Pomysł na prezentPomysły na prezent

Co kupić rodzicom na rocznicę ślubu?

Co kupić rodzicom na rocznicę ślubu

Najczęściej zastanawiamy się tylko, co kupić znajomym na rocznicę ślubu, a często zapominamy, że nasi rodzice, będąc coraz starszymi, zaczynają obchodzić naprawdę nobliwe jubileusze. 25., 30. lub 50. rocznica ślubu wymagają wyjątkowych uroczystości i równie wyjątkowych prezentów. Warto się zastanowić i przygotować do tego wydarzenia znacznie wcześniej, bo tu, jak w każdej innej sytuacji, pośpiech bywa złym doradcą. Przeczytaj nasz poradnik na temat, co kupić rodzicom na rocznicę ślubu i zainspiruj się!

Gdy jesteśmy dziećmi, zwykle nie przywiązujemy wagi do rocznic ślubu naszych rodziców. Być może dzieje się tak dlatego, że to dopiero rocznice „jednocyfrowe” lub takie, które z przodu mają „tylko” jedynkę. Uważamy wówczas, że uroczystości z okazji rocznic ślubu zarezerwowane są dla dziadków lub innych starszych krewnych, a nasi rodzice są przecież ciągle młodzi. Gdy jednak dorastamy lub wręcz stajemy się dorośli, dostrzegamy z niemałym zdziwieniem, że tato mocno posiwiał, a pod oczami mamy pojawiły się pierwsze zmarszczki. To niewątpliwie znak, że czas pędzi w zawrotnym tempie i nasi rodzice przygotowują się do dwudziestej lub trzydziestej rocznicy ślubu. Warto podarować im z tej okazji prezent, który nie tylko pozwoli im z sentymentem spojrzeć na już minione wspólne lata, ale także sprawi, że dostrzegą oni miejsce na nowe plany i marzenia, które przecież nadal mogą wspólnie realizować. Co kupić rodzicom na rocznicę ślubu?

Co kupić rodzicom na rocznicę ślubu? Fotoplakat z podróży!

Tak to już jest, że we wspomnieniach chętnie wracamy do miejsc, do których udało nam się pojechać. Z sentymentem przeżywamy ponownie przygody, które przeżyliśmy, i wspominamy ludzi, z którymi wówczas spędzaliśmy miły czas. Do minionych wydarzeń często powracają nawet młodzi ludzie, ale starsi robią to chyba z podwójną przyjemnością. Przywołaj wspomnienia rodziców z ich wspólnych podróży i to nie tylko tych spektakularnych. Do egzotycznych miejsc na świecie, ale także do tych zwyczajnych, gdy wybierali się z namiotem nad jezioro lub przemierzali we dwójkę górskie szlaki.

Co kupić rodzicom na rocznicę ślubu

Poszukaj w domowym archiwum zdjęć ze wspólnych wyjazdów rodziców. Może odnajdziesz te z podróży poślubnej, a może te z plaży nad Bałtykiem. Wybierz najlepsze ujęcia i zleć nam wydrukowanie fotoplakatów. Odpowiedź na pytanie, co kupić rodzicom na rocznicę ślubu już nie będzie spędzało Ci snu z powiek. W naszym kreatorze przygotuj projekt. Możesz użyć jednego zdjęcia lub skomponować plakat mozaikowy składający się z wielu fotografii. Wybierz format oraz podłoże, na jakim twój projekt zostanie wydrukowany. Przygotowując fotoplakaty, myśl perspektywicznie. Po ich powieszeniu, na ścianie musi zostać miejsce na zdjęcia z kolejnych, być może nawet jeszcze niezaplanowanych podróży.

Fotoksiążka… czyli rodzinne wspomnienia

Kiedyś w każdym domu na honorowym miejscu leżały albumy ze zdjęciami. Domownicy chętnie wracali do wspomnień z minionych lat, przeglądając zdjęcia chociażby podczas popołudniowej, leniwie pitej kawy. Dziś świat wygląda nieco inaczej. Robimy telefonami setki, a może tysiące zdjęć, które potem lądują w niezbadanych przestrzeniach komputerowych dysków. Nie jesteśmy w stanie w ciągu kilku minut dotrzeć do tych najcenniejszych chwil uwiecznionych w cyfrowych kadrach. Fotoksiążki są więc tym, czego nam trzeba, a te stworzone przy okazji ważnych rocznic ślubu będą szczególnie cenne.

Co kupić rodzicom na rocznicę ślubu

Przejrzyj zgromadzone pliki cyfrowe i zdjęcia sprzed lat, które są jeszcze wywołane w klasycznej formie. Wybierz te, dokumentujące najciekawsze chwile ze wspólnego życia rodziców. Niech znajdzie się tam zdjęcie ze ślubu rodziców, z ich wspólnej podróży poślubnej. Dołącz zdjęcia z narodzin swoich i twojego rodzeństwa. Z pewnością znajdziesz zarówno fotografie sentymentalne, jak i te zabawne. Ułóż je w przemyślanej kolejności, a następnie samodzielnie zaprojektuj fotoksiążkę, korzystając z naszej strony internetowej. Nadaj jej tytuł, dodaj komentarze do wprowadzonych wcześniej zdjęć, skorzystaj z ciekawych klipartów, teł i ramek. Jeśli nie masz w sobie duszy designera, wybierz jeden z gotowych szablonów. Tak stworzony projekt wydrukujemy w wybranym formacie i przekażemy go tobie. Fotoksiążka to fantastyczny prezent na rocznicę ślubu, po który rodzice będą sięgać przez wiele kolejnych lat. Szczególnie, gdy zachowasz go w dedykowanym pudełku.

Udostępnij: