INSPIRACJE

Pomysł na prezent dla Taty!

Skarpetki? Krawat? Spinki do mankietów?  A może zestaw kosmetyków? Co w tym roku planujecie kupić pod choinkę Tacie?

Zachęcamy do zastanowienia się nad prezentem trochę wcześniej i wybrania czegoś bardziej oryginalnego i przemyślanego! Z doświadczenia wiemy, że Ojcowie również uwielbiają zdjęcia. Podarowane w niecodziennej formie na pewno sprawią im wiele radości!

Na empikfoto.pl zdjęcie możecie zamieścić na dowolnym produkcie, od drobnych gadżetów do poważniejszych projektów w Fotoksiażce lub elementów wystroju wnętrz.

Jeśli planujecie drobne prezenty gwiazdkowe, polecamy produkty nie przekraczające 50zł: kubek, kufel, koszulka, fartuch grillowy, podkładka pod mysz, bidon, notatnik czy zegar. Na każdym z nich możecie umieścić dowolne zdjęcie.

Od 30zł wzwyż oferujemy różnego rodzaju kalendarze. Terminarz na biurko świetnie nadaje  się do gabinetu Taty.  Kalendarz na ścianę będzie mógł powiesić w swojej pracowni lub w dowolnym miejscu. Podczas pracy taki kalendarz przypomni Tacie chwile spędzone z rodziną. Może być również powodem do dumy! Okazja do pokazania jak piękne zdjęcia robi jego córka lub syn!

 

Dobrym pomysłem na prezent są różnego rodzaju plakaty. Jeśli Twój Tata lubi nowoczesny styl, polecamy plakaty na płycie alu dibond lub za szkłem akrylowym. Ciekawym upominkiem może być również kolaż zdjęć! Jeśli Tata woli klasyczne zdjęcia, zapewne ucieszy się z  odbitek 20×30 lub 30×40. Ciekawie oprawione zdjęcia mogą być naprawdę dobrym i niedrogim prezentem. W tym przypadku powinniście zamknąć się w cenie 30-50zł

Świetnym upominkiem dla skomputeryzowanego Taty może być naklejka na laptop. W tym przypadku dobrze jest wybrać oryginalną grafikę z naszej galerii gotowych zdjęć. Może obraz  nawiązujący do ulubionej muzyki z młodości?

 

Zawsze i dla każdego świetnym pomysłem na prezent jest Fotoksiążka. To historia opowiedziana przy pomocy zdjęć. W zależności od upodobań Taty proponujemy Fotoksiążkę chwil spędzonych wspólnie z rodziną, stworzenie historycznej Fotoksiążki opartej na skanowanych zdjęciach z młodości Taty lub  historia powstawania jakiegoś dzieła stworzonego przez Tatę, np. budowa domu.

Jeśli macie zamiar w tym roku podarować Tacie coś większego, proponujemy ciekawą grafikę lub zdjęcie do jego gabinetu, pracowni lub salonu. Poniżej znajdziecie pomysły na zmianę wystroju wnętrza dla Taty. Drobny element może całkowicie odmienić jego pokój!

Ciekawy plakat w salonie nadaje wnętrzu charakteru.

 Fototapeta ze zdjęcia uliczki wizualnie powiększa salon.

Naklejka na ścianę obrazująca postać przy fortepianie nawiązuje do zainteresowań właściciela wnętrza.

Obraz na płótnie z widokiem na morze i latarnie morską świetnie prezentuje się w sypialni.


Jeśli chcesz zobaczyć więcej aranżacji, przejdź do zakładki fotoDekor.

Udostępnij:

1 comment

Zostaw komentarz