, organizując sobie rozrywki na miarę waszych możliwości. Kup zatem bilety na koncert ulubionego zespołu i udajcie się tam razem. Dobrym pomysłem będzie też kino lub mecz drużyny, której kibicujecie, a wspólnie spędzony czas utwierdzi go w przekonaniu, że na brata zawsze może liczyć i dobrze się z nim bawić.

Jeśli spędzaliście całe noce na wspólnym oglądaniu seriali na Netflixie lub toczyliście kolejne bitwy na e-sportowych, wirtualnych arenach, to możesz zorganizować taki właśnie wieczór. Tylko w nieco bardziej uroczystej oprawie. Niech wokół was pojawią się ulubione przekąski i napoje. Niech towarzyszą wam przyjaciele brata, bo wówczas z pewnością zabawa będzie jeszcze lepsza.

Być może jesteście zapalonymi tenisistami lub od dawna pociąga was gra w squasha. Zorganizuj turniej na cześć brata, zapraszając do udziału także jego przyjaciół. Możesz także przygotować weekendową wyprawę w góry. Zdobędziecie szczyt, o którym zawsze marzył twój brat, co zapewni mu także wiele wrażeń i wspaniałe wspomnienia.

Co kupić bratu na 18 urodziny – cykl „zrób to po raz pierwszy”

To ty najlepiej znasz swojego brata, więc z pewnością wiesz, o czym marzy, czego chciałby dokonać i czego się nauczyć. Być może jest fanem ekstremalnych przygód, a wówczas skok na spadochronie lub lot paralotnią będą dla niego fantastycznym prezentem urodzinowym. Udaj się z nim na miejsce i zrób kilka ciekawych zdjęć, gdy się przygotowuje, gdy jest już tuż nad ziemią i w momencie lądowania. Takie kadry powierz nam, a my wydrukujemy je na twardej piance i w niemal dowolnym formacie. Fotoplakaty utworzą piękną galerię zdjęć, która będzie przez lata przypominać bratu o wydarzeniach, które były jego udziałem.

Nie tylko ekstremalne sporty „chodzą po głowie” młodym ludziom. Wielu z nich marzy o zdobyciu różnych umiejętności. Być może twój brat chciałby nauczyć się rozpoznawania gatunków wina. Być może jego marzeniem jest znajomość koreańskiej sztuki kulinarnej, a być może chciałby płynnie mówić po włosku. Zafunduj mu odpowiedni kurs, a z pewnością zobaczysz błysk radości w jego oczach.

Prezenty z cyklu – typowe, ale zawsze w cenie

Jeśli jednak nadal zastanawiasz się, co kupić bratu na osiemnastkę, to postaw na prezenty, które sprawdzają się zawsze. Bluzy i t-shirty z okolicznościowymi napisami, czy też personalizowane kubki do kawy i kufle do piwa to klasyka osiemnastkowych prezentów.

kubek z własnym napisem

Młodzi ludzie uwielbiają też wszelkie akcesoria ułatwiające im planowanie podróży lub mapy-zdrapki służące do oznaczania krajów i miast, które już odwiedzili. Warto też przyjrzeć się akcesoriom do komputerów i smartfonów. Szczyty popularności „prezentowej” biją dziś powerbanki w przeróżnych wydaniach, myszy i klawiatury komputerowe z okolicznościowymi nadrukami lub kamerki internetowe. Tym marzącym o karierze youtubera lub streamera warto kupić profesjonalny zestaw lamp oświetlających. Ciekawy będzie też parawan tworzący odpowiednie tło w czasie transmisji internetowej.

Udostępnij: