Pomysł na prezentPomysły na prezent

Kubek z imieniem – najlepszy prezent na imieniny

Kubki to chyba najczęściej używane naczynia. W końcu przez cały dzień popijamy z nich kawę i herbatę na zmianę ze zwykłą wodą. Każdy z nas ma więc swój ulubiony kubek, który zawsze musi mieć pod ręką i trudno powiedzieć, dlaczego tak się dzieje. Nie wiadomo, kiedy przyzwyczajamy się do niego, a zdajemy sobie z tego sprawę często dopiero wtedy, gdy nie mamy go pod ręką. Nic więc dziwnego, że kubki zyskały miano prezentów idealnych, a te z nadrukowanym imieniem są wręcz uwielbiane. Sprawdź, jakie kubki z imieniem podarować najbliższym.

Niektórzy ciągle dziwią się, dlaczego kubki z nadrukiem cieszą się tak wielką popularnością, ale my chyba znamy odpowiedź na to pytanie. Coraz więcej z nas ceni sobie oryginalność. Chcemy wyglądać niepowtarzalnie, kochamy więc niebanalne stylizacje. Urządzamy nasze mieszkania i domy tak, by wyrażały naszą osobowość. Dlaczego więc nie używać kubków, które będą wyróżniać nas w każdym momencie? To właśnie kubki z ulubionymi cytatami, z sentencjami odzwierciedlającymi nasze myśli lub nawet zasady, którym hołdujemy, stają się szybko naszymi ulubionymi naczyniami. Kochamy też kubki z nadrukowanym naszym imieniem, bo dzięki temu obwieszczamy wszystkim, że ten kubek jest tylko nasz.

Kubek z imieniem – wersja uniwersalna

Jeżeli ciągle nie dowierzasz, że każdy ucieszy się z takiego prezentu, to chyba nigdy nie widziałeś małego dziecka, które gdzieś zobaczyło kubek ze swoim imieniem. Wszyscy wiemy, że już maluchy lubią informować świat o tym, że ta łopatka i wiaderko to ich własność. Kubek z imieniem to dla nich kolejna okazja do tego i swoisty powód do dumy. Trzymając takie naczynie w ręce, być może po raz pierwszy wówczas tak dobitnie odczuwają swoją inność i oryginalność. Nie tylko dzieci lubią posiadać własne kubki. Młodzież często nie pozwala wręcz dotykać kubków oznaczonych ich imionami, a i dorośli lubią mieć poczucie, że takie naczynie jest tylko ich.

Bez względu na wiek, każdy, kto otrzymuje kubek ze swoim imieniem, czuje się w jakiś sposób wyjątkowy i wyróżniony. Chcąc zatem sprawić komuś miły podarunek imieninowy, możesz wybrać jeden z kubków z naszej oferty, a my nadrukujemy na nim imię solenizanta. Nowoczesna technologia druku gwarantuje doskonałe i trwałe efekty.

Walentynki

Każdy kubek możemy spersonalizować jeszcze bardziej, przygotowując ciekawą grafikę, zgodną z upodobaniami osoby, dla której taki prezent jest przeznaczony.

Kubek z imieniem dla miłośnika kawy lub herbaty

Jeśli solenizant jest osobą, która nie wyobraża sobie poranka bez kubka aromatycznej kawy, warto pomyśleć o ciekawej grafice utrzymanej w brązowej tonacji. Drzewo kakaowca czy same ziarna kawy to doskonałe tło dla umieszczenia imienia. Z kolei miłośnikom herbaty warto podarować kubek z imieniem, ale ten z przykrywką i zaparzaczem umieszczonym w środku. Miłośnicy obu tych napojów twierdzą przecież, że zarówno kawa, jak i herbata smakują znacznie lepiej, gdy podaje się je w kubkach do tego przeznaczonych.

 

Kubki z imieniem dla miłośników sztuki

Duszę artystyczną łatwo zidentyfikować. Jeśli osoba, którą chcesz obdarować fajnym kubkiem, uwielbia odwiedzać muzea, kocha obrazy, grafiki, jest miłośnikiem jakiegoś konkretnego nurtu w sztuce, warto sprezentować jej odpowiedni kubek. Miłośnikowi impresjonizmu podaruj kubek z nadrukiem obrazu Moneta, wielbicielowi kubizmu z pewnością spodobają się fragmenty obrazów Picassa, a ci, którzy uwielbiają sztukę nowoczesną, powinni otrzymać kubek przedstawiający awangardową grafikę. Przygotowując projekt. umieść tam też imię solenizanta, a efekt będzie naprawdę zachwycający.

Kubki z imieniem dla właścicieli zwierzaków i nie tylko

Wyobraź sobie, jak bardzo ucieszy się właściciel psa lub kota, gdy otrzyma kubek z wizerunkiem swojego pupila. Na kubku można nadrukować zdjęcia ukochanych czworonogów wraz z ich imionami. W końcu na kubku może pojawić się imię zwierzaka, a nie solenizanta. Można też zdecydować się na ciekawą grafikę lub humorystyczną wersję przedstawiającą zwierzątka ulubione przez solenizanta.

 

Udostępnij:

Zostaw komentarz