LIFESTYLE

Fotozeszyt – co to takiego? Dlaczego warto?

Wspomnienia to bardzo cenne pamiątki. Każda chwila, którą przeżyliśmy stanowi wspaniałe doświadczenie – warte zapamiętania. Jednak wraz z upływem lat, pamięć ludzka coraz bardziej zawodzi. Umykają nam szczegóły, imiona dawnych przyjaciół, nazwy miast czy zabawne anegdoty… Istnieje tylko jeden sposób na zatrzymanie tego procesu – stworzenie wehikułu czasu lub fotozeszytu. Dowiedz się, co to jest?

Mimo wielu ludzkich starań, stworzenie wehikułu czasu nadal pozostaje w sferze marzeń. I choć przeżycie czegoś jeszcze raz jest niemożliwe, to istnieje pewien sposób na przypomnienie sobie emocji, zapachów i dźwięków, które towarzyszyły nam danego dnia. Fotografie – wspaniałe pamiątki, które uwieczniają wspomnienia. Jednak, zamiast przechowywać je w pamięci urządzeń elektronicznych, przenieś je na papier. Poznaj fotozeszyt, który Ci w tym pomoże.

Co zamiast fotoksiążki lub odbitek?

Kiedy myślisz o wywoływaniu zdjęć, to pierwsze na myśl na pewno przychodzą Ci odbitki. To dość tani sposób na przechowywanie fotografii. Koszt wywołania jednego zdjęcia tylko kilkadziesiąt groszy. Jednak w albumach, w których przechowywane są zdjęcia zajmują wiele miejsca na półce, często są ciężkie i nieporęczne.

Alternatywą są fotoksiążki. To bardzo ciekawy sposób na tworzenie historii. Oprócz zdjęć można tam umieścić ciekawe opisy, dedykacje i sentencje. Fotografie są drukowane na wysokiej jakości papierze, a twarda oprawa chroni zawartość przed uszkodzeniem. Jednak fotoksiążki to często zbyt drogie rozwiązanie. Dlatego stworzyliśmy fotozeszyt.

Co to jest fotozeszyt?

Fotozeszyt to nowy, ale bardzo interesujący sposób na przechowywanie zdjęć. Produkt idealny pod wieloma względami. Wyróżnia go miękka okładka o gramaturze 250g/m2 – mniejszej niż ta, którą ma twarda oprawa fotoksiążki. Dzięki temu fotozeszyty są bardziej poręczne, strony łatwiej się otwierają, a przeglądanie ich jest wygodne.

Wiemy, jak ważne są dla Ciebie zdjęcia i uchwycone na nich wspomnienia. Jeśli wybierzesz fotozeszyt, to nie musisz obawiać się o jakość wydruków. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystkie fotografie umieszczone w tym produkcie, miały doskonale odzwierciedlone kolory i szczegóły. Fotografie powstają za pomocą druku cyfrowego – nowoczesnej i profesjonalnej metody drukowania. Gwarantujemy, że to bardzo trwały sposób przechowywania zdjęć. Czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie słoneczne czy kurz nie wpływają na stan produktu.

Wewnątrz produktu wykorzystaliśmy papier kredowy o gramaturze 200g/m2. Arkusze o takich parametrach stosuje się w wizytówkach. To miękki, elastyczny, ale jednocześnie odpowiednio gruby papier – idealny do wysokiej jakości wydruków.

Dostępne są trzy formaty fotozeszytów:

  • 15×20 – podobny do zwykłego, szkolnego zeszytu – ten wymiar świetnie sprawdzi się jako pamiętnik ze wspomnieniami z wakacji czy urodzin
  • 20×20 – w kształcie kwadratu – doskonały do przechowywania zdjęć z portali społecznościowych np. instagrama,
  • 20×30 – taki jak kartka a4 – umożliwia wydruk zdjęć w dużym rozmiarze.

Sam zdecyduj, który format bardziej Ci odpowiada i jest dla Ciebie wygodniejszy.

fotozeszyty

Jak stworzyć fotozeszyt?

Jesteś zainteresowany nowym sposobem na przechowywanie zdjęć? W fotozeszycie możesz umieścić od 16 do 36 stron. To wystarczająco dużo, aby zmieścić w produkcie wszystkie fotografie z letnich wypraw. Papier kredowy jest trwały i odporny na uszkodzenia, a elegancka, laminowana okładka zabezpiecza zawartość przed zagięciami i zapewnia ogólną sztywność. Dzięki temu produkt jest doskonale chroniony, a nawet w przypadku częstego przeglądania nie niszczy się i wygląda bardzo profesjonalnie, więc idealnie sprawdzi się jako prezent.

To co wyróżnia fotoksiążkę na tle pozostałych produktów to możliwość edytowania każdej strony, także okładki. Dowolnie dostosujesz szablon, ułożysz zdjęcia, dodasz kliparty i ramki. Wiele rodzajów czcionki ułatwi Ci stworzenie wyjątkowych opisów historii.

Wysokiej klasy cyfrowy druk, doskonały papier kredowy 200g/m2, elegancka, laminowana okładka oraz wygodne formaty – fotozeszyt w niczym nie ustępuje tradycyjnej fotoksiążce. Przekonaj się sam!

Udostępnij:

Zostaw komentarz