OFERTA URODZINOWA! -26% NA WSZYSTKO | Sprawdź
0 produktów

kartki świąteczne

Fotokartki świąteczne – złóż życzenia w wyjątkowy sposób!

Zastanawiasz się, jak zrobić własne fotokartki świąteczne? W tym roku Twoje życzenia mogą nabrać wyjątkowego charakteru i zostać wysłane w unikalny sposób. Wystarczy, że stworzysz kartki świąteczne z własnych zdjęć. Z empikfoto to prostsze niż myślisz!

Jak zrobić kartkę ze zdjęcia? 

  • Znajdź zdjęcie, które mogłoby się stać elementem fotokartki wręczonej najbliższym na Święta. Wybieraj spośród swoich zdjęć na dysku, portalach społecznościowych lub na telefonie. Już masz? W takim razie pierwszy etap za Tobą.
  • Teraz skorzystaj z naszej strony, która pomoże Ci krok po kroku stworzyć unikalne fotokartki świąteczne. Empik Foto bardzo szybko pomoże znaleźć Ci odpowiedź na pytanie o to, jak zrobić kartkę ze zdjęcia.
  • Wybierz odpowiedni szablon - specjalnie dla Ciebie zaprojektowaliśmy kilkanaście wzorów utrzymanych w różnych stylach i kompozycjach kolorystycznych - z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie,
  • Możesz też stworzyć samodzielnie swoją fotokartkę świąteczną - wybieraj spośród clipartów, obrazków i teł, które przygotowaliśmy dla Ciebie, 
  • Stwórz świąteczne życzenia - nie zapomnij o tym, 
  • Teraz wystarczy zatwierdzić swój projekt, zamówić i odebrać bezpłatnie w jednym z ponad 240 salonów Empik w całej Polsce. Gotowe!

To dzięki takim samodzielnie przygotowanym kartkom świąteczne, Święta nabiorą wyjątkowej atmosfery. Przygotuj je w kilka chwil już teraz i przekonaj się, jak szeroki uśmiech zagości na twarzy każdej osoby obdarowanej niezwykłą pocztówką z własnym zdjęciem i życzeniami! Zobacz także nasze pozostałe propozycje na prezenty świąteczne.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 59zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 tys.punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
26 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!