Pomysły na prezent

Personalizowane prezenty dla gości weselnych, które zapamiętają na długo

personalizowane prezenty dla gości weselnych

Data już wybrana, obrączki zakupione, miejsce zarezerwowane. Przygotowania ślubne już chylą się ku końcowi, gdy w głowach Pary Młodej pojawia się pytanie – jak podziękować gościom za przybycie? W internecie pojawiają się ciągle te same, dawno niemodne rady, a Was nie przekonują ani miodki, ani lizaki, ani tradycyjne już krówki z nadrukiem. Kończą Wam się pomysły na personalizowane prezenty dla gości weselnych? Z naszą małą pomocą zaskoczysz gości unikatowymi podarunkami… 

Magnesy dla gości weselnych

Ten wyjątkowy dzień zarówno Wy, jak i Wasi goście będziecie wspominać jeszcze przez długi czas. Dlatego wykonanie personalizowanych prezentów dla gości weselnych zostawcie profesjonalistom w tej dziedzinie! Wybierzcie magnesy od Empik Foto, dzięki którym z pozoru zwykły przedmiot nabierze wyjątkowy, personalny charakter. Projekt to nic trudnego. Wystarczy Wasze ulubione zdjęcie, data ślubu, imiona i (już niedługo!) wspólne nazwisko, by zachwycić niejedną ciocię czy przyjaciela. Jeśli zależy Wam na bardziej uniwersalnym przekazie, zamiast zdjęcia wybierzcie poruszający cytat o miłości, zabawny mem, czy satyryczny rysunek tematyczny. Pamiętajcie, że magnesy dla gości weselnych na wytrzymałej i lekkiej gumie magnetycznej możecie zaprojektować w przeróżnych formatach!

personalizowane prezenty dla gości weselnych

Wybierz Wasze ulubione zdjęcie, dodaj imiona oraz datę uroczystości i stwórz wyjątkowe personalizowane prezenty dla gości weselnych w postaci magnesów.

Odbitki retro jako pomysł na personalizowane prezenty dla gości weselnych 

Zdjęcia typu Polaroid podbiły świat już w połowie XX wieku, a w ostatnich latach przeżywają pewnego rodzaju renesans. Charakterystyczna, biała ramka i niewielki rozmiar pozwalają milionom ludzi na całym świecie utrwalać najbardziej ulotne chwile na odbitkach. W dniu swojego ślubu możecie skorzystać z bardziej ekonomicznej formy – odbitek retro. To zdjęcie „ubrane” w białą ramkę drukowane na papierze odbitkowym błyszczącym premium lub jedwabistym. Jego wielką zaletą jest to, że jedno, wybrane zdjęcie możecie powielić w dziesiątkach, a nawet setkach sztuk. Tym samym, dobrym pomysłem na personalizowane prezenty dla gości weselnych może być właśnie Wasze zdjęcie z odręcznym podpisem z podziękowaniem za przybycie. Taki drobny gest sprawi, że goście będą mogli wraz z Wami wspominać ten dzień jeszcze przez długi czas. Dzięki odręcznej notatce poczują, że prezent został spersonalizowany przez Parę Młodą właśnie z myślą o nich. W ferworze przedślubnych przygotowań nie zapomnijcie zamówić dodatkowej sztuki dla siebie!

Fotoksiążka ślubna w formacie mini, midi i maxi! 

W to, że po uroczystości zaślubin zabierzecie się za tworzenie wyjątkowej fotoksiążki ślubnej nie wątpimy nawet przez moment. Każda para młoda chciałaby przeżywać ten dzień na okrągło i wspominać go najlepiej codziennie. Przy pomocy gotowych na wszystkie niespodzianki świadków i z całym ogromem miłości towarzyszącej temu dniu, ślub potrafi naprawdę zapaść w pamięć jako najpiękniejszy dzień w życiu. Natomiast czy zastanawialiście się nad stworzeniem fotoksiążki ślubnej jeszcze przed ceremonią? Fotoksiążka ślubna nie musi być ani droga, ani wielka. Choć szablony tradycyjnych fotoksiążek nie tracą na popularności, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Par Młodych, które tak jak my kochają utrwalać wspomnienia.  

Fotoksiążka ze najpiękniejszymi zdjęciami z Waszego wspólnego życia, a także z ujęciami z ceremonii zaślubin, wesela oraz sesji ślubnej. Jest to piękna pamiątka zarówno dla Pary Młodej, jak i dla rodziny, przyjaciół i znajomych.

Tym samym, pomocny w poszukiwaniach idealnego prezentu dla gości weselnych może okazać się Instabook, czyli niezwykle łatwa i szybka w przygotowaniu kwadratowa mini fotoksiążka w formacie 15×15 cm. Możecie opowiedzieć w nim historię Waszego poznania oraz pokazać najważniejsze chwile Waszego związku, ulubione zdjęcia z podróży oraz ze spotkań z Waszymi gośćmi weselnymi. To też dobre miejsce na wypisanie podziękowań, kilku ciepłych słów i przywołanie wspomnień, które rozczulą gości po zakończonej całonocnej zabawie. Instabook to namacalna pamiątka na długi czas, która z pewnością zostanie z obdarowanymi znacznie dłużej od nawet najpyszniejszej krówki! Czy fotoksiążka ślubna może być niedroga? Udowadniamy, że tak. Czy trafia na nasz ranking najlepszych personalizowanych prezentów dla gości weselnych? Jeszcze jak! Czy doda personalnego charakteru niejednej tegorocznej uroczystości ślubnej? Trzy razy tak!

Podziękowania w innej formie 

Choć podziękowania dla gości weselnych nie są punktem obowiązkowym organizacji wesela, są miłym gestem, który zostaje zauważony i doceniony. Pary Młode decydują się na niego, by podziękować tym, którzy zdecydowali się świętować miłość w ten wyjątkowy dzień w ich życiu w równie wyjątkowy sposób. Jeśli nie przekonują Was żadne z powyższych pomysłów na personalizowane prezenty dla gości weselnych, nic straconego. Wystarczy puścić wodze wyobraźni i uświadomić sobie, że wszystko, co zostanie stworzone z myślą o gościach będzie stanowić idealny prezent.  

personalizowane prezenty dla gości weselnych

Kolekcja nowoczesna, autorstwa Empik Foto, ma w swojej ofercie różnego rodzaju personalizowane produkty, m.in. zaproszenia ślubne, winietki, numery stołów, menu weselne, magnesy dla gości – sprawdź nasze propozycje.

Dzięki takiemu nastawieniu, otwierają się nowe możliwości: kartki z dedykacją i podziękowaniem od serca, breloczki z miłosnym cytatem, naklejki z zabawnym zdjęciem Pary Młodej czy nawet charakteryzujący Was element – ciastka w kształcie gór, jeśli jesteście fanami górskich wędrówek, cukierki z motywem nawiązującym do nazwiska nowych małżonków, czy nawet popularne wśród wesel w stylu boho – własnoręcznie robione świeczki sojowe. Zastanówcie się, co najlepiej oddaje charakter Waszej relacji, z czym najmocniej kojarzycie się swoim gościom, co najbardziej Was do siebie zbliżyło i stwórzcie z tego piękne personalizowane prezenty dla gości weselnych!

Udostępnij: