INSPIRACJE

Najlepszy prezent na zakończenie roku szkolnego

prezent na zakończenie roku szkolnego

Rok szkolny dobiegł końca, a przed nami dwa miesiące wakacji. Kiedy to zleciało?! Ale zanim zacznie się wypoczynek, warto z pompą zakończyć zmagania szkolne. W jaki sposób? Warto przygotować wyjątkowy prezent na zakończenie roku szkolnego. Jaki? Poznaj nasze propozycje i znajdź idealną inspirację dla ucznia i dla nauczyciela!

Chociaż wielu uczniów z utęsknieniem czeka na ostatni dzwonek szkolny, po kilku tygodniach wakacji… wielu zaczyna z sentymentem wspominać szkolne dni. Być może nie stres przed trudnym sprawdzianem, ale wyjątkową atmosferę w klasie, psikusa zrobionego ulubionej nauczycielce czy współpracę podczas lekcji. Warto wtedy mieć pod ręką pamiątkę, która przypomni o tamtych chwilach.

Z sentymentem szkolne dni wspominają również nauczyciele – oni także tęsknią za swoimi uczniami i klimatem panującym w klasie. A skoro tak, warto zadbać, aby prezent na zakończenie roku szkolnego miał wartość sentymentalną. Do jego przygotowania wykorzystaj zdjęcia, kreatywność i aplikację Empik Foto. A co zaprojektować? Zobacz kilka naszych sugestii.

Prezent na zakończenie roku szkolnego dla ucznia

Chcesz jako rodzic przygotować prezent na zakończenie roku szkolnego dla swojej pociechy? Świetny pomysł! W takiej sytuacji świetnie sprawdzą się np.:

  • plakat, który graficznie będzie nawiązywał do świadectwa lub metryczki – niech stanie się Dyplomem Najlepszego Ucznia w rodzinie,
  • fotoksiążka z zamkniętymi na zdjęciach najpiękniejszymi chwilami z roku szkolnego,
  • fotopuzzle ze zdjęciem na zakończenie roku szkolnego,
  • fotokubek z napisem „Najlepszy Uczeń!”

Prezent jest przygotowywany dla wszystkich uczniów w klasie? Jeżeli tak, dobrze spiszą się:

  • fotoksiążka szkolna ze wspomnieniami klasowymi – tymi bardziej i mniej oficjalnymi,
  • plakat-tablo ze zdjęciami wszystkich uczniów – np. na plakacie w ramce (odpowiedni szablon znajdziesz na Empik Foto),
  • fotokubek ze zdjęciem klasowym.

Warto też pomyśleć o magnesach ze zdjęciem czy brelokach na klucze, na których znajdzie się logo klasy.

Prezent na zakończenie roku szkolnego dla nauczyciela

Na zakończenie roku szkolnego warto obdarować nie tylko uczniów, ale i nauczycieli, a w szczególności klasowego wychowawcę. Dla niego również warto przygotować fotoprezent od serca. Co wywoła uśmiech na jego ustach?

Magnesy ze zdjęciami uczniów

Można ich przygotować nawet tyle, ilu jest Was w klasie! Niech każdy z nich prezentuje mini-portret jednej osoby, najlepiej taki z przymrużeniem oka. Nauczyciel może je potem przykleić na swoją lodówkę albo… wykorzystać podczas zajęć z Waszą klasą w kolejnym roku szkolnym!

Puzzle ze zdjęciem klasowym

Zapewnią nauczycielowi świetną rozrywkę, a po złożeniu staną się wyjątkową dekoracją, na widok której nie sposób się nie uśmiechnąć. Do kompletu można zamówić pasującą ramkę!

Kubek najlepszego nauczyciela

Klasyczny, z nadrukiem, albo ten w wersji „magicznej”, który odsłania zdjęcie dopiero po zalaniu naczynia gorącym napojem. Możesz samodzielnie przygotować nadruk w zewnętrznym programie graficznym albo posiłkować się gotowymi szablonami z Empik Foto.

Fotoksiążka klasowa

Taka, która będzie podsumowaniem ostatniego roku szkolnego albo – jeśli upominek tego typu jest wręczany pierwszy raz – wszystkich lat, które klasa spędziła z wychowawcą.

Warto pomyśleć również o notesie personalizowanym czy też kalendarzu. Na Empik Foto możesz zamówić kalendarz rozpoczynający się od dowolnego miesiąca roku. Czemu więc nie ma się zaczynać w lipcu, na wakacje? Na każdej ze stronic można umieścić jedno z zabawnych zdjęć ze szkolnymi wspomnieniami, a jako okładkę wybrać fotografię klasową. Taki kalendarz może być również dobrym gadżetem dla uczniów na zakończenie roku szkolnego.

Bez względu na to, czy zdecydujesz się na drobny upominek, czy na pokaźny fotoprezent na zakończenie roku szkolnego, to będzie strzał w dziesiątkę. Przygotujesz pamiątkę na lata. Spróbuj!

Udostępnij: