Pomysł na prezentPomysły na prezent

Prezent na rocznicę ślubu

Rocznica

Rocznica ślubu to dla jednych dzień bardzo uroczysty, na który czekają bardzo długo, inni wręcz zapominają o jego istnieniu. To od każdego z nas zależy, czy celebrujemy w życiu najdrobniejsze jubileusze, czy te z pozoru nieistotne rocznice wyniesiemy do rangi wielkiego święta, czy też nie będziemy przywiązywać do tego szczególnej uwagi. Oczywiście, jak to zwykle bywa, znajdziemy zwolenników jednej i drugiej opcji. Jakkolwiek jednak podchodzisz to tego zagadnienia, chociaż mały prezent na rocznicę ślubu z pewnością się przyda.

Rozmawiając o rocznicach ślubu w gronie znajomych, łatwo można zauważyć, że to przede wszystkim panie wiążą ogromne nadzieje z każdą kolejną rocznicą. Oczekują, że ich partnerzy będą je traktować po królewsku od samego rana, a potem w ciągu dnia zostaną obsypane mnóstwem mniej lub bardziej drogich prezentów. Nie chcę tu jednak sugerować jakichś nadmiernie roszczeniowych postaw pań, bo z reguły nie to jest podłożem tego zjawiska. To raczej romantyczna, wrażliwa dusza kobiet pcha je w kierunku takich zachowań, bo pokażcie mi taką, która nie marzy o tym, by stać się księżniczką choć na chwilę. Z drugiej strony to też nie jest tak, że panowie o takich dniach nie myślą. Co bardziej sentymentalni z nich też snują różne plany związane z rocznicami ślubu, ale często nie mają sprecyzowanego pomysłu na uczczenie takiego święta. Bez względu na to, jakie podejście ma partner czy partnerka do tak wyjątkowych dni, jakimi są rocznice ślubu, warto pokusić się o wyjątkowy prezent, który niekoniecznie będzie kosztował krocie. Wystarczy, że jego wartość sentymentalna uczyni z niego prawdziwie drogocenną pamiątkę.

Fotopanele…  czyli nowa forma fotografii na biurko

W wielu filmach – tych przedwojennych, tych z drugiej połowy XX wieku czy nawet w tych stosunkowo nowych – zawsze na biurkach dumnie prezentują się ramki ze zdjęciami najbliższych. Obojętnie czy jest to gabinet w wielkim biurze, czy też niewielkie biurko gdzieś w kąciku domowego salonu, większość z nas lubi w czasie pracy spoglądać na ukochaną buzię żony, męża czy swoich dzieci. Od lat ludziom towarzyszą właśnie ramki, które dobiera się do wymiaru zdjęć lub odwrotnie. Jak się jednak okazuje i do tej dziedziny wkraczają nowe technologie i ramki zastępuje się fantastycznymi fotopanelami. Szybko przekonasz się, że to one są znakomitym pomysłem na prezent z okazji rocznicy ślubu.

Fotopanel

I choć wielu z was na pierwszy rzut oka nie dostrzeże różnicy, to jednak fotopanele to zupełnie inna, nowoczesna „bajka” w stosunku do zwykłych ramek ze zdjęciami. Podstawową różnicą jest to, że zdjęcia nie są wywoływane na papierze, a drukuje się je na błyszczących, aluminiowych lub drewnianych płytkach, które z tyłu mają zamocowane specjalne podstawki. Pliki cyfrowe z aparatu można najpierw poddać obróbce graficznej, tworząc prawdziwy projekt graficzny dzięki dodawaniu elementów graficznych, własnych tekstów lub zastosowaniu jednego z gotowych szablonów proponowanych przez nas. Panele mogą mieć różne wymiary, a dzięki niewielkiej inwencji będą miały idealny charakter rocznicowego prezentu. Wystarczy, że powierzysz zdjęcie nam, a my przygotujemy naprawdę uroczą niespodziankę dla twojej żony lub dla twojego męża.

Bransoletki przełamujące schematy

RocznicaTrzeba przyznać, że pary obchodzą swoje święta najczęściej w sposób dość szablonowy. Czy to walentynki, czy to rocznice pierwszego pocałunku, czy rocznice ślubu – w wielu przypadkach schemat jest ten sam. Kwiaty, dobre wino, kolacja przy świecach… Potem nikt nie jest w stanie odróżnić w pamięci pierwszej rocznicy ślubu od dziewiątej lub walentynek od urodzin. Sprawienie drugiej osobie spersonalizowanego prezentu z pewnością przyczyni się do tego, że rocznica ślubu zostanie zapamiętana na długo. Jednym z pomysłów na taki podarunek są bransoletki dla dwojga. Możemy dla was przygotować modne bransoletki sznurkowe lub te na bazie łańcuszka z przywieszkami, na których można umieścić okolicznościowy, grawerowany napis, chociażby z datą rocznicy i waszymi imionami. Takie bransoletki sprawią, że na nowo poczujecie to, co was łączy, a w pamięci odżyją tylko miłe wspomnienia.

Odbitki pełne wspomnień

Pięknym prezentem może być także przywołanie wspomnień, które młodej parze towarzyszyły tego dnia – właśnie w formie odbitek. Jeśli taśma z filmu weselnego zaczęła zbierać kurz, odświeżcie pamiętną zabawę – może zabawnym pomysłem będzie zrobienie takiego samego zdjęcia, jakie para młoda ze świadkami ma sprzed lat? Zdjęcia „Przed i po” to świetny sposób na wywołanie łzy śmiechu w oczach obdarowywanych! A po wywołaniu… odbitki podaruj w pięknym opakowaniu.

Udostępnij:

Zostaw komentarz