Pomysły na prezent

Narodziny dziecka – jaki prezent dla młodej mamy i dziecka

Narodziny dziecka to jeden z najbardziej radosnych momentów w życiu całej rodziny. Pojawienie się nowego członka naszej niewielkiej społeczności jest wspaniałym momentem na wspólne spotkanie. Docenienie radosnych momentów i podarowanie świeżo upieczonym rodzicom prezentów, które okażą się nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim wyjątkowe. Sprawdź, jaki wybrać prezent dla młodej mamy i dziecka!

Nadszedł moment, aby wybrać upominek, który upamiętni wspólnie spędzone chwile dziecka i rodziców. Jaki prezent wybrać dla młodej mamy i dziecka? Z jakiego upominku ucieszą się oboje? Przedstawiamy garść naszych sprawdzonych i gwarantujących uśmiech pomysłów na wymarzony upominek dla członków rodziny, którzy nie widzą poza sobą świata. Jeśli świat przyjaciół, brata lub siostry wywrócił się niedawno do góry nogami, pomóż im znaleźć równowagę w nowej sytuacji i spraw im radość ciekawym prezentem!

Łańcuszek do smoczka

Pierwsze miesiące życia dziecka to prawdziwe wyzwanie dla obojga rodziców. Bez względu na staż w macierzyństwie, pojawienie się nowego członka rodziny nie należy do najspokojniejszych i najbardziej beztroskich momentów. Dlatego tak ważne jest zadbanie o detale, które gwarantują komfort i bezpieczeństwa dla niemowlęcia i jego rodziców. Jednym z ciekawszych sposobów na nietuzinkowy prezent będzie łańcuszek do smoczka. Dzięki dostępności szeregu rozwiązań na rynku możemy bez większych przeszkód dokonać personalizacji naszego prezentu.

Duża kawa – dużo energii

Wszystkie ręce na pokład! Nadszedł czas wzmożonego wysiłku dla rodziców. Dostarczenie odpowiedniej dawki kofeiny dla mamy i taty jest wręcz wskazane. Dlatego duży kubek z personalizowanymi elementami, takimi jak zdjęcie, grafika, motto sprawdzi się doskonale. Jeśli chcesz zadbać o odpowiedni poziom energii rodziców, spraw im gadżet, który pozwoli na odpowiednie nawodnienie i dawkę kofeiny bez względu na porę dnia i nocy.

kubek ze zdjęciem

Pierwsza poduszka dziecka

Pierwsza poduszka dziecka wcale nie musi być gotowym produktem ze sklepu. Jeśli masz zdolności, możesz przygotować ją w domowym zaciszu. Rękodzieła to upominki, które niosą ze sobą ogromny ładunek emocjonalny i przywiązanie do tych starannie wykonanych przedmiotów. Szukasz inspiracji w sieci i chcesz sprawić dziecku poduszkę z nadrukiem? Wybierz materiał i krój, który sprawdzi się już od pierwszych dni życia dziecka i zostanie z nim przez wiele lat. Poduszki bawełniane z pełnym nadrukiem lub zdjęciem przywołują piękne wspomnienia.

Oczko w głowie, a obraz na ścianie

Pierwsze fotografie oczka w głowie świeżo upieczonych rodziców mogą przejść do historii. Dzięki kreatywnie przygotowanym upominkom, które pozwolą na celebrację pierwszych dni życia dziecka, możesz zachować ze sobą najpiękniejsze momenty maleństwa. Obraz na płótnie to jedna z najbardziej niecodziennych form na zaprezentowanie wspomnień z dzieckiem. Mimo tego cieszy się rosnącą popularnością i już niejednokrotnie pojawiła się wśród grona docenianych prezentów z okazji narodzin dziecka.

obraz ze zdjęciem

Body i śliniaki dziecięce

Body i śliniaki dziecięce z nadrukiem lub zdjęciem biją rekordy popularności. Wszystko dzięki możliwości ich dowolnego przygotowania i personalizacji. Rodzice są zapalonymi miłośnikami jednej z drużyn sportowych? A może body i śliniaki dziecięce mają pokazać, że maluch kieruje się złotymi zasadami w życiu? Z okazji pierwszych dni życia dziecka, podaruj mu wyjątkowy, a przede wszystkim wygodny upominek, który na pewno wykorzysta. Śliniaki to świetne rozwiązanie w przypadku, kiedy nie znamy aktualnego rozmiaru odzieży dla dzieci. Ich uniwersalny rozmiar pozwala nam na kompletną dowolność i zrobienie prawdziwej niespodzianki.

body dziecięce z własnym napisem

Nie masz pomysłu na prezent dla młodej mamy lub taty? A może chcesz sprawić dziecku wyjątkowy prezent, który będzie blisko niego już od pierwszych dni życia? Żaden problem! Nie zapomnij o stworzeniu waszego osobistego, rodzinnego archiwum zdjęć. Część upominków z biegiem lat może ulec uszkodzeniu. Zdjęcia to niezastąpiony sposób na zachowanie ulotnych chwil i momentów, które dzięki nim zapadną na dłużej w pamięci.

Udostępnij: