INSPIRACJEPlakaty

Stylowe plakaty do biura – by przestrzeń do pracy stała się bardziej przyjazna

plakaty do biura

Przestrzeń biurowa kojarzy się zazwyczaj z monotonią, przewidywalnością i ascetycznym wystrojem, żeby nie powiedzieć… z nudą. Wcale nie musi tak być, a wręcz nie powinno! W pracy spędzamy przecież bardzo dużo czasu, dlatego miejsce, w którym wykonujemy swoje obowiązki, powinno być przyjazne dla nas i motywować nas do pracy. Doskonałym sposobem na „oswojenie” są stylowe plakaty do biura. Spraw, by przestrzeń do pracy stała się bardziej przyjazna!

Dlaczego plakaty do biura to dobry pomysł?

Aby móc skupić się na pracy i dobrze wykonywać powierzone zadania, musi zostać spełnionych kilka warunków. Po pierwsze – dobra atmosfera w pracy. Po drugie – jasny podział obowiązków. I po trzecie – przestrzeń, która sprzyja zarówno wytężonej pracy umysłowej, jak i relaksowi. Przestrzeń biurowa wcale nie musi być nieprzyjazna. Nowoczesne firmy prześcigają się w pomysłach na to, jak jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoim pracownikom miejsce pracy i zatrudniają czołowych architektów i dekoratorów wnętrz, by podnieść swój prestiż i zaskarbić sobie sympatię oraz zainteresowanie najlepszych kandydatów.

Nie trzeba oczywiście podejmować aż tak szeroko zakrojonych działań, by uatrakcyjnić wygląd biura. Doskonałym sposobem na odczarowanie tej przestrzeni jest powieszenie na ścianach ciekawych plakatów. Mówimy tu zarówno o ścianach w gabinetach, jak i tych pomieszczeniach, które dzieli kilku bądź kilkunastu pracowników. Wszystkich gustów nie da się zadowolić, dlatego warto postawić na w miarę neutralne wzory, które jednak mają w sobie dużo stylu. Naszą propozycją są plakaty z mapami miast. Wierne kartograficzne odwzorowanie oraz kontrastowa kolorystyka sprawiają, że te dekoracje ścienne przykuwają wzrok i skupiają uwagę. Wyobrażamy sobie, że podczas przerw na lunch niejeden raz zdarzy się, że przy tym plakacie będą zbierać się koledzy i koleżanki z pracy i opowiadać o ciekawych miejscach, które w danym mieście warto odwiedzić. Plakat może zatem – jak widać – jednoczyć i integrować grupę.

plakat Wrocław

Wysmakowane plakaty do biura pełne klasy

Gabinety prezesa, menadżerów i innych wysoko postawionych pracowników muszą odróżniać się od reszty biurowych pomieszczeń. Autorytet buduje się na różne sposoby, również poprzez projektowanie wizerunku. Stylowo urządzone biuro, w którym znajdują się wyrafinowane, nietuzinkowe dekoracje, z pewnością wzbudza podziw tak wśród reszty pracowników, jak i kontrahentów. Jeśli szukasz czegoś takiego do swojego gabinetu, pracowni czy studia, postaw graficzne plakaty z wyrazistą kreską. Tkie jak te z kolekcji Grafikk Jasikk przygotowane na nasze zlecenie. Są eleganckie, wyrafinowane i mimo prostoty – wyjątkowo sugestywne. Jeśli masz własny pomysł na plakat do biura, możesz skorzystać z naszego kreatora i stworzyć autorski projekt, który z dumą zawiesisz na ścianie swojego gabinetu.

Grafikk Jasikk plakat

Zabawne plakaty, które pomogą przetrwać trudny dzień w pracy

W pracy, jak to w pracy. Bywa wesoło i intensywnie, bywa też stresująco i monotonnie. Warto zatem uzbroić się w zabawne plakaty. Pomogą rozjaśnić nawet najbardziej ponury dzień i zmotywują do wysiłku, gdy brak już energii. Jednym z nieodłącznych atrybutów biurowego życia jest osławiona i niemal mityczna już filiżanka kawy. Od niej należy zacząć dzień, by wszystko poszło jak z płatka. W naszej kolekcji znajdziesz plakaty hołdujące tej zasadzie. Zdradzimy Ci w sekrecie, że my także nie wyobrażamy sobie życia bez małej czarnej.

Gdy tęskno Ci do urlopu, a za oknem szaruga i deszcz, postaw sobie na biurku plakat w ramce. Na nim umieścisz swoje ulubione zdjęcia z wakacji lub przedstawiający rajską plażę. Zawsze miło jest także popatrzeć na uśmiechnięte twarze swoich dzieci, przyjaciół czy rodziców. Samodzielnie zaprojektowany plakat na pewno da Ci dużo satysfakcji i spełni swoją rolę, jaką jest umilanie czasu spędzonego w pracy.

Wśród naszych propozycji na pewno znajdziesz coś dla siebie. Gwarantujemy – jak zwykle – doskonałą jakość i krótki termin realizacji zamówienia.

Udostępnij: