INSPIRACJEPomysł na prezent

Pomysł na oryginalny prezent dla nauczyciela

Empikfoto.pl: Pomysły na prezent dla nauczyciela

Szukacie pomysłu na prezent dla nauczyciela, który będzie nietuzinkowy, spersonalizowany i sprawi, że wychowawca na zawsze zapamięta swoją klasę? Sprawdźcie nasze propozycje!

Oryginalny prezent dla nauczyciela, czyli dlaczego nie warto wręczać kwiatów

Tradycyjne prezenty dla nauczycieli to kwiaty i słodycze. Są z pewnością bardzo miłym gestem, ale to jednak prezent, którego nie da się zachować na zawsze. Piękny bukiet kwiatów szybko zwiędnie, a słodycze znikną jeszcze szybciej niż kwiaty. Jeśli więc szukacie pomysłu na prezent dla wychowawcy, warto zastanowić się nad czymś, co da się zachować na dłużej, a przy okazji będzie upominkiem spersonalizowanym i takim, w którego przygotowanie uczniowie włożyli serce.

Fotoksiążka – wzruszający prezent dla nauczyciela

Fotoksiążka pełna zdjęć ulubionej klasy to świetny pomysł na prezent dla wychowawcy, ale doskonale sprawdzi się także, jako prezent dla nauczyciela angielskiego, matematyki i jakiegokolwiek innego przedmiotu. Dlaczego? Każdy wychowawca ma ogromny sentyment do swojej klasy. Nawet jeśli czasami zdarza mu się wpisać do dziennika uwagi – uwielbia swoich uczniów i z pewnością nieraz po latach wspomina swoich podopiecznych.

Fotoksiążka to prezent, który pozwala wracać do najfajniejszych wspomnień w każdej chwili. Jest to jednak nie tylko bardzo wartościowy i oryginalny prezent dla nauczyciela, ale i taki, w którego stworzenie wkład mogą mieć wszyscy uczniowie, co na pewno doceni wychowawca. Na empikfoto.pl możecie stworzyć projekt klasowej fotoksiążki w kilka minut. Czekają na Was szkolne szablony, a w nich mnóstwo klipartów, specjalnych ramek i gotowych napisów, które pomogą Wam zamienić książkę w prawdziwą klasową kronikę. Wystarczy dodać jeszcze podziękowania dla nauczyciela i wzruszający prezent gotowy!

Empikfoto.pl: Pomysły na prezent dla nauczyciela

Empikfoto.pl: Pomysły na prezent dla nauczyciela

Kubek dla nauczyciela – świetny pomysł na prezent dla wychowawcy

Kubek dla nauczyciela to także bardzo dobry pomysł na prezent na koniec roku czy na Dzień Nauczyciela. Nauczyciel w końcu rzadko rozstaje się z kubkiem ulubionej herbaty, a każdego poranka na jego biurku paruje dodająca energii mała czarna. Ale taki prezent wcale nie musi być nudny! Na empikfoto.pl możecie zamówić kubek ze zdjęciem. W swoim projekcie możecie wykorzystać klasową fotografię, mozaikę z kilku ujęć zrobionych podczas najfajniejszych wycieczek w ciągu roku, a także własne napisy, kliparty i dodatki. Dzięki temu będzie to bardzo oryginalny prezent dla nauczyciela nie tylko na koniec roku, ale i na kilka przyszłych lat, w których wychowawca z każdym łykiem będzie wspominał swoją ulubioną klasę.

Fotoobraz, czyli tradycyjny upominek dla nauczyciela w zupełnie innej formie

Uczniowie bardzo często wręczają nauczycielowi klasowe zdjęcia ze swoimi podpisami. To bardzo miła pamiątka, która w odpowiednio dobranej ramce świetnie prezentuje się na ścianie. Jeśli macie taki pomysł to warto wykonać go nieco bardziej oryginalnie. Jak? Fotoobrazy to zupełnie nowy format drukowanych zdjęć. Zdjęcie nie jest przenoszone na papier, ale drukowane zostaje na płótnie malarskim, które rozciągane jest na drewnianej ramie. Na empikfoto.pl możecie zamówić obrazy kwadratowe i prostokątne w formatach od 30x20cm aż 70x100cm. Fotoobrazy posiadają również zadrukowane boki, więc całość prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Tak przygotowane zdjęcie, jako prezent dla nauczyciela, będzie o wiele bardziej wartościowym upominkiem niż klasyczna odbitka w ramce. To także świetny pomysł na prezent dla dyrektora. Może taki fotoobraz być może zainspiruje go do stworzenia szkolnej galerii w głównej auli szkoły?

Koszulka ze zdjęciem, czyli prezent dla nauczyciela z poczuciem humoru

Jeśli wychowawca klasy Waszych pociech to nauczyciel z dużym poczuciem humoru – świetnym prezentem dla niego będzie także koszulka ze zdjęciem. Na empikfoto.pl możecie zamówić t-shirt np. z klasowym zdjęciem, ale oryginalnym upominkiem będzie także koszulka z hasłem lub cytatem. W naszym serwisie czekają na Was damskie i męskie modele w najróżniejszych rozmiarach. Dzięki intuicyjnemu edytorowi projekt będzie gotowy już w kilka minut.

Empikfoto.pl: Pomysły na prezent dla nauczyciela

Empikfoto.pl: Pomysły na prezent dla nauczyciela

Udostępnij: