INSPIRACJE

Jaki prezent na dzień chłopaka?

prezent na dzień chłopaka

Już niebawem dzień chłopaka! Paniom, które argumentują brak podarunku dla ukochanych tym, że to „mężczyźni”, a nie „chłopcy” od razu odpowiadamy – każdy mężczyzna powinien pielęgnować w sobie chłopca. Dlatego prezent na dzień chłopaka powinien odnosić się bezpośrednio do jego hobby lub ulubionego sposobu spędzania wolnego czasu. Nie masz pomysłu? Kilka propozycji znajdziesz tutaj, a poniżej przygotowaliśmy dodatkowe podpowiedzi.

Często jest tak, że znamy naszych panów od wielu lat, a mimo to ciężko jest nam wybrać odpowiedni podarunek. Powinien być to drobiazg, ale nie taki, który po kilku dniach wyląduje na dnie męskiej szuflady „nicości”. Jak więc wybrać właściwy prezent na dzień chłopaka? Proponujemy nietypowe podejście do tego problemu. Przypomnij sobie, na co najczęściej narzekasz, a podpowiemy, co najlepiej podarować chłopakowi.

„Znowu ten mecz? Czy my raz w życiu nie możemy obejrzeć jakiegoś filmu jak każda normalna para?”

Jeśli wasz pakiet telewizyjny był wybierany pod kątem programów sportowych, a w domu częściej słyszysz głos Przemysława Babiarza niż własnego mężczyzny, to z pewnością jest fanem sportu. Piłka nożna, ręczna, skoki narciarskie, siatkówka, to największa pasja Twojego faceta? Podaruj mu coś, co umili mu czas oglądania ulubionych rozgrywek. Strzałem w dziesiątkę okaże się kufel z grawerowaniem. Napis „Super Facet Tomek” lub „Najlepszy Kibic” i schłodzony trunek z pewnością jeszcze bardziej umilą dopingowanie ulubionej drużyny. 

„W pracy przed komputerem, w domu przed komputerem – znalazłbyś jakieś normalne hobby, albo porobił coś ze mną!”

Twój facet pracuje jako informatyk/programista/tester gier lub inny technologiczny specjalista, który cały dzień siedzi przed komputerem? Mało tego, wraca do domu i dalej odpala komputer – tym razem z ulubioną grą lub programowaniem kolejnych „smart” zabawek? Gdybyś co jakiś czas nie wyciągała go do restauracji czy kina, to praktycznie nie odchodziłby od komputera. Najlepszy prezent na Dzień Chłopaka to taki, który ochroni cenny sprzęt. Najlepiej więc postawić na etui na telefon. Na Empik Foto można przygotować etuiw 100% według własnego projektu – ulubione zdjęcia, zabawny napis, dodatkowe ozdoby w postaci clipartów czy ramek z pewnością sprawią, że prezent będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.

prezent na dzień chłopaka

 „Ile tych kubków bierzesz? Dopiero co zmywałam, a już są 4 nowe – nie możesz zaparzyć kolejnej herbaty w tym samym kubku?”

Chyba wiele osób to zna – są tacy ludzie, którzy każdy nowy napój (nawet, jeśli jest taki sam jak poprzedni) muszą pić w nowym kubku. Luby ledwo wypije herbatę, to wstawia kubek do zlewu, a 5 minut później już gotuje wodę na kolejną. Na dodatek nie wyrzuci fusów, tylko robisz to wszystko sama przy okazji zmywania? Rozwiązaniem waszych (twoich) problemów i ułatwieniem życia dla ukochanego będzie więc kubek XXL. Po co chłopak ma trzy razy biegać po herbatę, skoro może sobie zrobić jeden napój o pojemności prawie 900 ml? Na Empik Foto możesz zaopatrzyć się w duży kubek, a dodatkowo zamieścić na nim dedykację z przypomnieniem np. wyrzuć fusy.

„O matko, mam tylu braci, co ja im kupię?”

To była pierwsza myśl, która przyszła ci do głowy po tym, jak przypomniałaś sobie o Dniu Chłopaka? Nie masz się czym martwić! Pamiętaj, że jak przy każdym podarunku, najważniejsza jest pamięć, a najlepsza droga do serca chłopaka wiedzie przez jego żołądek. Dla braci (i wszystkich ważnych chłopaków w twoim życiu) przygotuj obiad, a w prezencie wręcz każdemu personalizowaną kartkę z życzeniami. Na Empik Foto możesz zaprojektować kartkę z dowolnym zdjęciem, własnym napisem i dekoracyjnymi dodatkami w postaci clipartów czy ramek. 

Więcej pomysłów na personalizowane podarunki z okazji Dnia Chłopaka znajdziesz na stronie Empik Foto. 

Udostępnij: