INSPIRACJE

Pomysł na prezent dla Taty – podaruj wspomnienia

Empikfoto Prezent dla Taty

Szukasz pomysłu na prezent dla Taty? Zapomnij o sztampowych upominkach! Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka inspiracji, które mamy nadzieję, pomogą Ci przygotować coś naprawdę wyjątkowego. Sprawdź nasze propozycje i przygotuj wzruszający prezent, który możesz wręczyć Tacie na dowolną okazję!

Popularne prezenty dla Taty takie, jak krawat, para skarpetek lub eleganckie perfumy to upominki z pewnością bardzo praktyczne i… niestety już trochę sztampowe. Twój Tata z pewnością otrzymał od Ciebie takie prezenty już wielokrotnie, więc jeśli nadal zastanawiasz się co na Dzień Ojca będzie najlepszym podarunkiem – zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i stwórz prezent z Waszych wspólnych wspomnień!

Pamiętasz każdą przeczytaną przez Tatę bajkę? Pierwszą wyprawę na mecz? Wycieczkę w góry oraz to, gdy pozwolił Ci zasiąść za kierownicą samochodu? Macie mnóstwo cudownych wspomnień, do których kochacie powracać obydwoje. Twój Tata to nie tylko prawdziwy SuperBohater, ale także najlepszy przyjaciel, na którego możesz liczyć w każdej chwili. Warto Mu za to podziękować w wyjątkowy sposób, prawda?

Empikfoto - Prezent dla Taty

Odbitki, czyli prezent dla taty, który ceni sobie wspomnienia

Odbitki mogą wydawać się mało oryginalnym prezentem, bo przecież wszystkie ważne dla Was zdjęcia posiadacie w pamięci smartfonów, tabletów i na dyskach komputerów. Ale czy pamiętasz, kiedy po raz ostatni oglądaliście je razem? Wydrukowane zdjęcia w formie odbitek mają o wiele większą wartość i sprawiają, że wspomnienia stają się… jakby bardziej namacalne, trochę bardziej magiczne, a przede wszystkim WASZE.

W naszym serwisie możesz wywołać odbitki w dowolnych formatach – od niewielkich zdjęć 9×13 cm, 10x15cm lub kwadratowych InstaFot 10x10cm, aż do dużych fotografii w formatach nawet do 70x100cm. Większe zdjęcie, które umieszczone w odpowiedniej ramie zawiśnie w salonie lub domowym biurze to świetny pomysł na prezent dla Taty, ale w tym przypadku doskonale sprawdzi się także seria mniejszych odbitek. Wystarczy, że wybierzesz Wasze najlepsze wspólne fotografie i stworzysz z nich wzruszającą historię.

Zobacz też:

Fotoksiążka dla Taty – historia z Waszych wspomnień

Fotoksiążka to doskonały pomysł na prezent dla Taty. To coś więcej niż klasyczny album i coś, co pozwoli Ci przygotować historię z Waszych wspomnień. To świetny sposób, by zachować najpiękniejsze momenty, do których kochacie powracać. W naszym serwisie czekają na Ciebie rodzinne szablony, dzięki którym możesz przygotować fotoksiążkę już w kilka minut. Wystarczy, że dodasz do albumu wybrane zdjęcia, a potem skorzystasz z opcji automatycznego uzupełniania. Możesz także wykorzystać specjalne kliparty, ramki i napisy, by w całości spersonalizować swój prezent.

Rodzinne szablony fotoksiążek znajdziesz TUTAJ.

Empikfoto - Prezent dla Taty

Kubek dla taty – pomysł na oryginalny prezent

Jeśli Twój Tata nie wyobraża sobie poranka bez małej czarnej, a w ciągu dnia na jego biurku zawsze znajduje się kubek z ulubioną kawą lub herbatą – kubek będzie idealnym pomysłem na upominek. Taki prezent dla Taty będzie nie tylko praktyczny, ale i bardzo oryginalny. Kubek ze zdjęciem przygotujesz już w kilka minut i podobnie, jak w przypadku Fotoksiążek – możesz skorzystać z klipartów i napisów, by w pełni go spersonalizować.

W naszym serwisie czekają na Ciebie także szablony, dzięki którym możesz zaprojektować kubek z zabawnym hasłem – np. dla Taty – Szefa, by umilić mu każdą chwilę w pracy. Kubki o pojemności 330 i 440ml oraz magiczne kubki znajdziesz TUTAJ.

Koszulki na Dzień Ojca – prezent dla taty z poczuciem humoru

Twój Tata ciągle żartuje i ma świetne poczucie humoru? W takim razie najlepszy pomysł na prezent dla Taty to koszulka ze zdjęciem lub zabawnym napisem. Spersonalizowany t-shirt to oryginalny podarunek, który świetnie sprawdzi się np. w wakacje, gdy wreszcie da się choć na chwilę zapomnieć o biurowym garniturze. Wyjątkowy projekt z pewnością wyróżni Twojego Tatę z tłumu i nie ma ryzyka, że ktokolwiek założy podobną koszulkę. A jeśli ktoś zapyta go o to gdzie ją zakupił – Twój Tata będzie mógł pochwalić się opowieściami o najlepszym dziecku i Waszych najfajniejszych wspomnieniach!

Mamy nadzieję, że nasze pomysły na prezent dla Taty okażą się dla Ciebie inspirujące, a wykonany upominek będzie wzruszający i sprawi Tacie mnóstwo radości!

Udostępnij:

Zostaw komentarz