Bez kategorii

Album drewniany z grawerem – świetny prezent i pamiątka na lata

Zdjęcia są zawsze dobrym pomysłem na prezent – co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Jednak najlepszy upominek to taki, który ma wyjątkową oprawę. Chcesz wręczyć komuś dużą liczbę fotografii? Wykorzystaj album drewniany z grawerem i przekonaj się, jak niezwykły podarunek stworzysz dzięki niemu.

Album drewniany z grawerem, czyli co?

Zastanawiasz się, co dokładniej mamy na myśli, pisząc o albumie drewnianym z grawerem? Warto to wyjaśnić! Chodzi o album fotograficzny, którego okładka jest wykonana z prawdziwego drewna. Po otwarciu ukazuje się w nim 20 czarnych kart, czyli 40 stron przełożonych pergaminem. Na każdej z nich może się znaleźć jedno zdjęcie albo kilka – w zależności od koncepcji osoby, która przygotowuje projekt.

A dlaczego czarne karty? Ponieważ stanowią najlepsze tło dla fotografii, a przy okazji nie widać na nich zabrudzeń, które mogą się pojawić na przestrzeni czasu. Proste!

Dodatkowego uroku drewnianemu albumowi na zdjęcia z Empik Foto dodają pergaminowe kartki, którymi przełożone są kolejne karty. Są potrzebne, aby dodatkowo zabezpieczać delikatne fotografie przed uszkodzeniami i wchłaniać ewentualną wilgoć. Poza tym podnoszą prestiż całej publikacji. Będzie się prezentowała naprawdę ekskluzywnie!

Warto wiedzieć, że albumy drewniane z grawerem od Empik Foto mają format 34×23 cm i pozwalają na umieszczenie ok. 160 zdjęć 10×15 lub 40 zdjęć 15×21 cm. Możesz również na każdej karcie ułożyć tylko jedną fotografię – tak, aby skupiała na sobie całą uwagę.

Co może się pojawić na grawerunku?

Bardzo istotnym akcentem, który sprawia, że nasze drewniane albumy na zdjęcia są tak popularne, jest… możliwość wykonania grawerunku. Chodzi tutaj o wyrycie w drewnie napisu, który stanie się wyjątkową kartą tytułową – podsumowaniem zawartości albumu.

Uwaga! Przygotowaliśmy dla Ciebie kilkadziesiąt gotowych, designerskich projektów okładek. Motywy roślinne, geometryczne, eleganckie, minimalistyczne… bez trudu znajdziesz ten jedyny, odpowiedni. Jedyne, co musisz zrobić, to wpisać w zamówieniu tekst, który ma się znaleźć na okładce. Dzięki temu nie musisz poświęcać czasu na zaawansowane projektowanie, a my możemy przygotować Twój drewniany album w ciągu kilku dni.

Zamów go razem z odbitkami, które chcesz umieścić wewnątrz, aby później w krótkim czasie skompletować album i mieć gotowy prezent albo pamiątkę.

Kiedy warto przygotować album drewniany z grawerem?

Album drewniany z grawerem to wyjątkowa pamiątka na specjalne okazje. Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Dlatego tego typu akcesorium warto zamówić, aby stworzyć oryginalną oprawę dla naprawdę ważnych fotografii. Czyli jakich?

Wśród projektów, które realizujemy najczęściej, znalazły się:

 

  • albumy fotograficzne z okazji ślubu – mogą być przygotowane przez samych Państwa Młodych dla gości lub przez gości dla młodych małżonków, jako podsumowanie imprezy weselnej lub zbiór zdjęć pary z czasów narzeczeństwa,
  • pamiątka z okazji chrztu świętego lub pierwszej komunii – gotowy album może czekać na fotografie przygotowane przez profesjonalistę lub te wywołane przez Ciebie: z samej ceremonii, jak i z imprezy po jej zakończeniu,
  • pierwsza rocznica związku – i… każda kolejna. Niech do albumu trafią romantyczne fotografie, które rozbudzają najpiękniejsze wspomnienia,
  • narodziny dziecka – na zdjęciach mogą się znaleźć pierwsze chwile maluszka na świecie.

 

To oczywiście nie koniec! W tę wyjątkową formę możesz „ubrać” również wakacyjne wspomnienia, zdjęcia szkolne (w ramach prezentu dla nauczyciela czy uczniów na koniec roku), „księgę przyjaźni” wręczaną na urodziny i… wiele innych upominków.

Zaprojektowanie idealnego drewnianego albumu z grawerunkiem nie zajmie Ci dużo czasu, a w nagrodę otrzymasz ekskluzywną publikację, która zachwyci jakością, wzruszy i rozbawi. Już teraz sprawdź nasze szablony i wyczaruj niezwykłą pamiątkę!

Udostępnij:

Zostaw komentarz