Plakaty

Stylowe wnętrza – ubierz je w modne plakaty

plakaty

Plakaty cieszą się niesłabnącą popularnością. Duża różnorodność, łatwość zamocowania na ścianie oraz cena to z pewnością zalety przemawiające na ich korzyść. Zastanawiasz się, jaki modny plakat do swojego domu wybrać? Sprawdź wzory i kolory, które są na topie!

Modne plakaty do domu i mieszkania

Plakaty

Jeśli nie wiesz, jak zagospodarować pustą przestrzeń na ścianie, koniecznie zastanów się nad umieszczeniem na niej plakatu. Dlaczego? To trend, który jest zarówno nowoczesny, jak i niskobudżetowy. Oczywiście za plakaty kolekcjonerskie czy artystyczne zapłacimy więcej, jednak w porównaniu z obrazami są one dość korzystną inwestycją. Mamy też do wyboru o wiele więcej różnorodnych wzorów, szablonów oraz ofert umożliwiających personalizację, a nawet stworzenie własnego plakatu. Jak spośród tych wszystkich możliwości wybrać tę odpowiednią dla naszego domu lub mieszkania? Przygotowaliśmy kilka modnych propozycji, które z pewnością Cię zainspirują!

Plakaty inspirowane sztuką

Plakaty, choć przejęły rolę obrazów, nie negują wartości sztuki. Wręcz przeciwnie ‒ kontynuują tradycję, łącząc w sobie artyzm i nowoczesność. Wnoszą do wnętrza klasę i elegancję, nawet jeśli nie stać nas na oryginały znanych twórców. Dostępne są zarówno plakaty odwzorowujące znane dzieła, jak i bawiące się konwencją i światowej klasy utworami. Te najmodniejsze nawiązują do sztuki nowoczesnej: pop-artu, abstrakcjonizmu, street artu. W naszym sklepie znajdziesz plakat inspirowany twórczością Andy’ego Warhola w stylu pop-art. Plakat w ramce Minimalistic świetnie sprawdzi się zarówno w minimalistycznych, jak i oryginalnych wnętrzach. To prosta grafika, intrygująca kolorystyka i uniwersalne przesłanie: „We are the same inside”. Tylko dla osób o otwartym umyśle i niebanalnym zmyśle artystycznym, które lubią minimalistyczne rysunki!

Modne plakaty – postaw na cytaty i artystyczny minimalizm

Plakaty

Szkice, minimalistyczne rysunki i abstrakcyjne linie są obecnie bardzo na topie. Jak wiele emocji można wywołać za pomocą prostego szkicu splecionych dłoni? Sprawdź jedną z naszych plakatowych propozycji i przekonaj się sam. Rysunek idealnie wpasuje się w proste, minimalistyczne wnętrze, sprawdzi się jednak także w wielu innych aranżacjach, na przykład w romantycznej, pastelowej sypialni. Autorem zamieszczonego na plakacie cytatu jest wybitny artysta Bruno Schutz, mistrz w kreowaniu w swoich dziełach magicznej atmosfery. Może dzięki jego słowom, wiszącym na Twojej ścianie, odnajdziesz trochę magii także w swojej codzienności?

Plakaty botaniczne – modne i zachwycające designem

Plakaty

Plakaty z motywami roślinnymi to trend, który sprawdzi się w każdym wnętrzu. Romantyczne różane nadruki, minimalistyczne zielone liście i egzotyczne pnącza – natura w każdym wydaniu! Wnoszą do mieszkania tchnienie wiosny i lata oraz przypominają o spokoju i harmonii, płynących z obcowania z naturą. Roślinne plakaty, doniczkowe kwiaty i zioła w kuchni pozwolą Ci poczuć się bliżej przyrody, nawet jeśli mieszkasz w centrum miasta. W naszym sklepie znajdziesz wiele modnych plakatów z botanicznymi motywami, a wśród nich minimalistyczny plakat z rysunkiem liści na białym tle i napisem świetnie oddającym charakter nadruku, a może także wystroju Twojego domu.

Plakat mapa PlakatyMapy świata, kraju czy miasta, w którym mieszkamy, to także popularny motyw na plakatach. Umieszczane są zarówno w domach, jak i w lokalach, na przykład gastronomicznych. O ich popularności stanowi ich uniwersalność. Pasują do większości wnętrz, zarówno w stylu retro, jak i nowoczesnym. Mapa świata świadczyć będzie o Twoim zainteresowaniu podróżami i otwartości na świat, a mapa miasta – o przywiązaniu do miejsca Twojego zamieszkania. W naszej ofercie posiadamy plakaty z zarówno jednym, jak i drugim wzorem. Dostępne są plakaty z mapami kilku największych miast w Polsce, na przykład czarno-złoty plan Warszawy. Będzie się on pięknie prezentować nad skórzaną kanapą w salonie lub w czarno-białej jadalni. Modne plakaty do wnętrz urządzonych w wielu stylach – znajdziesz je właśnie u nas. Zafunduj sobie piękne wnętrze, które trafi nawet w najbardziej wyrafinowane gusta.

Udostępnij: