Pomysł na prezentPomysły na prezent

Kubki na prezent… czyli dla każdego coś miłego

Kubki na prezent

Niektórzy twierdzą, że w życiu jest coraz mniej rzeczy, które niosą radość człowiekowi. Jednak ja nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Dostrzeganie radości w życiu zależy w dużej mierze od tego, czy chcemy ją zobaczyć, a jeśli już zdamy sobie z niej sprawę, to czy pozwolimy, by zawładnęła nami bez reszty. Radości trzeba szukać wszędzie, a ukrywa się ona czasem w drobiazgach towarzyszących nam na co dzień. Jednym z takich drobiazgów są właśnie kubki z nadrukiem. Zrób zatem fantastyczny prezent najbliższym i spraw, by dostrzegli w nim wiele radości. Kubki na prezent… czyli dla każdego coś miłego.

Już kiedyś zastanawiałam się, dlaczego tak się dzieje, że niemal we wszystkich domach każdy sięga po ten jeden kubek, z którego pije każdego dnia, choć na półce stoi ich zwykle wiele. Ja też każdego ranka biorę do ręki swój biały kubek z nadrukowanymi trzema serduszkami, który dostałam kiedyś od swojego chłopaka. I choć on dawno zniknął z mojego życia, jego miejsce zajął ktoś inny, to kubek nadal uwielbiam i nie zamierzam się z nim rozstać. Sądzę, że nie tylko ja przyzwyczaiłam się do porannej kawy pitej zawsze z ulubionego kubka, bo wszyscy lubimy się przywiązywać do drobiazgów, które potem budują naszą codzienność. Kubek na prezent z dedykowanym nadrukiem, z ciekawym zdjęciem i w ulubionych kolorach to prezent doskonały, zarówno dla tych najbliższych, jak i tylko znajomych. Oto nasze propozycje.

Magiczny kubek z nadrukiem lub zdjęciem

Najczęściej lubimy miłe niespodzianki, lubimy być mile zaskakiwani, a magiczne kubki na prezent to właśnie nam gwarantują. Pod wpływem ciepła zmieniają swój kolor, na ich powierzchni widoczne stają się napisy albo wyłania się zdjęcie. Zdawałoby się więc, że taka magia czyni ten kubek wspaniałym prezentem dla dzieci. Jeśli jednak tak sądzisz, to jesteś w błędzie.  Magiczne kubki cieszą także dorosłych. Wyobraź sobie dziewczynę, która dostaje taki prezent od chłopaka. Gdy zaparzy sobie ulubioną herbatę, na powierzchni kubka pojawi się piękne serduszko. Ach… to cudna niespodzianka. Możesz też wyobrazić sobie, jak zareagują dziadkowie, gdy po zaparzeniu ziółek, na kubku pojawi się uśmiechnięta buzia ich ukochanej wnuczki. To jedna z małych radości, które warto komuś zafundować.

Kubki na prezent

Klasyczny kubek z zachwycającą grafiką

Takie kubki na prezent cieszą się powodzeniem od lat. Kochają je miłośnicy i kawy, i herbaty. Ciekawe sentencje, interesujące frazy, a także przeróżne hasła, będące na tak zwanym topie, zawsze znajdą swoich zwolenników. Chcąc wręczyć taki kubek w prezencie, możesz zlecić nadruk według swojego pomysłu albo zdecydować się na jeden z ponad 100 gotowych szablonów. Pamiętaj jednak, że najbardziej podobają się zawsze te kubki, których nadruki przygotowuje się zgodnie z upodobaniami i poczuciem humoru osób, które mają je otrzymać. Jeśli nie masz pomysłu, wybierz coś z gotowej oferty. Z pewnością znajdziesz odpowiedni kubek dla babci, dziadka i innych członków rodziny. Znajdziesz też kubki na prezent z nadrukami o tematyce podróżniczej, świątecznej, okolicznościowej i humorystycznej.

Kubki niezwykłe

Nie wszyscy pamiętają popularne kiedyś kubki emaliowane. Dziś powracają do łask i można je śmiało określać mianem kultowych. To najtrwalsze kubki i są znakomitą alternatywą dla wszelkich tych porcelanowych, które niestety łatwo się tłuką. Trzeba też pamiętać, że w emaliowanym kubku można zagotować nawet wodę czy mleko, a niektórzy podgrzewają w nich także zupę. Co ciekawe, kubek świetnie sprawdzi się zarówno na kuchence gazowej, jak i na elektrycznej czy indukcyjnej. Aluminiowe kubki emaliowane polecane są każdemu, nawet dzieciom i alergikom, bo emalia jest bezpieczna dla zdrowia człowieka. Na emaliowanych kubkach można także umieścić ulubione zdjęcie, ciekawą grafikę czy też kilka zabawnych słów.

Kubki na prezent

Dla tych, którzy oczekują jeszcze ciekawszych pomysłów, mamy kubki z łyżeczką. Ucho kubka ma specjalne dziurki, w których znajduje się ceramiczna łyżeczka. Dzięki niej zawsze można zamieszać herbatę lub kawę. Kubki te są też inne niż wszystkie. Z zewnątrz są białe i gotowe do umieszczenia na nich nadruku. W środku natomiast są intensywnie granatowe, czerwone, zielone lub czarne.

Czy masz już swój ulubiony kubek? 

Udostępnij: