Pomysł na prezentPomysły na prezentPoradnik

Plakaty czarno-białe dla miłośników kontrastów

Połączenie czerni i bieli jest tak uniwersalne i ponadczasowe, że zawsze i w każdej sytuacji znajdzie się dla niego miejsce. Sprawdzi się zarówno w codziennej stylizacji, ale też wystroju wnętrz. Najlepszym na to dowodem są nasze plakaty czarno-białe utrzymane w takiej tonacji. Dzięki kontrastowemu połączeniu kolorów od razu rzucają się w oczy i przyciągają uwagę ciekawą treścią i niebanalną grafiką.

Plakaty czarno-białe ze zdjęciem

Czarno-białe zdjęcia mają nostalgiczny urok i pewnie dlatego najczęściej wywołujemy w tej kolorystyce fotografie, które mają dla nas szczególne znaczenie. Mogą to być zdjęcia dzieci, zdjęcia z rodzinnych wakacji, fotografie rodziców, przyjaciół czy ukochanej osoby. W naszej bogatej ofercie znajdziesz m.in. plakaty czarno-białe ze zdjęciem przedstawiającym w sposób symboliczny wartość chwil spędzonych z rodziną. Szczęście, jakie daje bycie razem, to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jaką możemy sobie wzajemnie podarować i warto o tym pamiętać. Plakat o tej tematyce będzie codziennie o tym przypominał i pomoże rozjaśnić te bardziej pochmurne dni.

Kochasz swoje miasto? Wyraź to poprzez plakat!

Coraz bardziej popularnym trendem aranżacyjnym i dekoracyjnym jest umieszczanie na ścianach plakatów w różny sposób nawiązujących do miejsc, w których mieszkamy, albo takich, które są szczególnie bliskie naszemu sercu. Wśród naszych propozycji znajdziesz mapy największych miast w Polsce, które utrzymane w czarno-białej kolorystyce, opatrzone dodatkowo napisem z nazwą i współrzędnymi geograficznymi. Plany są bardzo szczegółowe i obejmują wszystkie dzielnice.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by na takim plakacie zaznaczyć również swoją obecność, na przykład poprzez zakreślenie kółkiem swojego dokładnego miejsca zamieszkania albo oznaczenia ukochanych miejsc, z którymi wiążą się szczególnie miłe wspomnienia. Możliwości i pomysłów na urozmaicenie takich dekoracji jest bardzo wiele. Niezmienna jest jednak doskonała jakość produktu oraz jego staranne wykonanie. Standardowo plakaty tego typu umieszczamy w stylowej czarnej ramce. W zależności od indywidualnych preferencji, mapa może mieć orientację w pionie lub poziomie.

Słownikowe definicje w nowej odsłonie

Chcesz zaskoczyć bliską osobę nietuzinkowym podarunkiem? Podaruj jej czarno-biały plakat i uczyń ją głównym bohaterem takiej dekoracji! Jak to zrobić? To bardzo proste. Wystarczy, że skorzystasz z gotowych szablonów, na których podawane są słownikowe definicje najlepszej mamy, najlepszego taty, brata, przyjaciółki, babci, kolegi etc. Następnie wpisz w odpowiednim miejscu w edytorze imię i nazwisko obdarowywanego. Tylko tyle wystarczy, by stworzyć pamiątkę, która będzie wywoływała uśmiech na twarzy kogoś Ci bliskiego za każdym razem, gdy na nią spojrzy. Nie chcemy ograniczać Twojej kreatywności i pomysłowości, więc jeśli masz własny projekt lub tekst, który chcesz umieścić na takim plakacie, po prostu stwórz go samodzielnie. Kreator jest bardzo prosty w obsłudze i oferuje sporo możliwości.

plakat najlepsza mama

Mądre słowo na dobry dzień na plakatach czarno-białych

Są takie sentencje, które zostają z nami na długo i mieszczą się w naszej pamięci. Przypominają one o sobie w trudnych, bądź radosnych chwilach. Nierzadko są to cytaty pochodzące z wypowiedzi lub dzieł literackich wybitnych pisarzy. Takimi słowami, krzepiącymi, dodającymi otuchy każdy chce się otaczać, dlatego stworzyliśmy kolekcję plakatów z cytatami mistrzów słowa. Utrzymane są one w ascetycznej, czarno-białej kolorystyce, gdzie treść są w nich jest najważniejsza. Częstujcie się zatem tymi mądrościami i co więcej, dzielcie się nimi z najbliższymi!

Czerń i biel. Jasność i ciemność. Yin i yang. Na kontrastach zbudowany jest świat. Ta przewrotność zainspirowała nas do stworzenia kolekcji plakatów. Mamy nadzieję, że przypadnie do gustu również Tobie. Oby pomogła Ci stworzyć we własnych czterech kątach nastrój i atmosferę, o jakich marzysz.

Udostępnij: