INSPIRACJE

Zdjęcia ślubne – jak zachować najpiękniejsze wspomnienia

Sezon ślubny w pełni – być może jesteśmy już po tym najpiękniejszym dniu w naszym życiu lub lada moment staniemy na ślubnym kobiercu. Zarówno dla świeżo upieczonych pań młodych, jak i tych „to be” mamy kilka propozycji na wyeksponowanie niezapomnianych chwil, które zostały (lub zostaną) uwiecznione na zdjęciach. 

Zdjęcia ze ślubu 

Zdjęcia ślubne to absolutny „must have” tej uroczystości. Na poszukiwanie odpowiedniego fotografa poświęcamy wiele godzin, ale najbliżsi i tak są zawsze zaopatrzeni w swoje aparaty czy telefony, którymi upamiętniają niezapomnianą zabawę na weselu. Efekt jest taki, że już kilka dni po uroczystości masz niezliczoną liczbę zdjęć od przyjaciół i rodziny. Co cieszy, zwłaszcza gdy na zdjęcia od fotografa czeka się kilka tygodni lub nawet miesięcy. 

Odbitki

Z pewnością po uroczystości będziesz chciała pochwalić się już pierwszymi odbitkami! Drukowanie zdjęć ze ślubu to czysta przyjemność – szczególnie jeśli mogą one być ozdobą samą w sobie. Jeśli masz specjalną kratkę w formie organizera na ścianę czy nawet zwykłą tablicę korkową to możesz do nich przyczepić zdjęcia w formie retro odbitek. Fotografie same w sobie mają charakterystyczna białą lub czarną ramkę, co dodaje im uroku i starodawnego charakteru. Natomiast kilka tak wywołanych odbitek przewiązanych wstążką będzie wspaniałym upominkiem dla najbliższych ?

Planner panny młodej

Prowadziłaś swój? Wiele panien młodych już w momencie otrzymania pierścionka zaręczynowego, rozpoczyna planowanie tej ważnej uroczystości, a wszystkie notatki, plany i inspiracje zbiera w jednym planerze. Taki zeszyt staje się później wspaniałą pamiątką całej uroczystości. Koniecznie, jako podsumowanie wszystkich działań, dołącz do niego kilka zdjęć z tego ważnego dnia. Być może okaże się kiedyś niezastąpioną pomocą i skarbnicą wiedzy dla przyjaciółki!

Albumy ślubne

Nie możesz doczekać się pełnej paczki zdjęć od fotografa? Obrabianie fotografii może potrwać nawet kilka miesięcy, zanim otrzymasz pełną relację z uroczystości i przygotujesz ostateczne ślubne fotoksiążki. Tymczasem możesz przygotować mały album ze zdjęć, które już masz. Na Empik Foto możesz zaprojektować mini fotoksiażkę, która będzie idealna na pierwsze fotografie! Dodatkowo możesz dowolnie „wydzierać” z niej zdjęcia – taka opcja sprawdzi się doskonale, kiedy będziesz z nią jeździć po znajomych i pokazywać pierwsze odbitki. Z pewnością przyjaciółki będą chciały część z nich zatrzymać dla siebie! 

Podziękowania

Chciałabyś w piękny sposób podziękować osobom obecnym na uroczystości? Wyślij im ślubną fotokartkę! Takie podziękowanie będzie maksymalnie spersonalizowane – umieść na nim dowolne zdjęcie oraz napis. Taką kartkę możesz przygotować po uroczystości, ale również przekazać każdemu na przyjęciu weselnym. Jest to opcja idealna na każdą kieszeń, gdyż fotokartkę na Empik Foto można zaprojektować już od 1,90 zł!

Więcej inspiracji na ślubne fotografie można znaleźć tutaj. Wszystkie propozycje dostępne są na stronie Empik Foto.

Udostępnij: