Pomysł na prezentPomysły na prezent

Kartki urodzinowe dla dzieci – warto z nich korzystać?

Przyjęcie urodzinowe to zawsze duże przeżycie dla najmłodszych. Przygotowują się do niego pieczołowicie, obmyślają zabawy dla przyjaciół. Ustalają z mamami menu i bardzo się cieszą na wspólne chwile spędzone w gronie rodziny i kolegów oraz koleżanek. Co zatem możemy zrobić, aby pomóc im w tym i uczynić dzień ich urodzin jeszcze bardziej wyjątkowym? Kartki urodzinowe dla dzieci mogą być bardzo dobrym pomysłem na różne okazje.

Dzieci zasługują na to, co najlepsze

Każdy rodzic potwierdzi, że nie ma na świecie nic lepszego niż widok szczęśliwego, uśmiechniętego dziecka. Staramy się zawsze, aby każdego dnia czuły się kochane i wyjątkowe. W takie okazje, takie jak na przykład urodziny, chcemy postarać się jeszcze bardziej niż zwykle. Oprócz niezapomnianego przyjęcia, świetnych prezentów, pysznego jedzenia i mnóstwa atrakcji zadbajmy także o to, aby miały z tej okazji pamiątkę, która zostanie z nimi na lata.

Dlatego właśnie chcemy zwrócić Twoja uwagę na urodzinowe kartki dla dzieci. Mamy w ofercie bardzo wiele gotowych wzorów i szablonów, w które wystarczy wkomponować zdjęcie swojego ukochanego malucha. Zachęcamy również jednak gorąco, by próbować samodzielnie stworzyć projekt kartki urodzinowej. Możliwości jest cała masa – kolaże ze zdjęć, grafiki z ulubionymi postaciami bajkowymi, rysunki, kliparty i wiele, wiele innych. Na wewnętrznej stronie można wpisać życzenia od serca. Wyobrażamy sobie wzruszenie Twojego dziecka, gdy po wielu latach, przeglądając pamiątki z dzieciństwa znajdzie tę kartkę i przeczyta te życzenia.

Urodzinowe kartki dla jubilata

A teraz spójrzmy na kwestię urodzinowego przyjęcia dziecięcego z perspektywy zaproszonego gościa. Chcąc sprawić przyjemność koledze lub koleżance Twojego dziecka, pomyśl nie tylko o przemyślanym prezencie. Ważne jest coś ekstra, co zostanie z maluchem na dłużej. Sądzimy, że kartka urodzinowa, na której umieścisz zdjęcie swojego dziecka i na której własnoręcznie wpisze ono życzenia, to może być strzał w dziesiątkę. Fajnie będzie, jeśli fotografia będzie pamiątką ze wspólnej wycieczki albo wypadu na lodu czy do kina. Na pewno jubilat doceni taki wysiłek, nawet jeśli nie od razu, to z pewnością po jakimś czasie z radością wróci do tych wspomnień.

Świętowanie narodzin dziecka

Przyjście na świat dziecka to absolutnie przełomowy moment przede wszystkim w życiu jego rodziców, ale też dziadków, wujków, cioć i innych bliskich osób. To wielkie szczęście i okazja wymagająca specjalnej oprawy. Kiedy więc młodzi rodzice wrócą już z maluszkiem do domu i uruchomiona zostanie lawina odwiedzin, warto podarować nowo narodzonemu coś więcej. Urocze ubranka, buciki i inne elementy wyprawki są tradycyjnym prezentem. Sądzimy, że kartka z okazji narodzin synka bądź córki, na której znajdzie się jego bądź jej zdjęcie i w której znajdą się osobiste, przemyślane życzenia, to doskonała pamiątka. Zachęcamy do skorzystania z gotowych szablonów oraz tworzenia autorskich projektów. Korzystanie z naszego edytora jest proste i intuicyjne, jednak jeśli napotkasz na jakiekolwiek trudności, oczywiście chętnie pomożemy. Zapewniamy, że pod względem jakości wykonania nie będą one pozostawiać nic do życzenia, ponieważ korzystamy ze świetnych, sprawdzonych materiałów.

Kartki urodzinowe są niestety nieco zapomnianym elementem świętowania urodzin. Szkoda, bo według nas to świetny sposób na to, by wyrazić swoje uczucia i przekazać jubilatowi życzenia, które nosimy dla niego głęboko w sercu. Może warto wskrzesić tę tradycję? Z takimi kartkami, jakie znajdziesz u nas, to będzie czysta przyjemność!

Udostępnij: