INSPIRACJE

Kartki świąteczne z własnym zdjęciem – jak je zrobić?

Czy pamiętacie jeszcze to uczucie, kiedy zaglądaliście do skrzynki na listy z nadzieją na odpowiedź od przyjaciół lub kartkę ze świątecznymi życzeniami? My pamiętamy półkę babci, na której zawsze były postawione świąteczne pocztówki przesłane przez bliskich. Na szczęście, ta piękna tradycja powoli powraca, a w skrzynkach na listy nie spodziewamy się już jedynie rachunków. Jak więc przygotować kartki jedyne w swoim rodzaju?

Doskonale znamy to uczucie – idziemy „na szybkie zakupy” po kartki na Święta dla najbliższych. Jednak po 30 minutach oglądania kolejnych, sklepowych propozycji zastanawiamy się, czy to z naszym gustem jest coś nie tak, czy inni mają tak diametralnie odmienne poczucie estetyki? Jak więc znaleźć kartkę odpowiadającą naszym preferencjom?

Kartka świąteczna – czyli jak zrobić ją samodzielnie ?

Kartka w 100% odpowiadająca naszym oczekiwaniom to taka, którą zaprojektujemy sami. I spokojnie – nie musicie siadać z zestawem małego artysty i samodzielnie jej tworzyć? Wystarczy, że przygotujecie ją na stronie Empik Foto. To bardzo proste. Zobaczcie, jak to zrobić.

  • Wejdźcie na stronę Empik Foto i wybierzcie kartkę, która najbardziej Wam odpowiada. Zwróćcie szczególną uwagę na nasze propozycje kolekcji świątecznych. Znajdziecie wśród nich wersję elegancką, która z pewnością przypadnie do gustu rodzicom czy dziadkom, niezwykle piękną w swojej prostocie kolekcję minimalistyczną, barwną pastelową oraz kolekcję zimowy las, która doskonale będzie komponować się ze zdjęciami najmłodszego członka rodziny.
  • Odpowiedni szablon wybrany? Doskonale! Pamiętajcie, że swoją kartkę możecie modyfikować, jak chcecie – preferujecie inną czcionkę lub chcecie mieć więcej miejsca na życzenia? Nie ma problemu. Każdą kartkę możecie ozdobić dowolnym zdjęciem – cała rodzina czy sam maluch w czapce Mikołaja z pewnością będą prezentować się wspaniale. Nie przejmujcie się, jeśli fotografie nie mają świątecznego charakteru. Dzięki bogatej kolekcji clipartów możecie dowolnie ozdobić każdy element kartki. 
  • Teraz czas na życzenia. Już na etapie projektowania pocztówki możecie wpisać personalizowane życzenia dla każdego członka rodziny. Dzięki temu wszyscy najbliżsi poczują się wyjątkowo. A przecież o to chodzi w Święta!

Wyślij świąteczne życzenia

Teraz nie pozostaje nic innego, jak wysłać kopertę wypełnioną świątecznym ciepłem do rodziny i przyjaciół. Personalizowana fotokartka z pewnością pozwoli, choć przez chwilę, poczuć bliskość z osobami, z którymi niestety nie uda się nam zobaczyć przy świątecznym stole. Jeśli natomiast jeszcze nie zaczęliście się zastanawiać nad prezentami, to po dawkę inspiracji zajrzyjcie tutaj ?

Więcej pomysłów na personalizowane kartki z okazji Świąt, urodzin czy innych uroczystości znajdziecie na stronie Empik Foto. 

Udostępnij:

Zostaw komentarz