INSPIRACJE

Złote Myśli w formie fotoksiążki? Wróć do dzieciństwa

Coraz więcej osób ze łzą wzruszenia odkrywa w rodzinnych schowkach zeszyty pełne pytań i odpowiedzi zdradzających największe tajemnice nastolatków. Wręczanie kolegom i koleżankom Złotych Myśli lub Pele-Mele to był najlepszy sposób na to, żeby ich bliżej poznać. Teraz zabawa powraca w nowoczesnej formie fotoksiążki Złote Myśli, którą można podarować mamie, przyjaciółce lub babci. Dowiedz się więcej!

Pragniesz zgromadzić najpiękniejsze wspomnienia swoich dziadków? Ciekawi Cię, jak wyglądało dzieciństwo Twojej mamy lub taty? A może chcesz poznać bliżej swoją przyjaciółkę? Nie czekaj, tylko zadaj bliskim intymne pytania, na które nigdy nie było czasu i zgromadź je w pięknej fotoksiążce.

Złote Myśli Mamy

Złote myśli, czy bezcenna pamiątka na lata

Moda na prowadzenie Pele-Mele lub Złotych Myśli panowała jeszcze kilkanaście lat temu. Był to niezwykle prosty i przyjemny sposób na to, żeby poznać znajomych. Z wypiekami na twarzy czytano odpowiedzi na pytania dotyczące sympatii czy przyjaźni. Obecnie ten sposób gromadzenia informacji o bliskich powraca w nowoczesnej formie.

Fotoksiążka Złote Myśli to nowa seria pamiątek Empik Foto. Mają formę podobną jak popularna zabawa, jednak wyróżniają się tym, że są przeznaczone wyłącznie dla jednej osoby. W ofercie dostępne są m.in. Zeszyt Mamy, Zeszyt Taty, Zeszyt Brata, jak i Zeszyt Przyjaciółki.

Fotoksiążki są wykonywane na papierze kredowym, dzięki czemu obdarowana osoba może ręcznie wpisać odpowiedzi na osobiście zadane pytania lub opisać swoje wspomnienia. Każdą fotoksiążkę można uzupełnić również osobistymi zdjęciami z przeszłości i w ten sposób nadać jej indywidualny charakter.

Złote Myśli Mamy

Fotoksiążka Złote Myśli jako niezwykły prezent dla bliskiej osoby

Zastanawiasz się, co podarować babci, przyjacielowi lub siostrze? Szukasz niezwykłego prezentu, który pomoże umocnić Waszą więź? Fotoksiążka Złote Myśli to tradycyjna pamiątka w unikatowej formie.

Wewnątrz zeszytu znajdziesz 26 pytań o dzieciństwo, szkolne przygody, pierwszą miłość, największe marzenia, a także plany na przyszłość. Nie brak również rozważań na temat tego, czym jest miłość oraz co w życiu jest naprawdę ważne. Jednak to tylko podpowiedzi. Treść pytań możesz dowolnie zmieniać i dostosowywać do swojej sytuacji życiowej.

Fotoksiążki występują w kilku różnych szablonach. Wszystkie są utrzymane w minimalistycznej, prostej stylistyce, która z pewnością przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Strony należy uzupełnić odpowiednimi fotografiami. Najlepiej, jeśli zdjęcia będą nawiązywać do zadawanych pytań.

Tak przygotowane Złote Myśli to wspaniały prezent z okazji urodzin, imienin, a także np. Dnia Matki lub Międzynarodowego Dnia Przyjaźni. Podarowanie takiej fotoksiążki to niezwykły sposób na celebrację więzi, która łączy Cię z drugą osobą.

Dzień Mamy

Jak przygotować fotoksiążkę Złote Myśli?

Przygotowanie prezentu od serca należy rozpocząć od wybrania odpowiedniego szablonu. Następnie:

  • wyselekcjonuj zdjęcia, które planujesz umieścić wewnątrz zeszytu i załaduj je na serwer,
  • dostosuj pytania do sytuacji obdarowanej osoby i umieść tam takie, których nigdy wcześniej nie miałeś odwagi zadać,
  • wybierz ulubione kliparty i dopasuj daty do rzeczywistości,
  • wpisz ukochane cytaty znanych osób lub fragmenty ulubionych piosenek, z którymi wiążą się jakieś wspomnienia,
  • przejrzyj projekt zeszytu i złóż zamówienie.

fotoksiążka dla mamy

Pamiętaj, żeby fotoksiążkę zamówić z odpowiednim wyprzedzeniem, jeśli planujesz podarować ją na prezent. Czas realizacji to 4 dni robocze plus czas dostawy.

Uzupełnianie zeszytu to wspaniała okazja do powspominania dawnych przyjaciół. Wręcz go bliskiej osobie, a w zamian otrzymasz jej najpiękniejsze wspomnienia. To cudowna pamiątka!

Udostępnij: