Pomysły na prezent

Prezent dla przyszłej mamy – co wybrać?

Prezent dla przyszłej mamy

Panuje powszechne wręcz przekonanie, że prezent dla przyszłej mamy to właściwie prezent dla dziecka, bo przecież będąc w ciąży, wszystkie uwielbiamy gromadzić piękne ciuszki i zabawki dla maluszka. To prawda, ale nie do końca. W ciąży nie zawsze wszystko wygląda jak na instagramowych zdjęciach i czasami po prostu trzeba pamiętać, że i przyszłej mamie należy się coś od życia. Podaruj więc siostrze, kuzynce czy przyjaciółce spodziewającej się dziecka coś, co sprawi jej po prostu przyjemność. Sprawdź nasze inspiracje na prezent dla przyszłej mamy!

Kubek ze zdjęciem dla przyszłej mamy

Przyszła mama potrzebuje dużo spokoju, dużo odpoczynku i dużych ilości ciepłej herbaty, najlepiej z ulubionego kubka. Jeśli takiego kubka nie ma (a nawet jeśli ma, to przecież może mieć więcej ulubionych kubków), to trzeba jej taki podarować. W Empik Foto mamy gotowe szablony kubków, które z pewnością przypadną jej do gustu. Kubek „Cześć, wyglądasz, dziś pięknie” z jej zdjęciem z pewnością poprawi jej humor.

Prezent dla przyszłej mamy

Poduszka ze śmiesznym nadrukiem

Każda przyszła mama z pewnością docenia sen. W końcu już niedługo czeka ją wiele miesięcy niedosypiania, nocnego wstawania i opieki nad maluchem. Dlatego z pewno ucieszy się z poduszki ze zdjęciem albo z zabawnym nadrukiem. Taka poduszka to także świetna dekoracja do salonu albo sypialni.

Ciążowa sesja zdjęciowa i fotoplakat

Sesja zdjęciowa to także świetny upominek dla przyszłej mamy. To ona najlepiej wie, że okres ciąży to czas, w którym mieszają się niewygody i wyrzeczenia z wielkim szczęściem związanym z oczekiwaniem na narodziny dziecka. Ten ogrom emocji i uczuć warto zatrzymać w kadrze. Dobrze wykonane zdjęcie jest w stanie uchwycić i pokazać bezmiar miłości na zdjęciach, głęboki spokój i nadzieję na spotkanie z maluszkiem. Efekty ciążowej sesji fotograficznej są wspaniałą pamiątką na całe życie. To zdjęcia, do których zawsze chętnie się wraca.

Prezent dla przyszłej mamy

Te wspaniałe fotografie warto wywołać w formie fotoplakatów. Dzięki nowoczesnej technologii wydrukujemy je w doskonałej jakości i w dowolnym formacie, na papierze kredowym lub fotograficznym. Gotowe fotoplakaty można oprawić i powiesić na ścianie. Zdjęcia możemy też wydrukować na twardej piance o grubości 5 mm, a wówczas nie wymagają one już oprawy. Można je zamocować do ściany za pomocą taśmy samoprzylepnej lub po prostu postawić je bezpośrednio na półce.

Body z nadrukiem dla dziecka

Ciąża to oczywiście także okres kompletowania wyprawki dla dziecka. Nie może w niej zabraknąć tej najpopularniejszej części garderoby dziecka czyli body dla noworodkaŚwietnym pomysłem na prezent będzie właśnie body dla noworodka z personalizowanym nadrukiem – napisem „mama” albo jakimś zabawnym powiedzonkiem, który dodatkowo rozbawi przyszłą mamę. Taki prezent będzie zarówno praktyczny, jak i sprawi radość obdarowanej.

Prezent dla przyszłej mamy

Nadal mało Ci pomysłów? Sprawdź listę naszych produktów na prezent dla przyszłej mamy! Powodzenia. Mamy nadzieję, że prezent od Ciebie ucieszy przyszłą mamę.

Udostępnij: