Pomysły na prezent

Prezent dla pięćdziesięciolatka – co wybrać?

senior-people-having-fun-party

Prezent na 50. urodziny to dla niektórych nic wielkiego. Wchodzą do pierwszego lepszego sklepu i kupują to, co znajdzie się w zasięgu ich ręki. Ale czy z tego ucieszy się jubilat? Przecież wszyscy chcielibyśmy, aby siostra, koleżanka, brat czy mąż zapamiętali ten dzień na długo. To właśnie może sprawić nietuzinkowy i elegancki prezent na 50. urodziny. Sprawdź, co proponujemy.

Kupując prezent na urodziny, i to bez względu na fakt, czy to prezent na 50., 60. czy 70. urodziny, musisz wiedzieć, że istnieje kilka „złotych” zasad, o których warto pamiętać.

  1. Prezent kupujesz dla konkretnej osoby, która ma określone upodobania i pasje. Jeśli jest domatorem, nie kupuj jej przewodnika turystycznego po 50 krajach świata.
  2. Nigdy nie szukaj prezentu w ostatniej chwili, gdyż takie podarunki zwykle lądują na najtrudniej dostępnej półce, w szafie, do której nikt nie zagląda. W taki sposób to strata pieniędzy
  3. Kupuj prezenty, które będą nadawać się do użytku każdego dnia, a nie raz na kilka lat, gdy przypadkowo wpadną w ręce właścicielowi.

Spersonalizuj prezent dla jubilata

Od jakiegoś czasu ogromną popularnością cieszą się prezenty personalizowane, czyli takie, na których wypisane jest imię właściciela, jego inicjały, a czasem umieszcza się na nich zdjęcie jubilata. Pięćdziesięciolatkowie to osoby, które cenią sobie praktyczne przedmioty. Warto podarować im etui na telefon z ważną dla nich fotografią. Z kolei szykowna bransoletka z wygrawerowanym imieniem jubilatki to świetny prezent na 50. urodziny dla kobiety. Idealny, personalizowany prezent dla pięćdziesięciolatka to również brelok z przywieszką. Wszystkich tych drobiazgów można używać na co dzień, a więc masz duże szanse, że prezent od ciebie nie wyląduje na półce z napisem „zapomnij o mnie”.

prezent dla pięćdziesięciolatka, impreza

Prezent dla pięćdziesięciolatka – dobry humor zawsze w cenie

Prezent dla pięćdziesięciolatka dla niej i dla niego może być związany z odpoczynkiem. No cóż, leniuchować lubi każdy, nie tylko 50-latek, choć on potrzebuje odpoczynku już nieco więcej. Możesz zatem śmiało postawić na fantastyczne, klasyczne leżaki. Przydadzą się każdemu, kto dysponuje nie tylko tarasem czy ogrodem, ale chociażby małym balkonem. Jeśli chcesz postawić na prezent, który można wykorzystywać przez cały rok, to wybierz dekoracyjne poduszki z optymistycznymi, śmiesznymi hasłami, bo one nawet zimą będą umilać przyjemny chill out na salonowej sofie.

Odblokuj wspomnienia – wybierz fotoksiążkę/fotoplakat

50. urodziny to moment, który skłania do refleksji, do wspominania tego, co już było, ale także do planowania przyszłości. Jeśli przeżyłeś wraz z jubilatem jakieś wspólne wydarzenia czy niezwykłe wyprawy, poszukaj w swoich archiwach tych chwil zatrzymanych w kadrze. Najlepsze zdjęcia w kilka chwil mogą stać się pięknymi dekoracjami, a do wspomnień będzie można wracać każdego dnia. Najlepszą formą stworzenia estetycznego zbioru zdjęć są fotoksiążki. Takie formy zbioru mają wiele zalet. Po pierwsze, umożliwiają nam zachowanie naszych najcenniejszych wspomnień w pięknej, trwałej i łatwej do przechowywania formie, pozwalając nam wracać do nich w dowolnym momencie. Po drugie, istnieje możliwość indywidualnego projektowania, dzięki czemu możemy stworzyć unikalne albumy, dopasowane do naszego gustu i preferencji. Możemy dodać w nich opisy, grafiki i inne elementy, które jeszcze bardziej wzbogacają nasze zdjęcia.

prezent dla pięćdziesięciolatka

Takie kadry chętnie zamienimy również na urokliwe plakaty, które fantastycznie zdobią każde wnętrze. Najnowsza technologia druku pozwala nam drukować twoje zdjęcia na papierze fotograficznym lub kredowym w dowolnym formacie i w wielu wymiarach. Taki plakat następnie trzeba oprawić i wręczyć jubilatowi. Bardzo dużą popularnością cieszą się także fotoplakaty, które drukujemy na płytach z twardej pianki o grubości 5 mm. Gdy są gotowe, nie trzeba szukać do nich ram. Zdjęcie wydrukowane na piance można przytwierdzić do ściany taśmą samoprzylepną. Jednak gdy przejrzysz magazyny wnętrzarskie, dostrzeżesz, że najmodniejszym sposobem prezentacji zdjęć jest umieszczanie ich wprost na półkach przeznaczonych do tego celu. Fotoplakat wydrukowany na piance idealnie nadaje się właśnie do tego. Tak osobisty prezent na urodziny dla kobiety lub mężczyzny na pewno będzie strzałem w dziesiątkę.

Udostępnij: