INSPIRACJE

Jak w oryginalny sposób wyznać miłość? Prezenty walentynkowe

wspólny prezent na walentynki

Czy zastanawialiście się już nad podarunkiem walentynkowym dla waszej drugiej połówki? Czy wiecie, co sprawi, że wasz partner poczuje, iż faktycznie jest dla was najważniejszy? Przygotowaliśmy kilka podpowiedzi, które pomogą wam wybrać prezent idealny. Dowiedzcie się, jaki film z chęcią obejrzy wasza sympatia w ten wyjątkowy wieczór, a my powiemy wam, co wywoła uśmiech na jej twarzy. Sprawdź jak w oryginalny sposób wyznać miłość? Najlepsze prezenty walentynkowe.

Niektórych może to zdziwić, ale nie każdy jest miłośnikiem „serduszkowych” prezentów z okazji walentynek. Są osoby, które lubią upominki sentymentalne na walentynki, inne preferują bardziej praktyczne podarunki lub zabawne i niebanalne. Wskazówką, która pomoże w wyborze prezentu dla partnera, może być rodzaj filmu, jaki wasza walentynka wybierze na ten dzień – komedia romantyczna, film fabularny, a może krwawy horror? Zobaczcie, jakie podpowiedzi dla was przygotowaliśmy!

„List w butelce”

Mimo wygody i szybkości w komunikacji jaką oferują nam maile czy telefony komórkowe, nic nie nadaje tak podniosłego charakteru przekazywanym słowom, jak spisanie ich na pięknej papeterii. Uczucia zaklęte w listach z pewnością rozumieją wszyscy miłośnicy filmu „List w butelce”. W tym roku warto więc wrócić do czasów, kiedy sami przygotowywaliśmy walentynki. Nie kupujcie tych gotowych, wykonajcie swoją, która będzie jedyna w swoim rodzaju! Nie martwcie się również, jeśli nie macie zdolności plastycznych. Dzięki EmpikFoto możecie nie tylko zaprojektować spersonalizowaną kartkę według własnych upodobań, ale również zamieścić na niej wasze ulubione zdjęcie. Dzięki temu kartka będzie jeszcze bardziej spersonalizowana. Możecie wypełnić ją własnym tekstem lub zostawić miejsce i wpisać go później ręcznie.

„Dziennik Bridget Jones”

Każdy miłośnik zabawnych perypetii tej tytułowej bohaterki będzie zachwycony dziennikiem w postaci notesu z grawerem w którym będzie mógł zapisywać swoje przemyślenia, postanowienia i plany. Idealnym upominkiem będzie notes z drewnianą okładką, który możecie opatrzyć dowolnym grawerem np. „zapiski Julii”, lub odnosząc się bezpośrednio do ulubionej produkcji – „Dziennik Anki”. Gładkie strony będą doskonałą bazą nie tylko do zapisków, ale również szkiców, czy wklejania drobnych pamiątek jak np. bilety z kina, liściki czy pocztówki z podróży.

„Notting Hill”

Nawet jeśli żadne z Was nie jest światowej sławy gwiazdą, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyście się tak poczuli. Wystarczy swoją drugą połowę obdarować plakatem z waszym wspólnym wizerunkiem. Kolaż ulubionych zdjęć, odpowiedni komentarz i dodatki, które nadadzą całości zabawnego lub satyrycznego charakteru pozwolą w 100% dopasować podarunek do charakteru najbliższej osoby. Możecie również pozostawić miejsce na ręczną dedykację. Własnoręcznie złożony autograf z pewnością „podniesie” wartość pamiątki. Taki podarunek będzie idealny dla osób, które bardziej niż „serduszkowe” prezenty preferują alternatywne i oryginalne podarunki.

„Dziecko Rosemary”

Klasyka gatunku przepełniona neogotyckimi apartamentami i nowojorskimi widokami, które możemy podziwiać w tym filmie, z pewnością zachwyca miłośników praktycznych i stylowych podarunków. Prezenty walentynkowe mogą przejawiać się również w formie fotopanelu. To nowoczesna alternatywa dla zdjęć w ramkach. Możecie wybierać między błyszcząca, aluminiową bazą lub klasycznym drewnem, na którym nadrukowane zostanie zdjęcie. Eleganckie wykończenie będzie piękną oprawą dla ulubionej fotografii.

Udostępnij: