PlakatyPoradnik

Plakaty ze zwierzętami dla miłośników zwierząt!

Najprostszy sposób na to, by uczynić wnętrze bardziej przyjaznym i ciepłym, to powieszenie na ścianach zdjęć lub plakatów ze zwierzętami. Mogą to być fotografie naszych czworonogów wyczyniających niestworzone harce podczas spacerów czy zabaw w domu. Równie dobrze prezentują się zdjęcia bądź obrazy innych zwierząt, które z jakichś powodów są nam szczególnie bliskie.

Zabawne plakaty ze zwierzętami

Zwierzęta potrafią nas rozbawić jak mało kto. Przez swoje szalone zabawy, ruchy, gestykulację, przyzwyczajenia i niespodziewane reakcje nie raz stały się bohaterami filmików i zdjęć krążących po Internecie, a niektóre spośród nich zyskały wręcz międzynarodową sławę (patrz Grumpy Cat). W naszej kolekcji znajdziesz plakaty przedstawiające zwierzęta w niecodziennym entourage’u, dzięki którym możesz spojrzeć na nie z nieco innej strony. Wyluzowany miś sączący napój ze skorupki po arbuzie to tylko jeden z przykładów na fantazję twórców, z którymi współpracujemy.

Plakaty

Dużym powodzeniem cieszą się także plakaty ze zwierzętami w kreskówkowym wydaniu, których dopełnienie stanowi błyskotliwy opis, wykorzystujący angielską grę słów. I tak mamy na przykład sympatycznego pieska, trzymającego w pyszczku pokaźną kość, a obok niego napis „Oh my dog!”. Mamy też słodkie koteczki wdzięczące się do nas w różnych pozach, przechadzające się między słowami „You gotta be kitten me!” Trzeba przyznać, że takie obrazki mają w sobie dużo uroku i sprawdzą się w roli codziennych umilaczy. Mogą równie dobrze zawisnąć w salonie, jak i przedpokoju czy pokoju dzieci. Wszędzie, gdzie się znajdą, zapanuje miły nastrój. Taką moc mają zwierzęta, nawet te rysunkowe.

Piękne akwarele ze zwierzętami

Plakaty ze zwierzętami

Plakaty ze zwierzętami, które u nas znajdziesz, można zasadniczo podzielić na kilka kategorii. Jedna z nich, opisana szerzej powyżej, to seria zabawnych plakatów z napisami. Druga, o której chcemy napisać teraz, to propozycja dla poszukujących nieco bardziej wyrafinowanych dekoracji. Składają się na nią plakaty wyglądające jak obrazki akwarelowe, które oddają z dużą dokładnością podobieństwo do prawdziwych przedstawicieli świata fauny.

W jej skład wchodzą plakaty przedstawiające królika, żyrafę, kota i to seria naprawdę godna uwagi. Z pewnością będzie ona doskonale prezentować się w pokoju dziecka. Na tle ładnej tapety, w otoczeniu drewnianych mebli, książeczek i zabawek plakaty ze zwierzątkami odnajdą się doskonale.  Maluchy na pewno będą zachwycone mając w swoich czterech ścianach tak zacne towarzystwo. Najfajniejsze w tych plakatach jest to, że się nie starzeją. Jeśli dziecko dojdzie do wniosku, że wyrosło już z takich dekoracji, na pewno rodzice z chęcią przygarną to stadko do swojej sypialni czy salonu. Są one naprawdę dopracowane pod względem wizualnym. Możesz je zamówić w białej lub czarnej ramce, w pionowej bądź poziomej orientacji.

Motywy ze zwierzętami – mamy też coś dla miłośników pop-artu

Lubisz odważne zestawienia kolorystyczne i cenisz ciekawą formę? Polecamy zatem Twojej uwadze serię plakatów z motywami zwierzęcymi, utrzymaną w stylu pop-art. Botaniczne motywy i zwierzęce sylwetki oraz pastelowa kolorystyka tworzą intrygującą całość, która ożywi i urozmaici każde wnętrze. Jeśli nie możesz zdecydować się pomiędzy tygrysem skradającym się między tropikalną roślinnością a tukanem siedzącym na gałęzi, możesz wybrać sobie plakat z kilkoma mniejszymi ilustracjami utrzymanymi w tej estetyce. Będą one świetnie wyglądać we wnętrzu utrzymanym w eklektycznym stylu, w którym znajduje się duża ilość roślin. Wyobrażamy sobie, że można z ich wykorzystaniem zaaranżować bardzo ciekawy kącik. W którym na przykład spomiędzy liści monstery będą wyłaniały się egzotyczne zwierzęta.

Plakat

Jeśli nie wyobrażasz sobie wystroju swojego mieszkania bez motywów odwołujących się do świata zwierząt, u nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Możesz zamówić jeden z naszych plakatów albo zaproponować własny wzór.

Udostępnij: