Pomysł na prezentPomysły na prezent

Kartki imieninowe – imieniny to piękne święto!

Świętowanie urodzin jest powszechne. Świętowanie imienin – już niekoniecznie. Ta okazja kojarzy się nam raczej z zamierzchłymi czasami, kiedy do naszych babć, dziadków i cioć schodziła się cała rodzina i znajomi i przy wspólnym stole. Biesiadowało się wspólnie i prowadziło ożywione rozmowy. Być może ta tradycja już nie wróci. O imieninach warto pamiętać i świętować je, choćby miałoby to świętowanie mieć wyłącznie symboliczny charakter.

Dlaczego warto wysyłać kartki imieninowe?

Otrzymanie imieninowej kartki z pewnością będzie miłym zaskoczeniem dla solenizanta. Każdy gest świadczący o tym, że pamiętamy o ważnych dla bliskich nam osób datach, rocznicach i świętach, jest przez nie bardzo miło odbierany. Nawet jeśli w istotnym i wyczekiwanym przez nie dniu nie możemy być razem z nimi, powinniśmy postarać się, by otrzymali również od nas sygnał, że ich święto nie jest dla nas obojętne. Nietrudno sobie wyobrazić wzruszenie babci czy dziadka wyjmujących ze skrzynki na listy piękną kartkę imieninową z odręcznie wypisanymi życzeniami od swojego ukochanego wnuczka bądź wnuczki, przebywających gdzieś na drugiej stronie globu. Z pewnością będzie im szalenie miło i chętnie pochwalą się swoim koleżankom i kolegom. Szczególnie dla starszych osób ma to wyjątkowo duże znaczenie. Taki drobny gest potrafi komuś rozjaśnić cały dzień, więc dlaczego by z tego rezygnować? U nas znajdziesz przepiękne i wyjątkowe kartki imieninowe, dopracowane pod względem graficznym i tekstowym.

Kartki imieninowe w stylu retro – świętuj z Empik Foto!

Jak świętować imieniny, to tylko w świetnym stylu! A tak się składa, że w świetnym stylu, bo w stylu retro, utrzymane są znajdujące się w naszej ofercie kartki okolicznościowe. Mamy dwie wersje: dla kobiet i mężczyzn. Znajdziesz na nich gotowe życzenia, ale możesz je spersonalizować, wpisując w odpowiednie miejsce imię swoje oraz imię solenizanta. Są proste, ale jednocześnie bardzo ciekawe w formie. Umieszczono na nich eleganckie, czarno-białe fotografie dam i dżentelmenów z minionych epok. Zgrabnie wpleciono ramki z tekstem życzeń, również bardzo oryginalnych.

Fotokartki imieninowe – mnogość wzorów i szablonów

Kolejną naszą propozycją dla wszystkich, którzy poszukują oryginalnych kartek imieninowych, są fotokartki. Na pierwszy rzut oka mają one tradycyjną formę – na pierwszej stronie znajduje się dekoracyjna ilustracja, a w środku – życzenia. Różnica polega jednak na tym, że na naszych kartkach możesz dodatkowo umieścić zdjęcie swoje, solenizanta. Najlepiej jednak – waszą wspólną fotografię, ilustrującą wspólnie spędzone, miłe chwile. Taka kartka z pewnością będzie przechowywana przez wiele lat przez osobę, która ją otrzymała. To nie tylko doskonała pamiątka, ale też świadectwo wyjątkowego zaangażowania w to, by świętowanie jej imienin było wyjątkowe.

Pamiętaj, że u nas zawsze znajdziesz unikatowe, pomysłowe i pełne fantazji prezenty i upominki na mniejsze i większe okazje. Staramy się, by nasza oferta była różnorodna i zaspokajała różne gusta. Jednocześnie chcemy pozostawić Ci pole do popisu. Jeśli masz własny projekt kartki imieninowej i chcesz, by była wykonana w sposób profesjonalny, zamów ja u nas! Na pewno nie pożałujesz tej decyzji!

Udostępnij: