INSPIRACJE

Leżaki z logo firmy – zbuduj wizerunek Twojej firmy

leżaki z logo firmy2

Budowanie pozytywnego wizerunku firmy to zadanie długofalowe i wymagające bardzo otwartej głowy i elastycznego podejścia. Kanałów, którymi można dotrzeć do potencjalnych klientów, jest bardzo wiele, a zwrócić ich uwagę mogą m.in. nietuzinkowe firmowe gadżety, np leżaki z logo firmy. Ciekawym sposobem na promowanie swoich produktów bądź usług może być zamówienie właśnie takich produktów.

Dobrze jest wypocząć na wygodnym leżaku… Nie tylko w wakacje!

Leżenie na leżaku budzi tylko i wyłącznie pozytywne skojarzenia. Lato, beztroska, czas spędzany na świeżym powietrzu, beztroska i błogie lenistwo. Dlaczego by nie wykorzystać takiego gadżetu, by wypromować swoją firmę? Leżaki z logo firmy są coraz chętniej wykorzystywane przez różnych przedsiębiorców do promocji swoich produktów, bądź usług. Można je wykorzystać na wiele sposobów. Jeśli działasz w branży gastronomicznej, możesz wystawić swoje leżaki np. podczas jakiegoś festiwalu bądź pikniku, podczas którego uczestnicy mają możliwość próbowania różnych potraw. Ostatnimi czasy bardzo popularne są m.in. zloty foodtrucków. Podczas takich imprez goście odpoczywają na świeżym powietrzu i raczą się najróżniejszymi przekąskami, które można kupić w rozstawionych w pobliżu samochodach przystosowanych do serwowania jedzenia.

leżaki z logo firmy2

Jeśli działasz w branży eventowej, to także masz sporo możliwości. Podczas letnich miesięcy w miastach i miasteczkach w całej Polsce dzieje się bardzo wiele ciekawych rzeczy. Przeglądy filmowe i teatralne, spotkania z artystami „pod chmurką”, warsztaty dla dorosłych i dla dzieci, pokazy filmowe pod gołym niebem, koncerty i imprezy mające na celu promowanie lokalnego folkloru i kultury. Podczas wszystkich tego rodzaju spotkań leżaki przydadzą się na pewno i każdy uczestnik z pewnością chętnie na nich odpoczną.

Leżaki z logo firmy – poznaj możliwości, jakie daje Empik Foto!

Personalizowane gadżety to nasza specjalność, oprócz kubków, koszulek, poduszek, długopisów i innych drobnych akcesoriów, mamy w ofercie także nieco większe gabarytowo produkty. Wśród nich właśnie leżaki. Jest to o tyle „wdzięczny” materiał reklamowy, że płachta materiału, na którym umieszczany jest nadruk, jest naprawdę spora. Da się więc puścić wodze fantazji. Oprócz standardowych motywów, takich jak logo czy hasło przewodnie firmy, można na niej umieścić jeszcze więcej ciekawych elementów. Oczywiście wszystko jest kwestią indywidualnych ustaleń. Przy bardziej skomplikowanych projektach warto zdać się na pomoc naszych fachowców. Doradzą oni, co warto umieścić na leżakach, a z czego lepiej zrezygnować. Warto nadmienić, że leżaki, które mamy w ofercie, to artykuły najwyższej jakości – solidne, starannie wykonane i bardzo estetyczne. Będą zatem godnie reprezentować Twoją firmę i w połączeniu z odpowiednim nadrukiem reklamowym skutecznie wypromują działalność.

Po więcej inspiracji i pomysłów na oryginalną promocję przedsiębiorstwa zapraszamy na naszą stronę!

Udostępnij: