Pomysły na prezent

50. rocznica ślubu – co podarować bliskim?

starsza para

50 – ta rocznica ślubu rodziców, dziadków czy znajomych to wyjątkowy dzień w życiu bliskich nam osób. Z tej okazji warto obdarować je nietuzinkowym prezentem. Najlepiej zdecydować się na upominek wywołujący pozytywne emocje, który sprawi, że złote gody na długi czas pozostaną w pamięci jubilatów. Sprawdź, jak w prosty sposób możesz pokazać członkom rodziny lub przyjaciołom, że stanowią ważną część Twojego życia.

Wspólne przeżycie połowy wieku to wydarzenie, które warto celebrować. Prezent na pięćdziesięciolecie ślubu powinien być tak samo wyjątkowy, jak fakt, że bliskie Ci osoby przez tak długi czas darzą się miłością i wsparciem. Z tego względu warto postarać się i sprezentować im coś niebanalnego – upominek, który wywoła wzruszenie, szeroki uśmiech na twarzy oraz pozwoli przypomnieć sobie o tym, co jest w życiu najważniejsze.

Wyjątkowa randka, czyli idealny prezent na 50 – lecie małżeństwa

Z okazji 50 – tej rocznicy ślubu warto sprezentować najbliższym możliwość wspólnego spędzenia czasu. Może kiedyś regularnie chodzili na randki, a teraz częściej pamiętają o potrzebach innych niż o swoich? Podaruj im bilety do teatru, voucher na wspólny masaż albo zorganizuj weekendowy wyjazd do SPA. Możesz także zdecydować się na zakup biletów na koncert czy wizytę w filharmonii. Sprezentuj dziadkom lub rodzicom okazję na wyjątkową randkę. To także ciekawy pomysł na prezent na 50. rocznicę ślubu dla znajomych.

starsza-para

Praktyczny prezent na 50. rocznicę ślubu – eleganckie kieliszki

Dobrym pomysłem na upominek na 50. rocznicę ślubu jest zestaw eleganckich kieliszków. Można dołączyć do nich ulubiony rodzaj wina jubilatów i własnoręcznie przygotowaną kartkę z życzeniami. Jeśli zdecydujesz się na zakup personalizowanych kieliszków, to zawsze będą one przypominały bliskim o wyjątkowej okazji, jaką była rocznica wspólnie spędzonych lat.

Prezent na pięćdziesięciolecie ślubu, który wywoła wzruszenie

Złote gody to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie w życiu. W takim dniu warto obdarować bliskich czymś, co wywoła uśmiech na ich twarzach i spowoduje wzruszenie. Pozytywne emocje można przywołać za pomocą fotografii. Korzystając z naszych propozycji, samodzielnie stworzysz niebanalne prezenty, dzięki którym 50 – ta rocznica ślubu Twoich dziadków, rodziców czy znajomych będzie niezapomnianym wydarzeniem.

  • Fotoksiążka na złote gody

Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent na 50 – tą rocznicę ślubu sprawi Twoim bliskim przyjemność, odpowiedź jest prosta – stwórz dla nich własną fotoksiążkę. Wykorzystaj w niej fotografie z wszystkich ważnych wydarzeń, które miały miejsce w trakcie wspólnej drogi życia obdarowanych. W tego rodzaju pamiątce nie może zabraknąć wspomnień nawiązujących do zawarcia sakramentu małżeństwa, wspólnych wyjazdów z rodziną i przyjaciółmi czy też innych szczególnych chwil uwiecznionych na fotografiach , które znajdziesz w rodzinnym albumie. Możesz śmiało wykorzystać papierowe wersje, wystarczy je tylko zeskanować. Warto też uzupełnić wybrane zdjęcia krótkimi podpisami, np. nawiązującymi do rodzinnych historii. Dzięki temu nadasz fotoksiążce jeszcze bardziej indywidualnego charakteru.

prezent dla babci i dziadka na rocznice slubu

  • Fotoobraz z okazji 50 – tej rocznicy ślubu

Wyjątkowa okazja oznacza wyjątkowy prezent – zaprojektuj fotoobraz na naszej stronie i spraw, by złote gody były dla Twoich bliskich pełne śmiechu i wzruszenia. Możesz wybrać jedno zdjęcie, np. fotografię ślubną, albo zestawić ze sobą kilka fotografii. Wykorzystaj zdjęcia, które przypomną jubilatom najwspanialsze, wspólnie spędzone chwile.

Korzystając z naszej oferty, możesz również stworzyć inne fotoprezenty dla Twoich bliskich – nie tylko z okazji 50 – tej rocznicy ślubu. Wykorzystaj swoją kreatywność, by w krótkim czasie przygotować upominki, które zapewnią Twojej rodzinie i przyjaciołom niezwykłe emocje i niebanalną pamiątkę.

Udostępnij: