Pomysł na prezentPomysły na prezent

Oryginalne magnesy z podróży – stwórz swoje własne pamiątki

Walentynki

Z wakacji przywozimy zazwyczaj mnóstwo miłych wspomnień i setki zdjęć. Niestety czas urlopu szybko się kończy. W codziennej bieganinie nie zawsze znajdujemy chwilę, aby w spokoju poprzeglądać wszystkie fotografie wykonane podczas letnich wojaży. Szkoda, żeby zamiast naszą pamięć, zamieszkiwały jedynie tę w telefonie, dlatego warto wybrać choćby kilka najfajniejszych zdjęć i wywołać je w nieco innej formie, niż zwykle. Wypróbuj oryginalne magnesy z podróży!

Magnesy z podróży – super pomysł na uwiecznienie miłych chwil

Na wyczekiwany urlop czy długo planowany wyjazd czeka się z utęsknieniem. Pieczołowicie przygotowujemy się do nich, a kiedy w końcu nadejdzie pora na spakowanie walizek, cieszymy się każdym momentem spędzonym poza domem. Dlaczego nie przedłużyć sobie tego euforycznego stanu, który tak nas napędza i motywuje? Aby nie dać wyblaknąć wakacyjnym wspomnieniom, wybierz swoje ulubione zdjęcie z wakacji i wpasuj je w wybrany przez siebie szablon magnesu na lodówkę. W naszej ofercie znajdziesz ich sporo, począwszy od takich przypominających zdjęcia z Polaroida, a na artystycznych kompozycjach skończywszy.

Wyobraź sobie, jak przyjemnie będzie móc spoglądać codziennie rano, podczas przygotowywania śniadania na słoneczne kadry z rajskiej wyspy. A jeśli udało Ci się zdobyć upragniony górski szczyt i chcesz pielęgnować to wspomnienie, to masz doskonałą okazję! Pomyśl tylko, jak często przeglądasz albumy ze zdjęciami. Raz, dwa razy do roku? A jak często otwierasz i zamykasz lodówkę? Zdecydowanie częściej prawda? Nie ma zatem lepszego miejsca na to, by powiesić swoje ukochane fotografie, wprawiające Cię w dobry nastrój!

Spraw bliskim radość i wydrukuj wakacyjne zdjęcia w formie magnesu na lodówkę!

Ze swoich bliższych i dalszych podróży zawsze starasz się przywieźć bliskim jakieś pamiątki? Już nie musisz zastanawiać się, co sprawi im przyjemność, bo gotowa odpowiedź czeka na Ciebie na wirtualnych półkach naszego sklepu. Gwarantujemy, że Twoje zdjęcie z wakacji w formie magnesu na lodówkę znajdzie honorowe miejsce w ich kolekcji. Jak zawsze pozostawiamy Ci spore pole do popisu, więc jeśli tylko masz ochotę na to, by samodzielnie poeksperymentować z grafiką, możesz stworzyć samodzielnie, od podstaw, własny projekt takiego gadżetu. Sądzimy, że obdarowanie kogoś takim prezentem sprawi Ci równie dużą przyjemność, co jego przygotowywanie.

Kolekcjonuj wspomnienia za pomocą magnesów

Niektórzy ludzie, by upamiętnić wszystkie swoje wojaże po świecie kupują mapę, na której pinezkami zaznaczają miejsca, które udało im się odwiedzić. Według nas równie dobrym, jeśli nawet nie lepszym pomysłem jest sprawianie sobie z każdej podróży pamiątki w postaci magnesu na lodówkę z własnym zdjęciem z pobytu w danym kraju. I tu także można sobie nieco poszaleć, wprowadzając na przykład powtarzalne motywy lub pozując za każdym razem z ulubionym gadżetem. Pomysły zostawiamy Tobie, a na siebie bierzemy ich realizację. Pamiętaj, że u nas na swoje zamówienie czekasz zazwyczaj nie dłużej, niż kilka dni.

Magnesy ze zdjęciami z podróży – pamiątki, jakich nie ma nikt inny

Jeśli z kolejnej wyprawy nie chcesz przywozić kolejnego zestawu muszelek, kubka, koszulki czy przysłowiowej ciupagi, postaw na oryginalne gadżety. Wypróbuj magnesy ze zdjęciami z podróży. Stań się prawdziwym kolekcjonerem i wymyślaj coraz to nowe, ciekawe projekty, którymi zaskoczysz swoich bliskich i przyjaciół. Zamiast zanudzać rodzinę i znajomych tysiącami zdjęć z wakacyjnego wyjazdu, postaw na jedną, najbardziej oryginalną, zabawną i ciekawą fotografię, a następnie zaprojektuj z jej wykorzystaniem magnesy na lodówkę. Do fotografii możesz dodać wymyślony przez siebie napis, a także grafikę czy inny dekoracyjny element. Jeśli cokolwiek sprawi ci trudność podczas korzystania z naszego edytora, chętnie Ci pomożemy. Razem stwórzmy doskonałą przestrzeń dla Twoich wspomnień. Zajrzyj na stronę i do dzieła!

Udostępnij: