Pomysły na prezent

Pomysły na świąteczne prezenty dla dziadków

prezenty świąteczne dla dziadków

Poszukujecie pomysłów na prezent pod choinkę dla dziadków? Czegoś wyjątkowego dla babci i czegoś specjalnego dla dziadka? Zapomnijcie o kolejnej parze skarpetek i rękawiczek, bo przygotowaliśmy dla Was kilka inspiracji na wzruszające i pełne emocji prezenty! Sprawdźcie koniecznie nasze pomysły na świąteczne prezenty dla dziadków!

Fotoksiążka dla dziadków – prezent pełen wspomnień

Fotoksiążka to doskonały prezent na święta dla babci i dziadka. Choć mnóstwo radości sprawi im przede wszystkim Wasza wizyta, to jednak warto przecież podarować im coś naprawdę wyjątkowego. Coś, co sprawi, że poczują się docenieni i bardzo dla Was ważni. W naszym serwisie możecie przygotować fotoksiążkę już w kilka minut. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie zdjęcia, a następnie zdecydujecie się na jeden z dostępnych szablonów. Przygotowaliśmy motywy specjalnie z myślą o dziadkach, którzy docenią przede wszystkim eleganckie, gustowne prezenty, które wręcza się prosto z serca. Czekają na Was przepiękne obramowania, delikatne ramki do zdjęć, mnóstwo klipartów oraz najróżniejsze czcionki, dzięki którym możecie w pełni spersonalizować historię złożoną z Waszych wspomnień.

prezenty świąteczne dla dziadków

Sprawdź nową kolekcję świąteczną Empik Foto – Dziadek do orzechów – znajdziesz tam między innymi fotoksiążkę, którą możesz dowolnie spersonalizować – Kolekcja Dziadek do Orzechów fotoksiążka, 30×30 cm

Fotokalendarz – wspólne prezenty świąteczne dla dziadków

Fotokalendarz to równie dobry pomysł na prezent dla dziadków. Na każdej stronie możecie dodać ulubione zdjęcia lub przygotować z nich kompozycję, wykorzystując gotowe szablony, ramki i układy obrazów. To jednak nie wszystko, bowiem w naszym edytorze możecie także zaznaczać ważne dla Was święta, rodzinne okazje i wyjątkowe daty. Choć babcia i dziadek z całą pewnością pamiętają o każdej z nich to będzie im niezwykle miło, jeśli w kalendarzu zaznaczycie także święta, które są istotne przede wszystkim dla nich. Na stronie Empik Foto znajdziecie fotokalendarze w różnych formatach – w tym także bestsellerowe formaty 20x30cm oraz 30x40cm.

prezenty świąteczne dla dziadków

Przygotowaliśmy również nowe formaty kalendarzy, w różnorodnych konfiguracjach – spersonalizuj swój kalendarz z kolekcją Magia Świąt

Kubek z Waszym zdjęciem, czyli miłe chwile w prezencie dla dziadków

Jeśli chcecie wręczyć babci i dziadkowi osobne podarunki, to doskonałym pomysłem na prezent dla dziadków będą fotokubki z Waszymi zdjęciami. Oczywiście możecie zdecydować się na wykorzystanie samych fotografii, ale przygotowaliśmy coś specjalnego z myślą o seniorach. Czekają na Was gotowe szablony z napisami i dedykacjami dla babci i dziadka oraz mnóstwo klipartów, którymi możecie ozdobić swoje projekty. A jeśli chcecie, aby kubek był nie tylko spersonalizowany, ale i bardzo, bardzo oryginalny – koniecznie sprawdźcie kubki z łyżeczką lub magiczne kubki, na których zdjęcie pojawia się dopiero wtedy, gdy w środku znajdzie się gorący napój!

prezenty świąteczne dla dziadków

Dziadkowie z pewnością ucieszą się ze spersonalizowanego kubka z kolekcji świątecznej – Kubek, Kolekcja Magia świąt

Koszulka ze zdjęciem – prezent dla dziadków

To prezent dla dziadków z ogromnym poczuciem humoru, ale przecież tego im nie brakuje, prawda? W naszym serwisie czekają personalizowane koszulki w najróżniejszych rozmiarach i kolorach, do których projektowania możecie wykorzystać swoje ulubione zdjęcia. Poza fotografiami – jak zawsze – czekają na Was gotowe szablony, układy, napisy i kliparty, by zaprojektowany t-shirt był wyjątkowy, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju!

Jeżeli nadal to dla Ciebie mało, polecamy przejrzeć nasze inne propozycje na prezenty świąteczne dla dziadków!

Udostępnij: