INSPIRACJE

Pomysł na prezent dla Mamy!

Jeśli jeszcze nie kupiliście prezentu pod choinkę dla Mamy to ostatni dzwonek, aby stworzyć coś wyjątkowego z empikfoto.pl.

Zostało bardzo niewiele czasu. Już w niedzielę wieczorem kończą się wszystkie promocje. Po tym czasie nie możemy zagwarantować dostarczenia przed Świętami produktów o dłuższym czasie realizacji, czyli Fotoksiażek, Kalendarzy tworzonych przez Fotoświat czy Fototapet.

Do niedzieli jest jednak jeszcze trochę czasu, aby zaprojektować Fotoksiążkę czy Kalendarz w Fotoświecie. Może spróbujecie?

My zamawiamy pod choinkę dla Bliskich  kalendarze na papierze fotograficznym HD. Czas realizacji jest krótki, sposób zamawiania bardzo prosty, a jakość wyjątkowa! Pomysłów na temat kalendarza jest wiele:  wspólnie spędzone wakacje, kalendarz z cudownej podróży, skanowane zdjęcia z dawnych lat, kalendarz z Twoimi najlepszymi zdjęciami, kalendarz tematyczny, np. Zdjęcia Warszawy, Kwiatów, Krajobrazy. Na pewno wymyślicie coś wyjątkowego!

Kalendarze HD możecie stworzyć online logując się na empikfoto.pl. Wykonujemy je w ciągu 24 godzin + czas dostawy, dlatego macie jeszcze chwilkę na zastanowienie jakie zdjęcia wykorzystać.

Dla Mamy proponujemy tez kilka drobiazgów takich jak: pudełko drewniane, różnego rodzaju kubki i filiżanki, magnes na lodówkę, podkładka pod mysz… A może Mama lubi układać puzzle? To dobry sposób na długie zimowe wieczory!

Spośród pomysłów na prezent, który zostanie zrealizowany szybko są również zdjęcia. Pakiet odbitek, a może raczej odbitka 30×40 pięknie oprawiona?

Jeśli macie w swojej kolekcji zdjęcie, które nadaje się do powiększenia, proponujemy też promocję na formaty XXL. Do każdego formatu XXL 40x60cm na usztywnieniu – stylowa rama w prezencie. Możecie wybrać czarną, ciemno lub jasnobrązową ramę.  w Cenie ok 50-60zł będziecie mieli w pełni oprawione pięknie wyglądające zdjęcie. To naprawdę dobra promocja! Mama będzie zachwycona!

Udostępnij:

Zostaw komentarz