Pomysł na prezentPomysły na prezent

Zaproszenia na chrzciny ze zdjęciem

Chrzest Święty

Jeśli zostaliście niedawno rodzicami, to z pewnością ciągle niesie was wielka fala radości i szczęścia. Nic dziwnego, bo to właśnie dzieci wnoszą w nasze życie wszystko to, co najlepsze. Mamy wiele energii do działania i chcemy, by wszystko wokół nas było perfekcyjne, a szczególnie pierwsza wielka uroczystość w życiu dziecka, czyli chrzest. Na pewno marzysz o perfekcyjnej ceremonii i wspaniałym przyjęciu z tej okazji. Już zapraszając gości, możesz zrobić to w wielkim stylu. Zadbaj o oryginalne zaproszenia na chrzciny, a oczarujesz każdego.

Zaproszenia na chrzest powinny być piękne, subtelne i nieść ze sobą obietnicę nowego, lepszego życia. Przyjęcie chrztu świętego to wielkie wydarzenie, a więc równie spektakularne powinny być zaproszenia. Sam moment powiadamiania gości o uroczystości może mieć niezwykłą oprawę właśnie dzięki zaproszeniom. Czerpany lub wręcz przeciwnie – satynowy, gładki karton, ozdobne koperty, a nawet przemyślanie dobrane naklejki do zamykania kopert to z pewnością elementy, które oczarują rodzinę i przyjaciół. Obojętnie jednak na jaki rodzaj zaproszeń zdecydujecie się, powinny one być wykonane z klasą i w dobrym guście. Oto najpopularniejsze formy zaproszeń.

Uroczystości z motywem eksponowanym już na zaproszeniach

Od dłuższego czasu modne stało się organizowanie ważnych uroczystości rodzinnych, w których wyraźnie określony jest motyw przewodni. Tej regule podlegają śluby i wesela, przyjęcia z okazji rocznic ślubu, a więc także te organizowane z okazji chrztu. W końcu to pierwszy ważny sakrament w życiu dziecka, dzięki któremu jest ono symbolicznie przyjmowane do chrześcijańskiej wspólnoty.

Chrzest Święty

Jednym z często wybieranych motywów przewodnich takiej uroczystości jest krzyż, będący ważnym symbolem w kościele katolickim. Motyw ten pojawia się więc we wszelkich dekoracjach, zarówno w szatach dziecka, kompozycjach kwiatowych, dekoracjach pomieszczenia, jak i na okolicznościowym torcie. Krzyż zatem staje się także motywem na zaproszeniach dla gości. Często stosowanymi motywami są także urocze anioły, które wyglądają bardzo słodko zarówno jako dekoracje, jak i elementy graficznej oprawy zaproszeń. Wybierając motyw przewodni, wielu rodziców decyduje się także na motywy kwiatowe, które sprawdzają się idealnie w wielu okolicznościach.

Zaproszenia na chrzest ze zdjęciami

Chrzest Święty

Prawdziwym hitem wśród zaproszeń są jednak te ze zdjęciem. Ten stosunkowo nowy rodzaj zaproszeń na chrzest przebojem zdobył rzesze zwolenników. Nie ma się co dziwić, bo wystarczy wyobrazić sobie minę dziadków, cioć i wujków, gdy ich oczom ukaże się urokliwe zdjęcie nowo narodzonego członka rodziny. Swoim słodkim widokiem maluszki, jak nikt inny, potrafią wyciskać z oczu łzy wzruszenia. Mało tego, rodzice organizują specjalne sesje zdjęciowe, by ich pociechy pięknie wyglądały na tych fotografiach, bo zaproszenia na chrzest pozostaną na zawsze w wielu domach jako jedna z najcenniejszych pamiątek.

Wybrane zdjęcie swojej pociechy przekażcie nam, a przygotujemy dla was wspaniałe zaproszenia w formie wybranej przez was. Do dyspozycji jest wiele szablonów zaproszeń, z których możecie wybrać ten najbardziej odpowiedni. Nowoczesna technologia druku oraz papier doskonałej jakości gwarantują fantastyczne efekty. Zaproszenia w komplecie z kopertami są niezwykle eleganckie i w doskonałym guście.

Kolorystyka zaproszeń na chrzest

W naszym kraju tradycyjnie przypisuje się dzieciom kolory w zależności od płci. Od lat zatem dziewczynki najczęściej pojawiają się w otoczeniu różów, a chłopcom najczęściej towarzyszy kolor niebieski. Na szczęście coraz częściej odchodzi się od tej tradycji, bo przecież na świecie jest wiele kolorów, które równie dobrze sprawdzają się w charakterze przewodnich barw tak ważnej uroczystości, jaką jest chrzest malucha.

Chrzest Święty

Subtelny beż, pastelowa morela, delikatne żółcienie, każda złamana biel, fantastyczna pistacjowa zieleń – wszystkie te kolory, obok różów i niebieskości, doskonale sprawdzą się we wszelkich stylizacjach przygotowywanych z okazji chrztu dziecka. Każda z tych barw uzupełniona delikatnymi akcentami srebrnymi lub złotymi nabierze jeszcze więcej delikatnego szyku i wyraźnej elegancji.

 

Udostępnij:

Zostaw komentarz