Pomysły na prezent

Prezent na 18. urodziny dla twojej dziewczyny

urodziny-dziewczyny-18

Co kupić dziewczynie na 18 urodziny? Ten dylemat spędza ci sen z powiek już kilka dni. Osiemnastka to jedyny taki dzień w życiu, więc z pewnością chciałbyś, aby twoja dziewczyna zapamiętała go na długo i kojarzyła go głównie z tobą. Mamy kilka sprawdzonych pomysłów na osiemnastkowe prezenty, którymi chętnie się podzielimy.

Zanim jednak poznasz nasze propozycje, musisz sam odpowiedzieć sobie na pytanie: jaka relacja łączy cię z dziewczyną? Inne prezenty wręcza się w związkach mających na razie charakter bardziej przyjacielski, a inne upominki pojawiają się tam, gdzie w grę wchodzą już poważne uczucia i emocje. To bardzo ważne, ponieważ niektóre podarunki mogą ujawnić – być może niezamierzenie – twoje intencje lub zostaną odebrane jako pewna deklaracja uczuć czy zamierzeń, której nie chciałeś składać. W związku z tym podzieliliśmy nasze sugestie na trzy grupy.

1) Prezent na 18. urodziny dla najlepszej kumpeli

Mówisz o niej „moja dziewczyna”, ale łączy was typowo przyjacielska relacja. Uwielbiacie spędzać razem czas, imprezujecie, czasem obejrzycie wspólnie film, ale nie wiecie jeszcze, „co z tego może być”. Co można dać dziewczynie na osiemnastkę w takiej sytuacji? To okoliczności, w których świetnie sprawdzą się przemyślane prezenty z humorystycznym zabarwieniem. Postaw jednak na oryginalne upominki, które będą świadczyć o tym, że nie podszedłeś do tematu na zasadzie – zrobione-zaliczone.

Przyjrzyj się prezentom personalizowanym o zabarwieniu lekko humorystycznym. Prawdziwą perełką wśród toreb na zakupy z indywidualnymi napisami, wśród kubków i poduszek z zabawnymi hasłamipersonalizowane okładki czasopism i gazet, których tytułów jednak nie zobaczysz na stoisku z prasą. Z pewnością masz jakieś zdjęcie dziewczyny, chociażby w telefonie, do tego odrobina inwencji przy przygotowaniu kilku błyskotliwych, humorystycznych napisów i możesz zlecić przygotowanie takiego wydruku. Dopasuj charakter okładki do upodobań dziewczyny. Jeśli kręci ją moda, niech będzie to okładka modowego czasopisma, jeśli interesuje ją polityka, wybierz design podobny do Newsweeka. Taka okładka oprawiona w ramkę to naprawdę coś.

dziewczyna urodziny

2) Osiemnastka dziewczyny, z którą wiążesz już pewne nadzieje

Tak to już jest, że materialne prezenty niszczą się albo dość szybko się o nich zapomina. To, co naprawdę towarzyszy ludziom przez całe życie, to wspomnienia. Sklepy – i te stacjonarne, i te internetowe – pełne są tego, co można kupić dziewczynie na osiemnaste urodziny. Jednak przeglądając ich ofertę, w głowie pojawia się znajomy refren piosenki „ale to już było”. Spróbuj więc podarować dziewczynie bilety na ciekawe wydarzenie, na które wybierzecie się razem. Niech to będzie film z gatunku tych, które ona lubi najbardziej, albo występ ciekawego zespołu niszowego, którym ona się interesuje. Bardzo dobrym pomysłem jest też wspólne wzięcie udziału w ciekawych warsztatach, chociażby tych kulinarnych lub aktorskich. Do takiego prezentu dołącz magnes urodzinowy z wydrukowanym zdjęciem i okolicznościowym napisem urodzinowym. Pamiętaj jednak, by napis był miły, humorystyczny lub nieco intrygujący.

3) Gdy szaleje między wami burza emocji i uczuć

Osiemnaste urodziny to magiczny moment przechodzenia w dorosłość. Ten dzień warto uczynić jednym z najważniejszych w życiu, a to dla swojej dziewczyny możesz sprawić właśnie ty. Jeśli relacja między wami oparta jest na wzajemnych uczuciach, możesz pozwolić sobie na prezenty zarezerwowane dla par. Podaruj swojej dziewczynie gustowną biżuterię, ale taką, na której umieścisz pamiątkowy grawer. Dzięki temu będzie to bransoletka, kolczyki czy wisiorek o dużej wartości sentymentalnej, a takie prezenty nosi się lub przechowuje przez całe życie.

bransoletka z grawerem

Świetny prezent na osiemnastkę dla dziewczyny to także profesjonalna sesja zdjęciowa, w której weźmiecie udział oboje. Najlepsze kadry możesz powierzyć nam. My wydrukujemy je na papierze fotograficznym lub kredowym i powstaną z nich fantastyczne fotoplakaty. Zdjęcie możemy także wydrukować na specjalnej twardej piance o grubości 5 mm. Takie fotoplakaty tworzą piękną galerię zdjęć. Można je natychmiast przykleić do ściany lub ustawić na półce, specjalnie przeznaczonej do tego celu. Twoja dziewczyna będzie zachwycona.

 

Udostępnij: