PlakatyPomysł na prezentPomysły na prezent

Plakaty do pokoju młodzieżowego – zainspiruj się z Empik Foto

Nastolatkowie nadzwyczaj kreatywnie podchodzą do zadania dekorowania swojego pokoju. W wielu młodzieżowych pokojach królują obrazy, plakaty i pamiątkowe zdjęcia. Trzeba jednak pamiętać o zachowaniu umiaru i spójnej estetyki. Szukasz inspiracji do udekorowania sypialni lub pomysłu na prezent dla nastolatka? Plakaty do pokoju młodzieżowego – zainspiruj się z Empik Foto. Sprawdź nasze propozycje plakatów!

Plakatowy trend w młodzieżowych pokojach

Plakaty już dawno zaczęły przejmować rolę obrazów lub je uzupełniać. W pokoju nastolatka bądź nastolatki wyglądają nowocześnie i umożliwiają stworzenie szalonych i kreatywnych kompozycji, zajmujących nawet całą ścianę. Plakaty-obrazy, plakaty z nadrukami, tekstami, zdjęciami, gotowe lub spersonalizowane – wybór jest ogromny. Duża różnorodność pozwala im znaleźć miejsce w niemal każdym młodzieżowym pokoju, a łatwość wymiany i zastąpienia nowymi umożliwia dopasowanie ich do aktualnych trendów i zainteresowań młodego człowieka. Jakie plakaty idealnie sprawdzą się w sypialniach nastolatków?

Plakat mapa świata – dla nastolatka uwielbiającego podróże

Plakaty do pokoju młodzieżowego

Mapy świata i poszczególnych krajów czy regionów to trend, który zdaje się nie starzeć. Uwielbiany przez miłośników stylu retro i vintage, występuje także w wersji nowoczesnej i minimalistycznej. Idealnie nadaje się do pokoju ciekawego świata nastolatka oraz każdego miłośnika przygód. W naszej ofercie znajdziesz plakat z mapą świata i napisem: „The world is yours”. Utrzymany w standardowej kolorystyce, pasować będzie do wystroju wielu wnętrz. To Ty wybierasz, czy wydrukowany ma być w poziomie czy w pionie. Dzięki temu jeszcze łatwiej będzie Ci znaleźć dla niego miejsce na ścianie. Dostępnych jest kilka wymiarów, od 30×20 do 70×50 cm. Istnieje możliwość personalizacji produktu, tak aby był on naprawdę Twój!

Plakat rodem z komiksu

Plakaty do pokoju młodzieżowego

Wśród nastolatków nie brakuje miłośników komiksów i kreskówek. Plakaty utrzymane w tym stylu cieszą się więc niesłabnącą popularnością. Przedstawiają konkretne, lubiane postaci, artystyczne portrety, humorystyczne scenki komiksowe. W naszej ofercie posiadamy czarno-biały portret kobiety utrzymany w takiej właśnie estetyce. Tutaj również istnieje możliwość dopasowania orientacji i wymiarów tak, aby plakat pasował do każdego młodzieżowego pokoju. Uniwersalna kolorystyka i wzór sprawiają, że wybierany jest zarówno przez dziewczyny, jak i chłopców.

Plakat dla przyjaciółki

Plakaty do pokoju młodzieżowego

W życiu każdego nastolatka i każdej nastolatki ogromne znaczenie ma bliskość i przyjaźń. Podobnie jak dorośli, otaczają się sentymentalnymi pamiątkami, prezentami i zdjęciami, które ocieplają przestrzeń i czynią pokój przytulniejszym miejscem. Po prostu chcą czuć się kochani. Dlatego świetnym prezentem dla każdej przyjaciółki i przyjaciela będzie plakat, który będzie mu o Tobie przypominać. Na naszej stronie znajdziesz plakat dla najlepszej przyjaciółki stylizowany na hasło słownikowe. Tego typu humorystyczne napisy to moda nie tylko plakatowa, ale pojawiająca się na wielu gadżetach od ubrań po kubki, czy różnego typu akcesoria. Plakat jest imienny, a więc pod hasłem mówiącym o przyjaźni należy umieścić imię i nazwisko bądź pseudonim obdarowywanej osoby. Plakat taki, powieszony na ścianie pokoju przyjaciółki, będzie piękną ozdobą i oryginalną pamiątką.

Pokój młodzieżowy – a może by tak plakat serce ze zdjęć?

Dla miłośników zdjęć na naszej stronie czeka mnóstwo ofert fotoplakatów, które pozwolą udekorować ścianę wspomnieniami bez niszczenia jej taśmą czy też klejem. Plakaty wyglądają nowocześniej od standardowych zdjęć w ramkach, dają też możliwość stworzenia oryginalnego kolażu. W pokoju młodzieżowym świetnie sprawdzi się plakat Insta Serce, czyli kolaż ze zdjęciami ułożonymi w kształcie serca. Jest to prostsza w wykonaniu i łatwiejsza do umieszczenia na ścianie wersja uwielbianego przez młodzież serca ze zdjęć.

Tutaj masz jednak gwarancję, że ściana nie ulegnie zniszczeniu. Wybierz orientację i rozmiar, dopasuj zdjęcia i dodaj podpis: inspirujący cytat, imiona osób, z którymi pozujesz do zdjęć lub coś od serca, na przykład: „Razem zawsze najlepiej!”. Możesz stworzyć parę takich plakatów i uczynić ze ściany wyjątkową galerię pełną wspomnień i zdjęć ukochanych osób.

Udostępnij: