Pomysły na prezent

Atrakcje na 40. urodziny – 5 pomysłów na prezent dla Niej i dla Niego

40 lat minęło jak jeden dzień, prawda? Nadszedł czas na przełom w życiu solenizanta lub solenizantki. W trakcie czterdziestu lat może wydarzyć się naprawdę wiele, przecież wiesz. Pierwsza miłość, wielkie przyjaźnie, rozstania, ślub, pierwsze kroki dzieci, sukcesy i niepowodzenia w pracy. Kiedy to wszystko zleciało? Jaki wybrać prezent na 40 urodziny i jakie atrakcje zaplanować?

Nadchodzi wielki moment i zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby okazał się niezwykły. Dzięki swojej kreatywności możesz zaskoczyć jubilata lub jubilatkę na szereg różnorodnych sposobów. Świętowanie 40. urodzin to piękna tradycja, którą warto kultywować. Spraw, aby osoba przekraczająca magiczną czterdziestkę poczuła, że dopiero teraz życie zaczyna się na dobre! Przedstawiamy 5 nietuzinkowych i personalizowanych pomysłów na wyjątkowy prezent na czterdzieste urodziny dla Niej i dla Niego. Nie zapomnij o zorganizowaniu urodzinowej imprezy niespodzianki!

Wasze chwile, Wasza wspólna radość – girlanda ze zdjęć

Najlepsza impreza urodzinowa na czterdziestkę nie istnieje? Jeśli tak myślisz, na pewno nie znasz jeszcze kreatywnych pomysłów, które rozbawią i zapewnią ogromny przypływ endorfin dla wszystkich uczestników. Stwórz niezapomnianą girlandę ze zdjęć, która w tym szczególnym dniu da pozytywnego kopa do dalszego działania. Wybierz jedną z możliwości i oddaj się swojej kreatywności. Wasze wspólne chwile to naprawdę emocjonująca historia, która budzi radosne wspomnienia!

Celebruj wspomnienia z fotoksiążką na 40. urodziny

Jeśli wciąż kochasz zdjęcia w każdej postaci, ale nie chcesz po raz kolejny sprezentować fotografii w standardowy sposób, mamy coś dla Ciebie. Fotoksiążka to świetne zaprezentowanie wspólnych chwil w dowolnej formie z wybranym designem. To trwała i ciekawie przygotowana pamiątka, która jest doskonałym przypomnieniem najważniejszych chwil.

Pomysły na czterdzieste urodziny mogą być naprawdę różnorodne. Fotoksiążkę przeznacz na pokazanie najważniejszych chwil z życia jubilata lub jubilatki, czy wspomnienie najważniejszych momentów w ciągu ostatnich lat. Kreatywne myślenie będzie dodatkowym atutem w tworzeniu tak ciekawego prezentu! Możesz na przykład wykorzystać oś czasu na Facebooku i to tam poszukać inspiracji.

Skrzyneczka na wino i piwo

Zbliżają się czterdzieste urodziny brata lub męża? Nie musisz ograniczać się tylko i wyłącznie do zdjęć. Wybierz gadżet, którego nie powstydziłby się żaden facet. Skrzynka na wino i piwo dzięki wysuwanemu frontowi to doskonała forma personalizacji prezentu urodzinowego przy pomocy napisu lub grafiki bliskiej sercu czterdziestolatka. Nadruk jest trwały dzięki odpowiedniej technologii, a skrzynka posiada uchwyt w grubego sznurka jutowego. Masz już pomysł na grafikę lub motto? Do dzieła!

skrzynka na wino

Czas wśród swoich

Czterdziestka na karku to dopiero początek. W ten wyjątkowy dzień zróbcie to, na co dawno nie było czasu i to, co od kilku miesięcy było odkładane na lepszy moment. W końcu 40. urodziny ma się tylko raz w życiu, prawda? Wykorzystajcie moment na to, aby oderwać się od rzeczywistości po prostu żyć pełną parą.

Dla prawdziwego piwosza – kufel urodzinowy

Grawerowany kufel z Twoim napisem z hartowanego szkła to świetny wybór na czterdzieste urodziny bliskiej Ci osoby. Niezastąpiony prezent dla każdego piwosza z dodatkową możliwością personalizacji przypadnie do gustu każdemu, kto, nie wyobraża sobie wolnej chwili bez odpowiedniego trunku. Ten praktyczny i zabawny upominek stanie się jedną z wyjątkowych atrakcji na urodzinowej imprezie z okazji 40. urodzin.

kufel z grawerem

Urodzinowe imprezy niespodzianki – najlepsze atrakcje na 40 urodziny

Żadne sukces zawodowy nie jest tak wartościowy, jak posiadanie wokół siebie wartościowych i oddanych ludzi. Spraw, aby urodzinowa impreza niespodzianka dowiodła, że solenizant lub solenizantka mogą liczyć na Was o każdej porze i bez względu na sytuację.

Szefowa kuchni – Personalizowany fartuch

Znasz ulubione motto lub cytat solenizantki? A może chcesz pokazać jej złotą myśl, która idealnie do Niej pasuje? To dziecinnie proste. Personalizowany fartuch z nadrukiem pozwoli na wywołanie uśmiechu na twarzy czterdziestolatki bądź czterdziestolatka i całej rodziny. Dopasuj kolor, wielkość tekstu i czcionkę i stwórz jedyny taki fartuch dla szefowej/szefa kuchni! Taki prezent to najlepszy sposób na to, aby zachęcić swoją przyjaciółkę lub męża do przyrządzania przepysznych słodkości i wytrawnych dań.

personalizowany fartuch

Skorzystaj z naszych sposobów na wyjątkowy prezent z okazji 40. urodzin. Z nami przygotujesz najlepszą imprezę urodzinową w tej galaktyce.

Udostępnij: