INSPIRACJE

Prezent na każdą okazję – personalizowany kalendarz!

Nauczyciele, uczniowie, rodzice, a także dziadkowie – każdy z nas potrzebuje kalendarza. Ferie świąteczne i zimowe, ważne daty czy jubileusze – aby spamiętać te wszystkie terminy, trzeba je gdzieś zapisać. Warto więc zaprojektować dla siebie, bliskiej osoby lub nauczyciela kalendarz, który nie tylko będzie praktyczny, ale również będzie przypominać o radosnych chwilach. Prezent na każdą okazję – personalizowany kalendarz!

Personalizowany kalendarz to doskonały prezent nie tylko dla nauczyciela, ale również dla taty, przyjaciółki czy babci. Możecie zaznaczyć w nich urodziny oraz ważne rocznice, dodać dowolne zdjęcia z komputera lub social mediów, a także wybrać odpowiedni szablon i tło, które będą pasować do obdarowanej osoby. Taki kalendarz z pewnością wywoła uśmiech na jej twarzy.

Kalendarz dla nauczyciela

Nie ważne, czy chcecie podziękować kreatywnej nauczycielce sztuki, czy zawsze perfekcyjnie zorganizowanej wychowawczyni. Kalendarz na nowy rok szkolny to idealny pomysł na prezent dla każdego nauczyciela. Liczba terminów, o których pedagodzy muszą pamiętać (klasówki, sprawdziany czy wycieczki szkolne) bywa problematyczna. Kalendarz biurkowy pozwoli dobrze zaplanować czas i będzie zawsze pod ręką. Dodatkowo można go spersonalizować przy pomocy zdjęć. Każdą kartkę możecie ozdobić inną, klasową fotografią – z wycieczki, wyjścia do teatru czy szkolnej akademii. Taki upominek z pewnością spotka się z ciepłym przyjęciem ze strony nauczyciela.

Kalendarz dla rodziców

Ściany w domach rodziców czy dziadków często zdobią kalendarze ścienne, które pomagają wszystkim domownikom w organizacji czasu. Wasi najbliżsi z pewnością będą zachwyceni, jeśli podarujecie im taki, który będzie ozdobiony zdjęciami całej rodziny z wakacji czy ważnych uroczystości. Dodatkowo możecie zaznaczyć w kalendarzu rodzinne święta – w ten sposób tata już nie zapomni o rocznicy ślubu, a babcia będzie pamiętała daty urodzin wszystkich swoich wnuków.  

Kalendarz dla przyjaciółki

Zabawny kalendarz z Waszymi wspólnymi zdjęciami? Jak najbardziej! Będzie to doskonały pomysł na prezent dla przyjaciółki z okazji urodzin lub jako gratulacje po zakończeniu ważnego projektu czy zdanym egzaminie. Wystarczy ozdobić go Waszymi wspólnymi zdjęciami, które możecie dodatkowo opatrzyć zabawnym komentarzem i clipartem. Całość dopełnią zaznaczone w kalendarzu ważne dla Was daty. Urodziny, wspólne wyjazdy czy wydarzenia, takie jak np. premiera filmu z ulubionym aktorem. Taki prezent z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę.  

personalizowany kalendarz

Wszystkie kalendarze możecie w łatwy sposób zaprojektować na stronie Empik Foto.

Udostępnij: