LIFESTYLE

Tani prezent na święta. Co kupić do 20, 60 lub powyżej 100 zł?

Grudzień to bezsprzecznie miesiąc, który spędzamy na poszukiwaniu prezentów dla naszych najbliższych. Nie tylko dla tych, z którymi spędzimy Wigilię. Często szukamy także drobnego upominku dla korepetytorki córki, kolegi synka czy wychowawczyni klasy. Postanowiliśmy więc przygotować kilka propozycji, które pomogą Wam znaleźć odpowiednie podarunki. Tani prezent na święta. Co kupić do 20, 60 lub powyżej 100 zł?

Grudzień to również miesiąc wielu wydatków. Poza prezentami szykujemy Wigilię oraz szukamy miejsca na spędzenie sylwestra. Warto więc poszukać prezentów, które nie nadwyrężą naszego budżetu, a będą piękną personalizowaną pamiątką na lata. Zobaczcie, jakie propozycje przygotowaliśmy, dbając jednocześnie o Wasz budżet.

Prezenty do 20 zł

Jest wiele osób, którym chcielibyśmy sprawić drobiazg z okazji zbliżających się Świąt. Dziecko koleżanki, korepetytorka córki czy drużynowa gromady zuchowej, do której chodzi syn. Upominek może kosztować naprawdę niewiele – grunt, aby był przemyślany i miło kojarzył się osobie obdarowanej. W takiej cenie można wykonać personalizowany kubek, magnes czy plakat. Każdy z tych prezentów można opatrzyć zabawnym komentarzem czy świątecznymi życzeniami. Z pewnością taki drobiazg spotka się z ciepłym przyjęciem przez osobę obdarowaną.

Prezenty do 60 zł

Jeśli budżet pozwala Wam na większy prezent lub jeszcze szukacie podarunku dla najbliższych, to warto zastanowić się nad kalendarzem, plakatem czy obrazem ze zdjęcia. Takie personalizowane prezenty szczególnie przypadną do gustu starszym członkom rodziny – dziadkom czy rodzicom. Jeśli natomiast w gronie najbliższych macie młodą lub przyszłą mamę, to warto rozejrzeć się za zabawnym i praktycznym podarunkiem. Jednym z takich prezentów będzie body dla malucha z własnym napisem. Nadruk tekstu „Mam nos po ciotce” lub „Rozpieszczany przez chrzestną” z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej mamy. Maluchowi możecie też sprezentować maskotkę ze zdjęciem.

Prezenty do 100 zł

Szukając okazalszego prezentu świątecznego, zastanówcie się nad piękną fotoksiążką lub spersonalizowaną poduszką. Kilka dodatków w postaci poduszek z wybranym zdjęciem lub kalendarzem ściennym z podróżniczą fotoinspiracją na każdy miesiąc sprawi, że pokój dziecka będzie od tej pory jego ulubionym miejscem do spędzania czasu. Dzięki fototapecie świąteczna metamorfoza pokoju nie będzie kosztować fortuny, a efekty będą zachwycające. 

Tani prezent na święta – skorzystaj z naszych propozycji! Więcej inspiracji na świąteczne prezenty znajdziesz na stronie EmpikFoto.

Udostępnij: